Skocz do zawartości


Zdjęcie

Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
Nikt takiego wieku nie okreslil, wszystko zalezy od potrzeb organizmu, a potrzeby te, podobnie jak i organizmy, bywaja rozne. Bardzo czesto kulturysci pocztkujacy efekty swoich treningow wiaza ze stosowaniem odpowiednich odzywek i suplementow. Mysla, ze gdy tylko kupia sobie jakas odzywke lub zestaw suplementow i zaczna je regularnie stosowac, to odrazu ich masa miesniowa i sila zacznie rosnac. w wiekszosci zapominaja o prawidlowej diecie, a to wlasnie DIETA JEST PODSTAWA PROCESU ROZWOJU MIESNI. Odzywki i suplementy powinny stanowic jedynie uzupelnienie diety. [KiF]

Zamiescilem ta prawde kulturystyczna ze wzgledu na dwa ostatnie zdania. Tycza sie one nie tylko wieku ale wogole poczatkujacych.
To odpowiedz na liczne glupie pytania ile mi pojdzie po tym ? co kupic ? a diety nie mam ale to tamto...
Przeczytajcie i zapamietajcie dwa ostatnie zdania.
pozdro
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
Ja bym to podwiesił, bo wazne zdania
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
dieta jest ważna dla kogos kto sie zna na rzeczy ale na podwórkowych siłowniach żadko kto mowi ze dieta + jakis specyfik= bardzo git wyniki. Mówią albo mocny koks walniesz to urosniesz albo nie koniec. koksuj bedziesz wielki tak jak my. sam sie spotykalem z takimi zwrotami ;)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
ale czy codzienne walenie prolki, wyciskanie na klate po 20 serii dziennie i przesciganie sie w rekordach w tym cwiczeniu nazwiesz kulturystyka ? bo ja nie
Ogolnie zdrowe podejscie do kulturystki dla mnie to robienie tego dla siebie, lepszej sylwetki i ogolnej poprawy funkcji organizmu, a zdrowe odzywianie to podstawa nawet bez cwiczen silowych lub obojetnie jakich.
A wogole to mnie juz dobija kiedy chlopak chce robic mase a sie okazuje ze ma deficyt kaloryczny. :[ albo uwazanie mety za sposob na niedozywienie
tematow takich bylo tysiac i bedzie jeszcze duzo
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen

ale czy codzienne walenie prolki, wyciskanie na klate po 20 serii dziennie i przesciganie sie w rekordach w tym cwiczeniu nazwiesz kulturystyka ?


gdzie ćwiczysz?? na profesjonalu?? w jakiej dzielni mieszkasz spokojnej umiarkowanej dosc bogatej?? wejdz na biedne dzielnice gdzie za cała siłownie robi sztanga i ławka niestac wszystkich na diete a jak odłożą juz pieniadze na cykl to sobie zapodaja jak najwiecej kokxu zeby sie wybic dojsc do jakiegos wala zeby miec pieniadze póxniej coraz wiecej i wiecej walic zeby siac postrach stac sie panem podwórka a nastepnie panem miasta... takie sa realia 90% bo to zaczyna kokxowac po to zeby siac postrach zeby sie bali kłaniali


niestety każdy nazywa to inaczej malo kto przyzna sie ze dzieki koxom chce sie wybic. Ja np własnie po to siegnelem za kokx zeby sie wybic cos zakrecic to co zaplanowalem udalo mi sie i teraz mam na to wyjebane powodzic mi sie powodzi nie narzekam ale nie kazdemu wszystko pojdzie po mysli mi tez nie szlo



SZACUNEK LUDZI ULICY ;)

INEED$
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2079 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jail
  • Zainteresowania:Busine$$, killin'

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
Wiem co sie liczy
Ogolnie mieszkam na typowym blokowisku powstalym w latach 60-tych, klasa robotnicza i widze na okolo pelno ludzi wykolejonych zyciowo, mlodych bez perspektyw na przyszlosc, sam zaczolem cwiczyc na osiedlowej silce, ktora sam zalozylem z pomoca ziomeczkow u mnie w bloku, zaczolem cwiczyc bo w moim srodowisku trzeba byc przykozaczonym hustla bo inaczej nie dasz sobie rady, teraz jakis szacunek mam, nikt na mnie krzywo nie spojrzy na ulicy
Obecnie cwicze w klubie kulturystycznym i nie porzucilem silowni po rozpadzie "piwnicy" ( przez jebane w dupe szpiegowskie siatki sasiadow [konfidencie zrob mi zdjecie]) a wiekszosc ziomkow nic nie robi tylko kombinuja na miescie, ja tez tak robie ale mam oprocz tego pasje i zajecie i min. wymowke czemu nie jaram czy nie pije:
-zrzucasz sie na trawe? -nie bo na cyklu jestem,
ogolnie silownia mi pomaga w zyciu bo mam zajecie
ten tekst to chodzilo mi o przynajmniej zdrowe jedzenie bo zamias zjesc w mcdonaldzie moze to sinko przeznaczyc na cos lepszego do szamy, a nie ze biora mete bo sa niedozywieni
wogole to kulturystyka to sport elitarny, nawet na poziomie laika trzeba zainwetowac troche hajsu, ja wiekszosc kasy jaka skombinuje albo zarobie przeznaczam na moj ulubiony sport, zarcie starzy mi sponsoruja i mieszkanie tez, teraz troche bida bedzie bo zbieram na auto wlasne bo pozyczac od starego mi sie znudzilo juz
  • 0
Gotta whole top diamond and tha bottom rowz gold

