Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z sercem :(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

Wizard23
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z boiska na siłownie
  • Zainteresowania:sport

Napisano Ponad rok temu

problem z sercem :(
Witam, od jakiegoś czasu (6 miesięcy) chodze na siłke i dziś rano jak wstałem mam problem z sercem :( za każdym razem kiedy nabieram powietrza czuje kłócie w sercu :(( przybrałem na wadze jakieś 8kg waże 73 wzrost 176. czy mial ktos podobny problem? oczywiscie jesli taki stan sie utrzyma zglosze sie do lekarza :(
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
ktos ostatnio pisal na forum ze mial taki sam problem, wybral sie na badania ktore nic nie wykazaly bo klocie serca moze miec podloze nerwowe. a od siebie moge ci dodac zebys bral aspiryne i aspargin. aspargin to magnez ,nie bedziesz mial tak jakby tych skurczow/kloc serca...a aspiryne zeby lepszy doplyw krwi byl

edit. bledy ortograficzne poprawione :D
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Nemesis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
mialem to samo, nie pamietam jak to bylo zabardzo ale wiem ze przeszlo samo w krotkim czasie
  • 0

Litwin81
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3380 postów
  • Pomógł: 40
146
Bardzo Dobra
  • Lokalizacja:Gdynia
  • Płeć:Mężczyzna
  • Zainteresowania:Różne
  • Staż [miesiące]:Długi
  • Wzrost [cm]:168
  • Biceps [cm] :40
  • Klatka piersiowa [cm]:105
  • Pas [cm]:82
  • Udo [cm]:65
  • Przysiad [kg]:170/15*120
  • Wyciskanie [kg]:140/19*100
  • Martwy ciąg [kg]:185/10*150
  • Waga [kg]:85

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
To moż ebyć kolka sercowa,a spowodowana może być za dużym spożyciem kofeiny.Ja tak miałem po TSE,gdy przekraczałem dawki a nie uzupełniałem magnezu.Kofa w dużych ilościach skutecznie wypłukuje magnez i stwarza przykry ból serca,jakby ktoś wbijał szpilke,występuje nawet przy lezeniu na boku.
  • 0
"Lepiej umrzeć na stojaco niż żyć na kolanach."

Marko!
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Sport, dziewczyny :)

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
ja mialem tak ostatnio juz sie denerwowalem ale narazie przeszlo takze poczekaj jakis czas !!
  • 0
My jesteśmy młodzi fani RUCHU CHORZÓW chuligani, kto nie wierzy niech zobaczy jak młodzież walczy !

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
Wizard23, mozesz do diety dorzucic Koenzym Q10,witamina E one maja pozytywny wplyw na serce oraz procz tego co wyminilem wczesniej (magnez i aspiryne) to na klucie serca Acard jak znalazł
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
sorry ale musze odswiezyc temat bo on jest w FAQ i moze go ktos jeszcze przeczyta;

wiec ja mialem to samo. poszedlem do kardiologa i mi znalazl wypadanie płatka + niedomykalnosc zastawek. przepisal mi tablety METOHEXAL 50 no i polowke z rana sobie biore. bylem potem jeszcze u niego 2-3 razy i powiedzial ze wszystko juz prawie ok jest. wiec i ty idz do kardiologa!
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
misie to zdazało czasem zanim na siłke zaczołem chodzić czasem prze godzine , 30 min czułem takie kłucie dosc uporczywe ale jak zaczołem chodzić na siłke i do stałej syplementacji dodałem witaminy róznego rodzaju a zwłasza kompleksy witamin to ustało i juz tego od ponad roku nie mam

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
no ja tak samo to mialem przed silka
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
Z góry przepraszam za odgrzebanie starego tematu, ale miałem podobny problem i robiłem dwa dodatkowe dosyć dokładne badania i chcę się tym podzielić ;-)

Więc tak jak napisałem wyżej też coś takiego miałem, poszedłem prywatnie do kardiologa.
Wywiad itd, kardiolog zaskoczona że poszedłem na siłownie by nieco przytyć O_o jej sprawa... Dodam, że nie brałem żadnego koxu nic z tych rzeczy, jedyne co wcześniej w ciągu 2 lat chodzenia na siłkę brałem standardowe suple ;-)

Kardiolog kazała mi zrobić EKG wysiłkowe ( bieganie na bieżni z przypiętym EKG :D )
Dość ciekawe badania ale prawie padłem ze zmęczenia ;D Co chwile maszyna ustawiała się pod górę. Przy badaniu w szpitalu ( oczywiście prywatnie ) był kardiolog ale inny niż ten co mnie kierował. Co zmianę intensywności mierzył mi dodatkowo ciśnienie standardowym urządzeniem ze słuchawkami. Przejrzał badania powiedział all ok... Kamień z serca.

