Skocz do zawartości


Zdjęcie

Białko z A ll e g r o


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Białko z A ll e g r o
PROSZĘ ABY KAŻDY KTO MA ZAMIAR KUPIĆ LUB KUPIŁ
BIAŁKO NIEWIADOMEGO POCHODZENIA PRZECZYTAŁ PONIŻSZY POST:

Oszustwa - produkty nieznanych firm:
Oszustwa typu: zawierający 13 % białka rolmlecz w worku strunowym sprzedawany jako WPC 70 lub 80% białka były oczywiste (nie dla wszystkich - setki ludzi to kupowało i nadal kupuje!). Wystarczyło zerknąć na cenę produktu i opakowanie. Nieco bardziej postarali się oszuści umieszczający niewiadomego pochodzenia towar w srebrne opakowania i drukujący fikcyjne etykiety (nadal sprzedaje się w Internecie setki kilogramów podobnych "białek").
Obecnie bezczelni oszuści na allegro zamiast rzekomego WPC-80 (rolmlecza), zaczęli sprzedawać "IZOLAT" WPI mający mieć 95% białka po 4 zł kg !!!

Co najważniejsze:
1. CENA TEGO "IZOLATU" jest taka sama jak WPC (co jest NIEMOŻLIWE!),
2. CENA TEGO "IZOLATU" kształtuje się na poziomie kilku złotych za kilo (co jest NIEMOŻLIWE!
3. OSZUŚCI W OBU AUKCJACH UŻYWAJĄ TYCH SAMYCH NUMERÓW:
"nazwa oraz numer świadectwa rejestru: GIS ZPU-4422-PD-33/KU/03
Oferowany produkt jest zgodny z "ZN-99/RSM/A-12/PL17661691/W
JEST TO 100% OSZUSTWO. Zarówno fikcyjne "WPC" jak i "WPI" to rolmecz lub inny towar nieznanego pochodzenia.
Obecnie mamy do czynienia z jeszcze bardziej wyspecjalizowanymi oszustami ("trzecia generacja naciągaczy"). Wymyślają oni fikcyjne firmy produkujące białka, etykiety wyglądają naprawdę dobrze, starają się nawet o właściwy kod kreskowy. Jeden z oszustów posunął się aż do założenia banalnie prostej strony internetowej - niby producenta (przykład oszustwa: "WPC82 PRIMATECH"). Niewiedza ludzi robi swoje- WPC z reguły nie ma więcej niż 80% białka! Wyjaśnienie: więcej białka w odżywce oznacza jeszcze droższy produkt i inne metody produkcji (poszukaj w google: Technologie wytwarzania białek serwatkowych). Wtedy nie byłby to już koncentrat - a izolat lub mieszanka. Aby uwiarygodnić oszustwo -w ofercie pojawiają się zwroty: "producent zatwierdzony przez Unię Europejską" (jakby wspólnota miała coś wspólnego z jakimś "producentem") Przykład takiego oszukańczego produktu: "Pro-Max 80".

Jak więc weryfikować tanie białka i inne suplementy?
Nie jest to zbyt skomplikowane.
1. Należy zażądać od sprzedawcy nazwy firmy i produktu, wpisać ją do google'a (np. wpisujemy ostrowia wpc-80) Absolutnie każdy producent suplementu ma swoje strony w Internecie lub co najmniej jego produkty są w renomowanych sklepach internetowych z odżywkami. Jeśli firmy nie ma lub istnieje tylko na 2-3 stronach internetowych - jest to oszustwo! "Specjaliści" z primatecha zaczęli robić sztuczny ruch w sieci - tworząc strony na darmowych serwerach na Śłowacji i w Czechach. Szybko można się zorientować, że za całą akcję stoi co najwyżej kilku użytkowników którzy robią reklamę.
2. SPRAWDZAMY KOD KRESKOWY. Nic się nie ukryje! Wchodzimy na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i znajdujemy kod kreskowy naszego produktu.
Jeśli kodu kreskowego produktu nie ma lub jest błędny, FIRMA NIE ISTNIEJE W OBROCIE, jest to fikcyjny produkt, daliśmy się nabrać!!!
OTO DOWÓD: kod kreskowy ostrowii: 5901908002453 działa!
(podaje adres i nazwę firmy ostrowia!)

kod kreskowy primatechu: 8582045889205 nic nie znajduje
BO NIE MA TAKIEJ FIRMY!!!


