Skocz do zawartości


Zdjęcie

REGULAMIN DZIAŁU ! ! !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

REGULAMIN DZIAŁU ! ! !
REGULAMIN DZIAŁU - TRENING ! ! !

1. Zanim zaczniecie o cokolwiek pytać - przeczytaj WSZYSTKIE podwieszone TEMATY/POSTY - są tam zawarte w większości przypadków ODPOWIEDZI NA WASZE PYTANIA!

2. Jeżeli chcesz uzyskać szybką odpowiedź - to rozpisz się wg schematu przedstawionego w temacie:
http://www.forum-kul...showtopic=31073

3. Uważaj na SWOJE słowa, tzn. na to jak odnosisz się do drugiej osoby, bo nie będę nikogo upominał - jak zamierzasz ćwiczyć - tzn. że masz odpowiednio dużo lat, by odróżniać złe rzeczy od dobrych. Żadne obelgi, wulgaryzmy i tym podobne rzeczy nie będą tolerowane - a osoba posługująca się takowym językiem - karana OSTRZEŻENIEM.

4. NIE PLEĆ GŁUPSTW! - nie masz pojęcia o czymś to nie staraj się na siłe pomóc! NA FORUM SĄ OSOBY POSIADAJĄCE SPORĄ WIEDZĘ, KTÓRE CHĘTNIE POMOGĄ - gdy TY nie wiesz - to nie pisz!

5. TRZYMAJ SIĘ TEMATU - temat jest - to proszę się go trzymać! W przeciwnym wypadku - pierwszą rzeczą jaką zrobię - będzie kasowanie wypowiedzi lub całego tematu, następnie blokowanie tematu (gdy nie zostanie usunięty). A kolejno - nadawanie ostrzeżeń - ludziom którzy poraz kolejny mineli się z tematem.

6. NIE SPAMUJ!!! - Nie pisz dla samego pisania, tzn. nie powtarzaj wypowiedzi innych użytkowników, ponieważ nie mam zamiaru wertować 20 odpowiedzi na dane pytanie, które są takie same.

7. ZAKŁADAJ TEMATY DOTYCZĄCE TRENINGU - trzymaj się TEMATYCZNOŚCI działu! Nie wiesz jak dawkować suplementy? czy jaką dietę stosować? - Są ODPOWIEDNIE DZIAŁY DO TYCH ZAGADNIEŃ - TAM KIERUJ SWOJE PYTANIA.

8. PRZESTRZEGAJ REGULAMINU - BO ON JEST RZECZĄ ŚWIĘTĄ W TYM DZIALE.
..


KAŻDA OSOBA, KTÓRA BĘDZIE ŁAMAĆ CHOĆ JEDEN PKT REGULAMINU - BĘDZIE PONOSIŁĄ ZA TO ODPOWIEDNIĄ KARĘ. NIE BĘDĘ TOLEROWAŁ CHAMSTWA, BLUŹNIERSTWA, CZY GŁUPOTY!
FORUM MA BYĆ NAJLEPSZYM W POLSCE I NIE POZWOLĘ BY KTOŚ MI ROBIŁ BAŁAGAN W MOIM DZIALE.
NIE ŻYCZĘ SOBIE TEMATÓW TYPU: "ile wyciskanie?", "czy mogę już brać kreatynę?" itd.
LUDZIE, KTÓRZY NIE BĘDĄ CZYTALI I PRZESTRZEGALI REGULAMINU - AUTOMATYCZNIE PONIOSĄ KARĘ TO ZNACZY:
- NIE DOSTANĄ ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE (szczególnie kiedy będzie to kolejny post o tym jak trenować na masę, siłę czy rzeźbę - itd);
- DOSTANĄ OSTRZEŻENIE - którego nie będę anulował;
- ICH TEMAT BĘDZIE KASOWANY - BEZ ŻADNYCH WYJAŚNIEŃ;

DLATEGO PROSZĘ RYGORYSTYCZNIE PRZESTRZEGAĆ REGULAMINU I PILNOWAĆ BY NIE ROBIĆ WBREW NIEMU.
REGULAMIN NIE JEST PO TO BY GO ŁAMAĆ - BO ŁAMANIE GO, TO SZKODZENIE SOBIE SAMEMU - A KONSEKWENCJE NIE SĄ MAŁE...

POZDRAWIAM WBD i mam nadzieję, że będziecie przestrzegać regulamin...

  • 0

yahoo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1785 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sierpc/Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: REGULAMIN DZIAŁU ! ! !
WBD bardzo dobry pomysl, musze cos takiego wymyslec na moim dziale. pozdro i gratulacje pomyslu
  • 0
sie skacze...
sie plywa...
cialko tez sie ma zajebiste...

WBD

    ziomal

  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:pół­-światek
  • Zainteresowania:(: Cezar Project :)

Napisano Ponad rok temu

Re: REGULAMIN DZIAŁU ! ! !
Yahoo: pomysł zrodził się bardzo dawno temu, ale... w sumie przypomniał mi o tym Dawid1920 - bo w dopingu zrobił regulamin :D
Pozdrawiam!

  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024