Dodatkowo zrobiłem sobie EHO serca, czyli USG serca zwał jak zwał jedno i to samo badanie, też kosztuje jak mokre zborze. Wchodze na USG lekarz się pyta czy czegoś ma konkretnego szukać, mówię mu co mi jest i że chce iść na siłke i żeby obejrzał serducho i zobaczył co i jak. Pomierzył zbadał zastawki, tętnice ( aorte ) pomierzył komory oraz przepływ krwi i powiedział że ok...

Mi się wydaje że czasem może nam się wydawać iż to boli serce, przecież mamy tam mięśnie klatki piersiowej które mogą też powodować tego typu bóle....
Ale wiadomo lepiej dmuchać na zimne i dla świętego spokoju lepiej zrobić takie badania...
Niestety trzeba się liczyć też z wydatkiem bo na NFZ to sobie można...

Lepiej wydać kase i być spokojnym niż się zadręczać.
Ale dla uspokojenia chciałem to napisać... Mam nadzieje że to komuś pomoże ;-)

Jeszcze raz przepraszam za odgrzebanie starego tematu, ale zauważyłem że jest w FAQ więc pewnie sporo osób może go czasami czytać.

Pozdrawiam,
mrc
  • 0
Life is too short to be small

Moralezz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Sport, SW

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
Ja to bym olał ciepłym moczem, zawsze jak mnie coś boli to przechodzi po jakimś czasie, a jak kogoś kuje w klacie to można troche pobiegać i przejdzie, wiem to po sobie.
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
klucie w klacie jest najczesciej wynikiem stresu
  • 0

Gawlo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1186 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bielsko-Biała
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
Tak z ciekawości mrc, ile dałeś za te badania?
  • 0

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
Z tego co pamiętam ok 250zł :mur:
  • 0
Life is too short to be small

Blackzone
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1952 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:siłownia
  • Zainteresowania:[][][]-----[][][]

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
Moralezz, gratuluję podejścia :wstyd:
mrc, nie tak dużo, uwierz mi. Zwłaszcza dla tych co zdrowie stawiają na pierwszym miejscu.
  • 0

datulus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3363 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piwniczanka FC

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
ja jestem tego zdania co moralezz, tylko w troche mniejszym stopniu, nie ma co na jakies glupie ukucie w klacie odrazu leciec i badania za 2 stowy trzaskac
  • 0
wakacyjne, bez spinki :)

mrc1418048785
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:Siłownia, suplementacja, kobiety

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(

ja jestem tego zdania co moralezz, tylko w troche mniejszym stopniu, nie ma co na jakies glupie ukucie w klacie odrazu leciec i badania za 2 stowy trzaskac


wiesz... jak to się powtarza i do tego rozjebany chodzisz no to lepiej zrobić takie badania...
Tym bardziej że ja miałem jakieś takie dziwne kołatania w sercu... Ale to niby ze stresu :hyhy:
  • 0
Life is too short to be small

stempek1988
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:bilard,siłownia,muzyka,film,motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: problem z sercem :(
kuje serce bo żyjesz hehe jak byś go nieczuł to bym sie dopiero martwil;)) tez mialem ten problem ale jeszcze przed przygoda z siłka a takto przy piciu alkoholu czasami zakuje ale to dlatego ze 2 dni pilem a potem przestalem to kulo mnie w klacie czy kolo serca ale potem wracalo do normy:D
  • 0
"w tym sporcie czas jest najlepszym dopingiem..." - M.Pudzianowski

WŁAŚNIE MINEŁY 2 LATA CIĘŻIEŻKIEJ CHARUWY !!!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024