Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY
oto skany uzytkownika: randy
Zatem trzymajcie:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY
brakuje mi tu wyciskania sztangi z klatki :hyhy: bo w końcu oddziaływuje na obręcz barkową również bo możesz mieć naramienne jak kule armatnie a i tak będziesz wąski :hyhy:

ale thx ramzi za info pewnie wypróbuje bo musze w końcu skatować jakos barki ;)

GuZu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2691 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Piła
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY
Ramzes17, wez jakos cwiczenia, ilosc serii, przerwy od myslnikow rozpisz bo burdellos jakich malo :wstyd:

a wycisk z rotacja to zwykle Arnoldki albo mi sie zdaje. Jesli mi sie nie zdaje- to szkoda stawow :)

Ogolnie art sredni, jak wiekszosc mens' healthowych. Nastepne lepiej Ramzi pisz na podstawie biblioteki uniwersyteckiej :hyhy:

Edit:
Już ogarnałem te skany. Wycisk z rotacja to raczej podciaganie wzdluz tulowia+ wycisk :)
  • 0
Everybody wants to be a bodybuilder but nobody wants to lift so heavy ass weights

GośćGuest_maks_*

Guest_maks_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY
jak nie wiesz ramzi to spytaj rowera on cie oświeci oczywiście o ile Joks będzie na gg :rotfl:

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY
ehh guziec widzisz nawet nie przeczytales a juz gadasz ze sredni nawet nie zastosowales jak zastosujesz to mozesz cos mowic na ten temat i nie uwazam aby byl burdel no ale lekko poprawie

a wycisk z rotacja to zwykle Arnoldki albo mi sie zdaje

zdaje ci sie
  • 0

Joks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 6459 postów
  • Pomógł: 9
16
Neutralna
  • Płeć:Mężczyzna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY
nie zgodzilbym sie z tym tekstem do konca :D cwiczac barki po klacie tak, ale tylko np przednie anktony jakie pracuja przy wypychaniu sztangi, glownie na skosie. a czemu nie wypychanie ? czy to sztangi/sztangielek ? poniewaz jak zauwazyl maks aby miec duze barki nalezy przez dlugii czas wywierac nacisk na obrecz barkowa by ja uksztaltowac, a robi sie to poprzez odpowiednie cwiczenia z szerokim rozstawem rąk i obciazeniem. sa to cwiczenia jak np; podciaganie szeroko do klatki, wioslowanie w opadzie sztanga szeroko, a takze wypychanie sztangi. po klacie gdy mamy slaby triceps ciezko bedzie wywrzec taki sam bodziec na obrecz barkowa jak na oddzielnej sesji gdy wykonujemy te cwiczenie jako pierwsze. dwa wielkie barki to nie tylko obrecz ale i anktony srodkowe dlatego wiec dobrze wprowadzic conajmniej 2x cwiczenia na tą partie. jest to oczywiscie unoszenie sztangielek bokiem oraz bardzo popularne cwiczenie na "szerokosc barkow" czyli na boczne anktony podciaganie sztangi szeroko do brody. odnosnie tego pierwszego cwiczenia widywalem juz rozne modyfikacje nie mowie tu o ławkach, skosach, unoszeniu sztangielki pojedynczo zza pleców czy lezac na ławce jednoracz ale o tzw. pompowaniu czyli po wykonaniu zalozonej ilosci ruchow chwytamy male ciezarki i machamy do bólu lub na odwrot wpierw chwytamy duzze sztangielki i unosimy je praktycznie tylko na 10 cm (odrywajac od nog na boki) a dopiero pozniej zmniejszamy ciezar wykonujac poprawnie technicznie (od nog na wysokosc glowy)
  • 0

...:::-+=[efekt genetycznego daru, niedługo zabraknie dla mnie ciężaru  :P]=+-:::...


Paradoks
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze Wsi
  • Zainteresowania:Kulturystyka, Sporty siłowe, Motoryzacja,

Napisano Ponad rok temu

Re: Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY
zajebiscie mi sie podobaja te Cwiczenia..... Ale jeszcze mam takie małe pytanko..
Jakie tak mniej wiecej obciazenia zastosowac w tych hantlach?
I czy tobie te cwiczenia przyniosły duze rezultaty??
  • 0

RamzesII
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szerokie, Dobrze wyrzezbione BARY
przyniosa duze, ciezar dobierasz pod siebie.
  • 0



Podobne tematy Zwiń

  Temat Forum Autor Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024