3. Drugi wyznacznik: jeśli białko, kreatyna czy dowolny inny suplement jest niezwykle tani - w większości wypadków jest to oszustwo! Biedni klienci jakoś się nie zastanawiają dlaczego w 100% oryginalne WPC-80, najtańszej na rynku ostrowi kosztuje przynajmniej 32 zł / kg. Wolą kupić syf pakowany w niewiadomych warunkach do srebrnych opakowań i sprzedawany jako WPC-80 po 9 zł / kg. Marża i koszty reklamy swoją drogą - ale zejście z ceny do takiego pułapu jest po prostu NIEMOŻLIWE. To tak jakby oferować produkt poniżej kosztów produkcji. Niemniej cena nie zawsze pozwala wykryć przekręt; sprytni i nader bezczelni oszuści obecnie sprzedają "lewe" produkty w cenie oryginalnych wyrobów!
4. Łatwo zidentyfikować oszusta piszącego bzdury w swojej ofercie np. sposób dawkowania niby "wpc-80": "zawsze rano 40g, po siłowni 40g oraz tuż przed snem kolejne 40g". Sprzedawca ten nie ma najmniejszego pojęcia o stosowaniu WPC. Nie dość, że dawka 120 g dziennie (w tym oczywiście białka jest mniej) przekracza znacznie dzienne zapotrzebowanie na białko 80 kg osoby (2 g / kg masy ciała - daje 160 g białka dziennie. Ale nie więcej niż 1/3 z tego powinna pochodzić z suplementów) - to jeszcze branie go rano nie ma większego sensu. WPC ma zastosowanie okołotreningowe (przed lub jeszcze lepiej po treningu).
Ostatnia, obecnie raczej niespotykana na rynku odżywek, metoda oszukiwania polega na fałszowaniu całych produktów. Tylko doświadczona osoba jest w stanie rozpoznać podróbkę od oryginału. Oczywiście - wiadomo - niska cena to pierwsze
i ostatnie ostrzeżenie. Niestety - takie fałszowanie jest powszechne w przypadku sterydów. W sieci są dostępne nawet zdjęcia porównawcze oryginału i podróbki danego środka. Różnią się detalami - tu inna czcionka, tu inny kolor opakowania, inna konsystencja środka etc.
Kierujac się powyższymi przykładami i zdrowym rozsądkiem można uniknąć zdecydowanej większości lewych ofert. Zawsze lepiej wydać trochę więcej pieniędzy - a mieć gwarancję jakości i działania danego środka.[glow=black][/glow]
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Tak to juz jest na tym swiecie ze jak cos jest przesadnie tanie to jest to lipa...
Pomyślcie - kupiłbyś nowego Mercedesa za 20 tys? Nawet na najmniejsza A klasse to w ch** za mało....tak jest ze wszystkim. Ja wolę wydać więcej i mieć cos zajebistego. A nie na siłe kupować gówna, aby tylko coś mieć. Jak nie mam kasy to nie kupuje tylko zbieram. Ja rozumiem desperację, że ktoś nie ma kasy a chce ćwiczyć i uzupełniać dietę odżywką. Ale bez przesady. Wartio skupić się żeby dopracować dietę, jak nie ma kasy to tymbardziej motywacja do trzymania się z diety i czerpania całego zapotrzebowania kalorii z pożywienia...

Dla mnie ostrowia jest chu*owa i nigdy bym jej nie kupił, ale jest to firma, która istnieje i ma jako taki status, może nie na rynku suplementów ale jednak...

Reasumując wszystko tańsze od Ostrowii to LIPA.
Jak chcecie koniecznie wydać hajs to nakupcie ryżu i piersi, albo wody w baniakach mineralki :oczami: :cwaniak: :hyhy: :]
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

marcin978
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
A jesli firma nie posiada kodu kreskowego ? Pisałem @ do Extreme Power i do GS1 (Instytut logistyki zajmujacy sie kodami kreskowymi). Od Extreme Power i GS1 otrzsymałem odpowiedz ze zadna firma nie ma obowiązku prawnego zamieszczania kodow kreskowych. Wiec weryfikacja kodu kreskowego jest mozliwa tylko wtedy gdy jakas firma poda taki kod co do innych wyznacznikow z tego art. calkowicie sie zgadzam.
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Nie no masz rację co do tych kodów to ostatnio tez miałem wałka z gainerem activity
bo kodu nie było ale Activita podobno tak ma...

trochę to dziwne no ale cóż...
  • 0

italboy82
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:serra san bruno
  • Zainteresowania:softair

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
jesli chodzi o bialko to ja zawsze sprawdzam skad pochodzi!firmy produkujace odrzywki sprowadzaja je z ruznych fabryk! najlepsze sa te z NEW ZELAND bialko serwatkowe otrzymane metoda wymiany jonòw!nie ma lepszego!tylko ze strasznie drogie ale przynajmniej wiesz za co placisz! takze zanim zamuwicie bialko dowiedzcie sie dokladnie o pochodzenie!bo nie powiedziane jest ze dana firma co roku sprowadza bialko z tej samej fabryki i ma te same kontrakty! jak my z silki zamawiamy bialko to wpierw dzwonimy do firmy upewniamy sie ze bialko jest new zeland a puzniej zamawiamy. awiec oko na etykietki!!!!!!!!!!! pozdro
  • 0
koniec z masa!!

