Skocz do zawartości


Zdjęcie

smakowa dextroza


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

mroczny_ryj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

smakowa dextroza
witam zakupiłem sobie creatine micronized 200 mesh i do tego dextroze i mam takie pytanie czy jest moze dextroza smakowa bo ta co mam smakuje jak bym wode posłodził 6 łyzkami cukru i troche nie smakuje
  • 0
Bóg jest jedynie odbiciem ludzkiej słabości

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
smakowa mowisz?

no dextro juiec jest o smaku pomaranczy na przyklad
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
nie wazne jak smakuje dla miesni wszystko nieprawdaz

zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
no ale jak pyta no to trzeba chlopczykowi pomoc :*
  • 0

GośćGuest_kosior_*

Guest_kosior_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
oczywiscie ze tak powinien sie przelamac i bedzie latwiej pic bo sie przyzwyczaji

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
pij i nienarzekaj bo dekstroza niejest zła,mi tam smakuje bo jest słodka
  • 0

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
ta dextroza dołączona za darmo do kreatyny treca nie jest taka zła, ja np piłem ja bez zadnego narzekania..
no ale dobra jest, tak jak Koń juz zresztą to napisał, dextro juice, smakuje ja fanta pomarańczowa, tyle że nie gazowana, no i cena przystępna, tymbardziej że jest wzbogacona w tautyne ;)
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

daro6230
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 358 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciechanow
  • Zainteresowania:kulturystyka/dietetyka/suplementacja, pływanie, zielone :P, hip hop

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
* taurynę znaczy
  • 0
"..Im więcej potu na treningu - Tym mniej krwi na ringu.."

Cel do konca 2007 ---> OSIAGNIETY :D - 100kg na klatę ---> 75kg wagi - BRAKUJE 2 KG :P

BUZZER
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
glukozę sobie zakup zamiast dextro juica i dextrozy gdyż to to samo, czyli czyste węgle...a po co przepłacać...pozdros ;)
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
dextro juice ma tez tauryne zeby nei było , a najlepiej kup se ALA lub r-ALA z olimpu

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
tauryna z vitalmaxa w kapslach polecam
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
moze byc dextro tyle ze te bierzesz 20 min po treningu a mono bezpośrednio po. nie lacz w jednej porcji
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


zrebak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
a jesli to jest np. na czczo to mozna dextro pic zaraz po kreatynie?
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza

na czczo to mozna dextro pic zaraz po kreatynie?

ta
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
srednio ;)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


mroczny_ryj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
to jesli mam kreatyne w proszku to mam ja pic w jednej porcji z dextro? np 30 minut przed treningiem i bezpośrednio po treningu czy sama kreatyne bez dextro a dextro po przebudzeniu oraz bez pośrednio po treningu osobno kreatyna osobno dextro?

wiem ze to głupie pytanie ale juz sie pogubiłem :kwasny:
  • 0
Bóg jest jedynie odbiciem ludzkiej słabości

paker1011
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:siłownia

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
przed treningiem pij krete z dekstrozo w jednaj porcji a po treningu mozesz samo krete bo dobrze sie wchłania bez transporterów
  • 0

mroczny_ryj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:wędkarstwo

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
to rano po trzebudzeniu nie brać dextro? tyko raz dziennie?
  • 0
Bóg jest jedynie odbiciem ludzkiej słabości

WojtekX
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2662 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:GTW
  • Zainteresowania:sport, dziewczyny i moj kochany piesek :D

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
dextro tylko po treningu

w innych porach nie ma sensu
  • 0
Anglia

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: smakowa dextroza
dokladnie. ogulnie Panowie zeby zakonczyc temat dextro do kreatyny napisze w prostych slowach tak zebyscie zrozumieli i mieli kogo gdzie odsylac :D. Kreatyna nie jest insulino zalezna, jest sodo zalezna, co to oznacza ? ze wyrzut insuliny spowodowany ww prostymi nie polepsza wchłaniania kreatyny do miesni kilku krotkie jak to pisze na opakowaniach dextro. co najwyzej przyspieszy transport kreatyny do miesni bo kreatyna bedzie transportowana z insulina. jednak bez insuliny kreatyna rowniez dotrze do swojego miejsca przeznaczenia tylko ze wolniej bo krazyc bedzie w krwioobiegu az do skutku gdy dotrze do miesni. a wiec reasumujac ww proste nie polepszaja wchlania kreatyny, wyrzut insuliny co najwyzej pomaga w szybszym transporcie (dostarczeniu jej) do miesni ale co to ma za znaczenie?przeciez komórka mięśniowa nie wychwyci więcej kreatyny niż moze a wiec po co szybciej ją tam transportowac skoro nadal wchlonie taką samą ilosc dziennie oraz wazny argument jesli przyjmiemy porcje rano to do treningu ona juz sama bez transportu przeciez zdazy tam dotrzec (kreatyna krazy jakies 1,5h w krwioobiegu). dalej co wazne po treningu znow wystepuje nadkompensacja i wyrzucenie komurek GLUT-4 no i organizm co najwazniejsze chlonie skladniki odzywcze jak odkurzacz za pomoca fosforylacji i wiec kretyna nie zdazy przeksztalcic po czesci do kreatyniny a wiec transportery do kreatyn potrzebne nie sa po treningu gdyz wtedy po treningu kreatyna wchłania się właśnie poprzez mechanizmy insulinoniezależne, natomiast takie dextro moze pomoc nam po treningu gdy przyjmujemy porcje BCAA, wtedy aminokwasy sa szybko transportowane do miesni lub poprostu jako uzupelnienie strat glikogenu (po treningu wykorzystywany jest turgor komorek i wtedy weglowodany sa koniecznie ale na odbudowe glikogenu tylko i wylacznie)
Najlepsze transportery to oczywiście R-ALA, tauryna i pinitol no i przypomne jeszcze ze kreatyne przyjmujemy na czczo bo jeżeli zjemy coś w momencie, gdy cała kreatyna nie trafiła jeszcze do mięśni, tłuszcz zablokuje wydzielanie insuliny i kreatyna zostanie wyłapana z krwi przez nerki i trafi do kanału! oraz kreatyna jest aminokwasem, więc obecność aminokwasów z pożywienia takze spowalni jej wchłanianie. i to juz cala prawda o kreatynie :hyhy: aa i slowko o magnezie :D w komorce mięsniowej adynozynotrifosforan posiada magnez ktory jest niezbędny do przenoszenia reszt fosforanowych z ATP na kreatynę i z fosfokreatyny na ATP. Kiedy jest go za mało, wtedy w reakcjach tych zastępują go inne pierwiastki (wapń) ale te znow jony wapniowe lacza sie z fosfokreatyna przez co obniza sie jej poziom dlatego należy zadbać o odpowiedni poziom magneznu na cyklu kreatynowym :P
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024