MIKOŁAJ BIERZE STERYDY

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen

min. wymowke czemu nie jaram czy nie pije:
-zrzucasz sie na trawe? -nie bo na cyklu jestem,
ogolnie silownia mi pomaga w zyciu bo mam zajecie


Dokladnie ten sport jak kazdy inny pomaga " nie wydawać pieniędzy na glupoty z nudów " typu wiadomo ... na co teraz jest każdy narażony jakieś używki czy alkohol .. w duże mierze czy staie pod blokiem od 8 do 20 sam stoje ale stoje by pogadaćspotkać sie z ziomkami ale nie żeby stać żeby coś rozj.... tagże ZACHĘCAM KAŻDEGO W SZCZEGÓLNOŚCI MŁODYCH DO UPRAWIANIA TEGO SPORTU I NIE TYLKO ..... POZDRO !!
  • 0
" The chase is better than the catch "

Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
" MŁODYCH " ale to zabrzmialo jak bym był stary :P POCZĄTKUJĄCYCH do których też sie w sumie zaliczam bo rok chodzenia to dopiero początke bo zaczynam sie dowiadywać nowych rzeczy o tym sporcie ;) DZIĘKI WAM TEŻ :D
  • 0
" The chase is better than the catch "

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
no i widzisz ineeds masz podone podejscie do mnie.. ale niestety takie są perspektywy codzienności ze i tak czy siak nie wiadomo jak byś chcial nie przemówisz wszystkim do rozumu.. wejdzie chlopak na forum powiesz mu o diecie on sie zgodzi tak daj tą rozpiske cyklu daj mam diece byle zeby uzyskac ten wymarzony cyklon a tu po otrzymaniu odpowiedzi myslisz ze sie zastanowi nad dietą?? owszem zastanowi 10% lub nawet i mniej bo nie beda mieć podstawowego czynnika który im zapewni tą diete a mianowicie pieniędzy... my wszyscy tutaj krecimi jak mozemy zeby uzbierac na te witaminy suple koksy siłke itp itd... jest ktos taki co moze sobie na to pozwolic normalnie bez zadnyc wyrzeczen bez odpuszczenia sobie tego czy tamtego?? pewnie nie ma ;)

Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
cos za cos niestety, zawsze jakies wyrzeczenia trzeba se postawic, a kulturystyka jak wiemy nie jest sportem latwym ;)
  • 0

MikolajWB3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4061 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Europa
  • Zainteresowania:Bezpieczeństwo wewnętrzne, militaria, sporty walki, finanse

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
Nie jest sportem łatwym, ale jest bardzo drogim, cykle wychodzą bardzo drogo, a czym wiecej chcemy tym wiecej nas to kosztuje.
  • 0
Związek to znacznie więcej niż "sie przelecieć".
To cos jak karta stałego klienta w burdelu: kiedy chcesz i jak chcesz


rzeźba jest dla pedałów. trza rosnąć, być pierdolnym, wtedy budzi sie szacunek.


a gdy nadejdzie mój czas to jeśli sądzisz że będe siedział i błagał o życie to kurewsko się mylisz


te ściery kiedyś przerobie w młynku do mięsa i posypią sie monety.


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen
ale jesli ktos ma przed soba cel to i naprawde pieniadze latwiej sie zbiera heh :D
  • 0

JuniorWB3

JuniorWB3
  • Zabanowany(a)
  • PipPipPip
  • 122 postów
  • Pomógł: 0

Napisano Ponad rok temu

Re: Od jakiego wieku mozna uzupelniac diete odżywkami i suplemen

ale jesli ktos ma przed soba cel to i naprawde pieniadze latwiej sie zbiera heh


jeszcze trzeba miec je z kąd zbierac ;)



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024