Skocz do zawartości


Zdjęcie

Vanderlei Silva vs with Mirko "Cro-Cop" Filipovic


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Vanderlei Silva vs with Mirko "Cro-Cop" Filipovic
O walce:

Czy Silva mial w planie walczyc w stojce i roztrzygnac walce poprzez KO czy tez raczej rozegrac to z golowa i roztrzygnac walke na ziemi ? Po trochu z obojga opcji.
W czasie calej walki Silva zdawal sie niesamowicie spieszyc w z tym aby uderzac przeciwnika podczas gdy nie posiadal odpowiedniej do tego pozycji.
Inaczej zachowywal sie Cro-Cop ktory to cierpliwie wypatrywal okazji aby pokazac co potrafi. W jednym momencie Mirco zadal silny kop w bok Silvy zostawiajac wyrazny odcisk stopy na jego zebrach. Kopniaki Mirco byly zdumiewajaco szybki. Ale jednoczesnie bardzo malo atakowal.
Silva byl w stanie takze klinczowac i udalo mu sie obalic Mirco kilkukrotnie i silnie i czesto uderzac go w parterze.
Widzielismy jak Silva zadaje kilka silnych prawych na szczeke Cro Cop'a. Widzielismy jak Silva sciaga na ziemie Cro Cop'a. Niestety nie mielismy okazji obejrzec wielu fenomenalnych kopniec w wykonaniu Mirco.
Ani Silvie ani Mirco nie bylo spieszno na wymiane kolan w zwarciu. Nieszczesliwie walczyli wedlug zmodyfikowancyh zasad K1, jezeli pod koniec walki obaj zawodnicy stoja walka jest orzekana na remis, nie ma decyzji sedziowskiej. Gdyby jednak Silva wygralby decyzja.


Wywiad z Silva :
Dołączona grafika
Pride : Walka zakonczyla sie remisem. Co o tym sadzisz ?
Vanderlei Silva: Nie sadze aby to byl remis. Uwazam ze wygralem.
PRIDE: Jaka opinie masz o uderzeniach Mirko ?
Silva: Mysle ze byly one szybkie. Pomimo to chcialbym dluzej z nim walczyc.
PRIDE: Jak sprawowalo sie lewe wysokie kopniecie Mirko ?
Silva: Mam w zwyczaju kopac wiec to nie byl dla mnie problem.
PRIDE: Otrzymales silny prawy kopniak na tulow od Mirko. Wygladalo na to ze Twoje zebra troche Ciebie bolaly po tym.
Silva: Siniak wyglada nieciekawie ale to z powodu ze jestem blady. Nic mi nie jest.
PRIDE: Chcialbys sie z nim zmierzyc ponownie ?
Silva: Ja nie wybieram sobie przeciwnikow. Tym razem walczylem w wadze ciezkiej pomimo tego iz jestem mistrzem wagi sredniej. Bede walczyl z kazdym.
PRIDE: Jakie sa Twoje odczucia odnosnie zasady podzialu walki na 5 rund po 3 minuty kazda ?
Fujimar (Chute Boxe Manager): Tak jak widziales dzis. Vanderlei nie odniosl porazki walczac na tych zasadach. On bezwatpienia pokonal Mirko. Nastepnym razem walczyc bedzie tylko na regulach PRIDE.
PRIDE: Co sadzisz o Mirko po walce ?
Silva:Spodziewalem sie ostrzejszej walki. Mam wrazenie iz unikal walki od poczatku 3 rundy.
PRIDE: Byles w stanie bronic sie skuterznie przeciwko kilkunastu wysokim kopnieciom Mirko ?
Silva: Byly sygnalizowane. Nie wiedzialem ze jest On ( Mirko ) uznawany za specjaliste od kopniec ale odkad trenuje Muay Thai, moge zauwazyc kiedy przeciwnik planuje je zadac.
PRIDE: Czy istnieje jakakolwiek mozliwosc iz bedziesz walczyc z Mirko w ringu K1 ?
Silva: To juz zalezy od decyzji od moich promotorow.

Zdjecia z walki:
Obaj panowie wchodza na ring:
Dołączona grafika
Dołączona grafika
jeszcze tylko male "straszonko":
Dołączona grafika
i sie zaczelo .. :
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
i koncowa decyzja:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Materialy wykorzystane:
- Zdjecia : SherDog
- Omowienie walki : SherDog
- Wywiad z Silva : PrideFc
- Tlumaczenie : wlasne.
  • 0

budo_robaq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 640 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Vanderlei Silva vs with Mirko "Cro-Cop" Filipovic
Hast ostatnio strasznie zajebiste posty pisze...
Gratuluje Hast pomyslu... i dziekuje za wiadomosci
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024