Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bójka z dresiarą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
191 odpowiedzi w tym temacie

budo_gilmur
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Bójka z dresiarą
Na forum opisujecie zadymy z dresiarzami. Oprócz nich istnieje również niestety damska odmiana dresiary. Równie agresywna i nieprzyjemna. Przekonała się o tym moja kobieta, gdy dyskotece została zaczepiona przez dresiarę. Po wymianie uprzejmości dresiara zaprosiła moją na zewnątrz aby tam roztrzygnąć spór. Moja wyzwanie podjęła. Dresiara tak na oko miał 24, 25 lat, niska, mocno zbudowana. Moja Iwonka ma 19, jest wysoka 175 cm, z bardzo dobrą kondycją ( 3 razy aerobik + basen ). Normalnie niedopuścił bym do bójki ale byłem ciekaw jak moja wykorzyta lekcje w zakresie boksu i walki na ziemi, ktróre jej udzieliłem tak wszelki wypadek. Dziewczyny staneły naprzeciwko siebie i zaczeło się naparzanie. Już po pierwszych ruchach było widać, że dresiara miała spore doświadczenia w bójkach. Uderzała zamkniętymi pięściami. Gdyby nie skuteczne zasłony i uniki mojej kobiety to było by krucho. Wymiana ciosów trwała kilka chwili i w miarę upływu czasu szło na remis. W którymś momencie moja kobieta dostała z bańki w nosa a zaraz po tym kopa w udo. Przewróciła się na ziemię i już po chwili miał na sobie dresiarę. Kotłowanina trwała z minutę i bardziej przypominało to walkę kotów niż zapasy. Po jakimś czasie dresiara ( tak na oko cięższa o 10 kg ) zyskała przewagę i siedziała okrakiem zaciskając ręcę na szyi Iwony. Sytuacja wydawała się beznadziejna, ale moja przypomiała sobie co Ją uczyłem. Wolną ręką zaczęła walić po żebrach dresiary. Ta poluzowała chwyt. W tym momemcie moja próbowała wymostkować, co nie do końca wyszło ale udało się za to zapiąć nogi na żebrach dresiary. W tym momencie, wiedziałem, że zaraz będzie po walce. Uda mojej kobity są ze stali, sam nieraz tego doświadczyłem. Oddech dresiary zaczał robić się coraz krótszy, próbowała się uwolnić z chwytu ale spasowała i prosiła o poddanie. Obie miały porozbijane nosy, lima pod oczyma a dresiara dodatkowo uszkodzone żebra.

Po całym zdarzeniu jestem pewien, że moja kobieta poradzi sobie w przypadku konieczności stoczenia bójki, chodź na przyszłość doradziłem, żeby niekoniecznie rozwiązywała spory za pomocą pięści.
A tak swoją drogą, to jestem ciekaw waszej opini, czy kobiety potrafią się bić ? Ja swoją widziałem pierwszy raz w akcji i przyznaję, że poziom agresji i zaciętości w babskiej bójce zaskoczył mnie.

Gilmur
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Sorry, że to muszę napisać, ale jakim ty jesteś mężczyzną, że pozwalasz na coś takiego? Dla mnie jest to nie do pomyślenia, żeby na moją kobietę ktoś krzywo spojrzał...
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
gilmur ale jesteś palantem !
myślałem że walki psów to już max ale najwyraźniej są pojeby których bawi jak ich bliska osoba jest bita. z trudem przyszło mi to doczytać do końca.
brakuja słów na takich jak ty
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Normalnie niedopuścił bym do bójki ale byłem ciekaw jak moja wykorzyta lekcje w zakresie boksu i walki na ziemi, ktróre jej udzieliłem tak wszelki wypadek. Gilmur


O kurwa, ale mocny tekst. Jesteś wymagającym nauczycielem, Gilmur. Domyślam się, że nie mogłeś powstrzymać tej bójki, pewnie dresiara miała kumpli. Mimo to są pewnie jakieś sposoby aby do niej nie dopuścić. Zawsze bowiem jest ryzyko, że dresiara mogłaby złamać nos Twojej kobiecie i byłoby niefajnie. Bądźcie ostrożni!
Silvio
  • 0

budo_santiago
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 333 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Ja tylko powiem ze w calym tym opisie to czekalem na Twoja interwencje... ( i obawialem sie reakcji kolegow dresiary ) a po rozbitym nosie to bylem jej prawie pewien...
Coz... dala sobie rade i chwala jej za to ale co by bylo gdyby nie dala? I czy to bylo konieczne?

Moze nie tak jak Lord za krzywe spojzenia nie zabijam ale do takich sytuacji nie dopuszcam ( a przynajmniej staram sie, na szcescie do tej pory skutecznie i niech tak zostanie ).
  • 0

budo_gilmur
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Słowo wyjaśnienia.