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
No niby racja ale większosc firm raczej olewa prywatne mejle czy zapytania...
  • 0

Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Mam do zaoferowania Państwu serwatkę białkową demineralizowaną jednej z najlepszych polskich Mleczrni WARMIA
wszytsko na temat
z ostrowi 15kg kosztuje 55zl
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

cendymen
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Hmm A co powiecie na temat Protein 80 firmy (....) za 5 kg 130zl czy to tez syf bo jest tanie czy zawsze tani oznacza oszukany ?? Domyslam sie ze jak wydam wiecej kasy to bede mial towar najlepszej jakosci ? Czytalem ostatnio o creatynie posta i w cale najdrozsza nie byla najlepsza wiec nie wiem co Do WPC - 80 to dziwnie to wyglada pozdro :orany:
  • 0
"Rób Więcej niż Możesz" Bądź Panem Samego Siebie...

Massazysta
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 90 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Silka
  • Zainteresowania:silka & muzyka

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Bialko z ostrowi orginalne kosztuje okolo 60zl za 1800 gram. Super mialko niczym sie nie różni od tych firmowych olimpów czy treców.. Duza mniejsza cena a efekt ten sam, wrecz identyczny. Pozdrawiam
  • 0
Songo Atack Atack Massa Go Q!

piooss
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Witam.
Chciałbym zakupić jakieś suplementy, wy się na tym znacie więc pomóżcie mi.
Co myślicie o tym?

a.l.l.e.g.r.o.pl/item220653314_bialko_prosto_od_producenta_letnia_promocja_.html

podróbka czy nie ?

hmm...?

(sory za te kropki ale mi maskuje)
  • 0

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
1. nie pisz tu
2. nie kupuj tego
3. to bardziej gainer niz bialko
4. kup lepiej mass xxl albo ostrowie
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o

1. nie pisz tu
2. nie kupuj tego
3. to bardziej gainer niz bialko
4. kup lepiej mass xxl albo ostrowie

5. zaluz osobny temat w tym dziale
  • 0

S_L_L_S
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Ja też sie spotkałem z białkiem 95% w foli z dziadową etykietką za grosze Ale kupiłem białko z alleg.... i jestem zadowolony była to ostrowia ale w normalnej cenie - jednak dałem się nabrac na inne suplementy z allegro dokładnie miał być to olimp - a wygląda jak tania podróbka z bazarów - i chyba tym jest - zresztą prosze przeczytac i ocenić
http://www.fabrykasi... ... 489#230046
niestety nie mam zdjęć produktu - I tak jak wyżej jest napisane z kodem kreskowy jeżeli ktos robi sam opakowani i wprowadza fikcyjną firme to sie to wykryje gorzej jak robi plagiat kompletny znanego produktu to wtedy to nie działa - niestety
  • 0

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Tak czytam o tych przekretach i lewych towarach a co sadzicie o tym
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
75 zl za 5 kg gainera, białka i weglowodanow nie tak malo na 100 g jak za 5 kilo to mala cena. U mnie na silce to sprzedaja nigdzie w zadnych sklepach z suplami nie widzialem produktow firmy oxy gen. Chetnie bym sie dociekal i sprawdzil jak to jest z tym "gainerem". A przyznam sie ze kiedys tam kupilem tego gainera :rotfl: :rotfl:
  • 0

BODYGUARD
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 7885 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Motoryzacja, kompy,sztuki walki, sex, kobitki, książki fantasy,muza techno

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
Syf jak chuy, pasza dla świń w ładnym opakowaniu.
nie mają ani strony internetowej ani oficjalnego adresu "w realu"
tylko telefon, i te ceny za takie ilości
ściema jak nic. "Produkcja" made in Józek z bagien.
  • 0

Rafal91
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
tez tak mysle
  • 0

painkiller
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wRock

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
To jest dla mnie skandal
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

4,5 kg za 17,99zł!
Etykietka zrobiona w Wordzie
Koleś nawet nie ściemnia na temat laktozy tylko pisze tak jakby to była zaleta
Nie wiadomo jaka firma i kogo ścigać

I cała lista klientów
  • 0

carlorozzi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:raczej nie balet :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
wlasnie o to chodzi ze to gowno jest a ludzie biora bo tanie
  • 0

Tyson1418048768
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Olsztyn
  • Zainteresowania:sport, laski, komputery, budownictwo, sztuki walki

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
W wieku 16 lat to już mają pomysły żeby co innego kupować...
  • 0

duzy_joe
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 344 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Białko z A ll e g r o
... wystarczy spojrzeć na niedawną ankietę odnośnie brania koksu.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024