Skocz do zawartości


Zdjęcie

najlepsza kreatyna mono?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

kubakgb
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:motory

Napisano Ponad rok temu

najlepsza kreatyna mono?
jaka jest najlepsza kreatyna mono?? w tabletkach czy w proszku i jakiej firmy??
  • 0

Buldog1920
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 71 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
trec creatine normal plus, olimp creatine monohydrate, uniwersal,vital max
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
tabsy leprze ;) ja bym polecał vitalmaxa nie ma to tamto maja jedne z najleprzych kreatyn i nie tylko ;)

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
olimp mega caps
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
Kaizen, vitalmax, inkospor,multipower, universal
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


kamas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 359 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
Vitalmax zioelona z olmimpu tabsy ;)
  • 0

Poczatkowy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Koszęcin
  • Zainteresowania:siłownia, bASKEt, motoryzacja

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?

tabsy leprze

czemu tabsy są lepsze? ja słyszałem że są gorsze bo mają gorszą(wolniejszą) wchłanialność
  • 0
Gdyby kozka koksowala to by 200wyciskala:]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
bo jak proch wsypiesz do wody to w przeciągu kilku minut robi sie z tego nieprzydatna odżywka :rotfl: a w dużej mierze zalezy to rowniez od jakosci i rodzaju produkcji. bo kreatyna kreatynie nie rowna
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
poprostu jak dobra kreatyna, to zaraz po polaczeniu z woda odrazu do geby i nie ma problemu z kreatynina
  • 0

bloniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 708 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:dziwki, wino i pianino

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
mono to mono kazdy mowi co innego.
ja mono brałem na pierwszy raz Optimum. ale firma nie ma roznicy, ze względu na wygodę kapsy, chociaz jak masz shaker to i proch spoko.
  • 0
Zapraszam Cie [you] do obejrzenia mojego dziennika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
z tym ze mono to mono zgodzic sie nie moge. jakby tak bylo to po co są przeprowadzane przerozne testy?nawet na zwyklej kreatynie mozna sie przejechac ze jedna podziala lepiej inna gorzej z kilku przyczyn:
- rodzaj uzytego surowca
- przechowywanie kreatyny
- stopien oczyszczenia,rozdrobnienia kreatyny
- rozne uzyte dodatkowe substancje chemiczne podczas produkcji
- patenty produkcyjne
- i tak np niektóre kreatyny spelniaja certyfikat iso 9001 lub standard gpm a inne nie

a wiec co lepiej podziala zwykla sprasowana kapsulka kreatyny z lipnego surowca, czy wyprodukowana kreatyna opracowanego z patentu przy uzyciu najlepszych surowcow o najlepszym stopniu oczyszczenia z dodatkami w postacji tauryny itd. dlatego czasami za marke trzeba placic a nie za cukier puder. tak samo rzecz ma sie przeciez z bialkami wpc innemu wpc nie rowne a mozna przeciez tez napisac ze bialko to bialko :) tylko ze po tym gorszym to rozwolnienia nabawimy.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kornel
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 158 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?

bo jak proch wsypiesz do wody to w przeciągu kilku minut robi sie z tego nieprzydatna odżywka

nie czaje tego ??czyli jak mieszam na chacie Hp z wodą i biore to na trenig ktory trwa godzine połtora to po półtora godziie on jest ieprzydatny ?? co ty mi wkręcasz?
  • 0
" The chase is better than the catch "

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
Kornel, w temacie nie jestes...jak zmieszasz mono z ciecza to zalanczam nizej tabele ile czasu uplywa az przemieni sie ona w shit. w hp sa inne kreatyny niz mono ale 1h-1,5h to jest przeciez bardzoooo duzo czasu a biorac pod uwage ze mono po 8,4 minutach jest juz nic nie wartym produktem to takie dlugie lezenie rowniez moze miec jakis niekorzystyny wplyw albo na zawarte w hp kreatyny lub inne skladniki. niestety niemam badan nad innymi formami kreatyn ile moga lezec spokojnie w cieczach. ale watpie zeby ktoras wytrzymala ponad godzine, skoro 8 min to tak malo czasu :znudzony: a wiec nic ci nie wkrecam tylko pisze to co wiem :P. lepiej zabrac hp na trening w postaci proszku i po treningu dodac troszke wody, wymieszac i wypic od razu niz czekac tyle czasu. dlatego kapsolki w przypadku mono sa o wiele lepsza forma przyjmowania niz proszek. kapsolki dostaja sie bezposrednio do zoladka i tam rozpuszczaja. a proszek ktory rozpuscisz i zostawisz w szklance i na chwilke wyjdziesz do kuchni,kibla lub ktos zadzwoni i z kazda chwilka kreatyna traci na swoich wlasciwosciach :) a to tylko dawniej sie tak przyjelo ze proszek jest lepszy bo sie szybciej rozpuszcza jak widac tak nie jest i czasami warto poczytac nowe publikacje :rotfl:

Załączone pliki

  • Załączony plik  tabela.jpg   33,31 KB   2900 Ilość pobrań

  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Kropek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice - Giszowiec
  • Zainteresowania:Sport (piłka nożna), Muzyka, Kulturystyka

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
moim zdanien kreatyna 1000 olimpu jest najlepsza :P
  • 0
Bez kasy nie ma masy
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników], [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników],
Bądź twardy nie sięgaj po koks

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
hehe w testach nie wypada ona juz tak najlepiej :) najlepsza to bez dwóch zdan inkospor. bo prawda o kreatynie jest taka ze i tak na rynku jest albo niemiecka - najlepsza (np: inkospor) albo z surowca chinskiego ktory zalewa ameryke ok. 70% i nasz kraj np kreatynka treca to nic innego jak kretka chinska juz II kategorii poddana tylko mikrorozdrobnieniu imo najlepsza jest wlasnie niemiecka, laboratoria skw mówią same za siebie.a jest to przeciez światowej sławy laboratorium, mieszczące się w Trostberg. i dlatego inkospor rulez :). a wiec jesli chcecie dobrej kreatynki to szukajacie ze znaczkiem Creapure® oznacza, to że kreatyna pochodzi z SKW i jest najczystszą na świecie z I kategorii
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Davidek00
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
heheh tez juz kiedys pisalem o inkosporze i pisaliscie mi teksty typu: kreatyna jak kreatyna... nie warta swoejej ceny:P i co teraz?? teraz sie wszystko zmienia:P hehe
  • 0
Moja malutka:)

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
Davidek00, czlowiek przez cale zycie sie uczy :D a do mnie dopiero niedawno w rece dotarly w szkole badania ze mono to nie mono hehe. i zglebilem temat i dowiedzialem sie ze swiatem rzadzi kreatynka z niemiec a rynek jest zalany kreatynka z chin :) a wiec ci co mysleli ze np olimp czy trec ją sami wystrzaja to sie myla oni je tylko pakuja u siebie :rotfl: tylko ze trec dla nie poznania poddaje jeszcze ją rozdrobnieniu. ogulnie jakie walki ida w fabrykach to mi sie glowa zepsola jak o tym przeczytalem :hyhy: i dziwic sie ze hmb nie dziala jak oni daja nam np hmb w postacji tylko 75 procentowej
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


MisHa1418048765
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 884 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
Joks te badania, ktore przytaczales o rozpuszczalnosci kreatyny, o najlepszych, najczystszych mono to sa z 2004 roku, bo podobne znalazlem.
Czy oni tak czest dokonuja nowych badan i aktualizuja wyniki wzgledem starszych?
Moze od tamtego czasu - jak one nie sa nowe - cos poprawiono w uzyskiwniu kreatyny w co poniektorych firmach i nie sa juz made in china :hyhy:
dla mnie vitalmax rzadzi, tylo czego ona jest taka tania, sie slabo cenia szwaby, stawiaja zapewne bardziej na popyt, niz na jego zmniejszenie wysokoscia ceny :|
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?

Joks te badania, ktore przytaczales o rozpuszczalnosci kreatyny, o najlepszych, najczystszych mono to sa z 2004 rok

ale w produkcji np: kreatyny 1000 olimpa nic nie zmieniono od jej wejscia na rynek dlatego tak cienko wypada w testach na samym koncu :D a np inkospor bardzo dobrze bo ma przeciez jakies tam patenty technologiczne produkcji itd. wiec napewno bije olimpa na glowe

dla mnie vitalmax rzadzi, tylo czego ona jest taka tania, sie slabo cenia


przyczyn czemu cenowo np nie przewyzsza olimpa jest kilka:

- vitalmax jest u nas od 3 lat i aby zaistniała na polskim rynku to ceny muszą być niskie. jeśli ktoś wejdzie na czeskie strony to zobaczy że w Czechach Vitalmax jest ok. 20% droższy
- polscy hurtownicy pobieraja towar z hurtowni czeskich a wiec maja taniej, bo pobierajac cos np z polskich hurtowni to placimy obowiazujaca u nas cene a z amerykanskiej cene z ameryki.
- dochodza koszty pracownikow. np w anglii minimalna stawka dla pracownika obcokrajowca to 5.05 funta za godzine niewiem ile w polsce jest minimalnej stawki bo nie jestem na bierzaco, ale takie stawki sa napewno mniejsze w czechach stad i mniej placi wlasciciel pracowniką

a wiec ja bym sie tylko cieszyl ze suple sa tansze bo maja produkty wysokiej jakosci. i porównanie ze cos drozszego jest lepszego niema tutaj miejsca. i dlatego rodzimi producenci sa drożsi niz vitalmax a jakoscia, surowcami napewno ich nie przebijaja.
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Teściu1418048771
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: najlepsza kreatyna mono?
jesli chodzi o kreatyny z inkosporu to o którą?
o wodzian?czy mono?
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024