1. Interwencji nie podjąłem na wyraźne żądanie mojej kobiety, gdyż sama chciała rozwiązać sprawę. Umówiły się, że będą walczyć, aż któraś poprosi o poddanie. Po całym zdarzeniu wyjaśniła mi, że miała zadawniony konflikt z tą dresiarą i chciała w końcu go rozstrzygnąć. W razie skrajnego zagrożenia, bez względu na to z iloma kolegami byłaby dresiara, to interwencję z całą pewnością bym podjął. Tak wiec nie róbcie ze mnie zabójcy nienarodzonych,
2. Od zdarzenia minął prawie miesiąc i nic nie zapowiada naszego rozstania..


Gilmur
  • 0

budo_carter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Gilmur troche zabardzo zachowawcz zachowałeś sie w tej sytuacji :!:

Nikt z ciebie nie robi mordercy niewiniątek ale moim zadniem mogłeś zareagować dużo wcześniej :!: :!:

Ciekawe co byś zrobił gdyby twoja kobieta przegrała :?:
Obił bys gębe tamtej dresiarze?
Zostawił byś swoja kobiete bo słaba zawodniczka?
Zmusiłbyś do trenowania?
Jestem w 100% pewien ze gdyby przegrała miało by to jakieś konsekwencje z twojej stron :!: Nie wmuwisz mi że pogłskał byś ją po głowie przytulił i sprawa załatwiona :!: :!: :!:
Poprostu ty trenujesz walkę i jest ona twoją drugą naturą :twisted: a twoja partnerka przegrywa z jakąś dresiarą !!!!!!!!!
Napewno myslał byś o tym długo!

Nie chcem cię osądzać i nie robę tego ale .....
podam ci przykład:
Mam pieska,suczkę , mieszaniec Pitbulla i Amstafa (podobno najbardziej wybuchowa mieszanka) wiem że jest silna i poradzi sobie prawie z każdym psem, nawet większym,chyba że to jakiś morderca to wtedy...
Kiedys jak miała 4 mies pogryzła ją suczka Rotwailera. Po prawie roku na spacerze mój pies wyczajł tą Rodwailerke i zaatakowała ,tamta nie miała żadnych szana ! parter i duszenie! Na szczęście nic się poważnego nie stał! Od tamtej pory nawet jak jakis pies zaczepia moja psinke nie dopuszczam do walki bo ... zabardzo przywiązałem się do niej i boli mnie każed ugryzienie jaki wyłapie! Wiem że może wygrac ale poco później ją łatać i leczyć !!!!!!!!

Tak samo jest z dziewczynami, jak widze że coś sie kroi to reaguje odrazu, nawet jak ona mówi że sama to załatw, wole dostac po mordzie niz żeby ona miała rozkwaszony nos :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Po prostu moim zdanie podjełeś złą decyzje,zwłaszcza dlatego że ty trenujesz wiesz czym grozi taka "solówa" nawet u kobiet które są strasznie zajadłe i uparte w walce !!!!

Masz więcej szczęścia niż rozumu!!!
  • 0

budo_gelo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 212 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Belfast

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
spokojnie panowie
Gilmur pisząc "moja kobieta" miał na myśli swoją prawą dłoń :serduszka:
  • 0

budo_mort
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1215 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
no chyba, że tak ...
albo to była dziewczyna z komputera
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Boże! Gdyby ktoś tknął moje słoneszko ( :oops: ) to słukł bym do nieprzytomności nie patrząc na płeć. Wybiłbym dresiarze wszystkie zęby i połamał żebra :!: :!: :!: WRRRRRRRRRR :evil:
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Ale o co chodzi?
Kobieta to nie człowiek?
Nie ma prawa do podejmowania własnych decyzji?
Chciały się prać no to niech to robią. Z relacji wynika ,że siły były wyrównane i walka toczyła się fair.
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Wow, wow i jeszcze raz wow. Ubolewam doprawdy nad sposobem patrzenia zarowno szanownego przedmowcy, jak i Gilmura. Bic powiadasz...czlowieku, gdzie Ty masz ku*a szczatkowe chociaz poczucie obowiazku? Kobieta?! Bronic, owszem-ale bic? zewzoleniem na taki rozwoj sytuacji udowodniles nie tylko, ze mezczyzna z Ciebie jak z koziej dupy trabka, ale takze uroczo ukazales poziom osoby Ci partnerujacej, nie odstajacej od ulicznych fighterow za rozwiazanie problemy przyjmujacych tylko napierdalanke. Tfu, kurwa. Jak chcesz swoje chore ego nacieszyc pelnym kontaktem, to idz na k1, stan w jednym narozniku i czekaj ash ktos dosiadzie Ciebie i zacznie klasc troche na morde. Wybaczcie impulsywnosc, ale klac mi sie chce jak widze takich plastikowych macho, co toto nawet wlasnej kobiecie zlego zdania wyperstawodac nie potrafia. Powinienes byc ponad tym, porozmawiac z "dresiarka" (ech, jakie neologizmy sie sypia), wytlumaczyc ze sobie nie zyczysz aby Twoja dziewczyna w ten sposob wyjasniala sobie sprawy z kims jej pokroju, a swojej nimfie wyjasnic ze to do niczego nie prowadzi. Rozmawiac z nia chyba umiesz? Tak? uroczo, doprawdy tyle chociaz dobrego.
...
ja skacze do oczu za samo zbyt smiale otarcie sie o moja druga polowke, a Ciebie nawet nie rusza widok jej okladanej. Poprostu brak mi slow.
Pozdrawiam
3mbri0n
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

ja skacze do oczu za samo zbyt smiale otarcie sie o moja druga polowke

I tak sie zastanawiam czyja postawa jest lepsza...

, to idz na k1, stan w jednym narozniku i czekaj ash ktos dosiadzie Ciebie i zacznie klasc troche na morde


Od kiedy w K1 dozwolony jest dosiad? Tam nawet chwyty za kopiącą nogę mają spore ograniczenia. Chyba że mi sie popieprzyło...
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
ech, przepraszam za niedokladne porownanie. Zirytowany bylem i troche chaotycznie pisalem. Rzeczywiscie, karygodne, zupelnie jak zezwolenie na powyzsza walke.


"I tak sie zastanawiam czyja postawa jest lepsza... "



jesli dla kogos zwrocenie uwagi, skoczenie do oczu jest rownoznaczne z bijatyka, to owszem. Ale jest takie powiedzenie drogi narcyzie -"nie sadz kazdego podlug swojego".
Pozdrawiam
3mbrio0n
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Boże! Gdyby ktoś tknął moje słoneszko ( :oops: ) to słukł bym do nieprzytomności nie patrząc na płeć. Wybiłbym dresiarze wszystkie zęby i połamał żebra :!: :!: :!: WRRRRRRRRRR :evil:



to odnosnie Twojej uwagi co do mojego gwaltownego reagowania na ta czy inna metodyke zachowan wzgledem kobiet.
Zdroofko
3mbri0n
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
zwrócenie uwagi? o tym mowy nie było... skakanie do oczu to wyjątkowo opryskliwa czynność, taki jak mi sie wydaje jest wydźwięk tej nazwy...




to odnosnie Twojej uwagi co do mojego gwaltownego reagowania na ta czy inna metodyke zachowan wzgledem kobiet.


to ja Ci odpowiem Twoim własnym cytatem



Zirytowany bylem i troche chaotycznie pisalem


no właśnie, i ja tak samo

Tak ogólnie to coś mi sie wydaje że mamy podobne zdanie...
  • 0

budo_3mbri0n
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dolnyslask

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
zgadzam sie-ta sama strona, pax romana zatem. Ja dzisiaj jakis taki niekomunikatywny...jak zawshe pewnie przez alkohol :) :wink:
Pozdrawiam
3mbi0n
  • 0

budo_aresx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POLSKA

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Gilmur ja na twoim miejscu (naszczescie nie jestem :) ) wstydzilbym sie wogule o tym mowic.
Chcialbys zeby twoja dziewczyna wygladala jak ponieudanej operacji plastycznej??????.
Dresiara mogla przeciez byc lepsza i dowalic twojej dziewczynie.
Ty chyba nie jestes facetem, bo zaden facet tak nie postepuje jak ty .
Ps. wspolczucia dla dziewczyny Gilmura ze ma takiego chlopaka
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą

Słowo wyjaśnienia.

1. Interwencji nie podjąłem na wyraźne żądanie mojej kobiety, gdyż sama chciała rozwiązać sprawę. Umówiły się, że będą walczyć, aż któraś poprosi o poddanie. Po całym zdarzeniu wyjaśniła mi, że miała zadawniony konflikt z tą dresiarą i chciała w końcu go rozstrzygnąć. W razie skrajnego zagrożenia, bez względu na to z iloma kolegami byłaby dresiara, to interwencję z całą pewnością bym podjął.


Masz szyb naftowy w Texasie, wytwórnię amfetaminy.? Wiesz ile kosztuje porządny implant górnej jedynki. ?
Twoja panienka ryzykowała nie tylko zdrówko ale i urodę co by manualnie się rozmówić z jakąś dresiarą ?
Ona niemądra, że chciała, Ty że pozwoliłeś.
  • 0

budo_maximus
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Bójka z dresiarą
Abstrachując od oceny postawy Gilmura, to niestety trzeba zauważyć, że coraz częściej można spotkać się z agresja fizyczna u kobiet. Stojąc na bramce w lokalu, często rozdzielamy agresywne panienki. Od niedawna kumpel wpadł na pomysł aby agresję skanalizować. Na sali ustawiliśmy stolik do armwrestlingu. Klienci lokalu wiedzą, że majac z sobą na pieńku, mogą publicznie rozwiązać spór siłując się na ręce by wykazać kto jest lepszy. Od tego momentu ilość bójek w damskim bądź męskim wykonaniu radykalnie spadła. Publika ma z tego dodatkową zabawę, a my trochę spokojniejszą robotę.

Maximus
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024