Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stopnie BJJ i LL


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Stopnie BJJ i LL
Pewnie podobny temat juz byl ale cos nie moglem znalesc.
Chcialbym sie dowiedziec jaka jest kolejnosc pasow w BJJ i LL
(i najlepiej warunki do spelnienia na kazdy stopien).
  • 0

budo_kenedy
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie BJJ i LL
W BJJ jak zdawałem na biały to trener kazał mi zrobić 100 pompek i gablotke do klubu !
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie BJJ i LL

W BJJ jak zdawałem na biały to trener kazał mi zrobić 100 pompek i gablotke do klubu !


O masz! A ja kupiłem Fiodowi cukierki (kukułki) i było ok :wink:



Niebieski

Dołączona grafika

Purpurowy

Dołączona grafika

Brązowy

Dołączona grafika

Czarne

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Dzieciaczki mają jeszcze przed niebieskim żółty, pomarańczowy i zielony. Myśle ze ja jestem gdzieś na poziomie pomarańczowego papieros 8) :) rotfl :wink:

Tu masz wszystko:

The official certifying organization for the Gracie style of Jiu-Jitsu is the Federação de Jiu-Jitsu do Estado do Rio de Janeiro, Brasil.

The Federação controls all teaching certifications (Assistant, Instructor, Professor, Master, and Grand Master), as well as all promotions to the rank of Black Belt and above. Not all Black Belts are certified to teach. The Belt Ranks awarded by the Federação are (from highest to lowest):

Grand Master -- Red Belt -- 9th & 10th degree
Master -- Red and Black Belt -- 7th & 8th degree
Professor -- Black Belt -- 2nd through 6th degree
Instructor -- Black Belt (without degrees)
Assistant Instructor -- Black Belt (with plain red band)
Fighter -- Black Belt (with white band)

It typically takes between 6 and 15 years to achieve a Black Belt from the Federação. All promotions involving any Black Belt rank require the recommendation of 2 Masters and the approval of at least 5 officials of the Federação. Ranks below Black Belt are awarded by individual Professors and are then confirmed publicly through competition with other students of the same rank. Beginners and new students wear a White Belt. Adult belt levels progress from White Belt to Blue Belt, then Purple Belt, and finally Brown Belt, after which the practitioner becomes eligible for a Black Belt. There are a larger number of belt colors for children.


The Official Federação Belt Rankings of Gracie family members teaching in the U.S. are as follows.

Grand Master -- Red Belt -- 9th degree

Carlson Gracie

Master -- Red and Black Belt -- 8th degree

Carley Gracie
Reylson Gracie

Master -- Red and Black Belt -- 7th degree

Rorion Gracie

Professor -- Black Belt -- 4th degree

Rickson Gracie (not formally certified)

Professor -- Black Belt -- 3rd degree

Renzo Gracie
Royce Gracie (not formally certified)

Professor -- Black Belt -- 2nd degree

Ralph Gracie



Every instructor claiming a rank of Black Belt or above should be able to prove his rank by showing a Diploma and a Certificate issued by the Federação with original signatures of the 5 officials of the Federation who confirmed his rank.


Jak sobie nie radzisz to pokaż pani od angielskiego :wink:

pzdr
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie BJJ i LL
Wszystko ładnie pięknie tylko jakie sa wymagania na niebieskie, pomaranczowe i zielone paski?
  • 0

budo_^hast^
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3373 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sopot

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie BJJ i LL

Wszystko ładnie pięknie tylko jakie sa wymagania na niebieskie, pomaranczowe i zielone paski?


nie ma paska zielonego i pomaranczowego. Chyba ze w kategori dzieciecej.
Jak sesja mi sie skonczy to opracowanie wymagan na poszczegolne paski zamieszcze na Vortalu. Jednakze kwestia wymagan na stopien to indywidualna sprawa kazdego z czarnych pasow.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie BJJ i LL

Wszystko ładnie pięknie tylko jakie sa wymagania na niebieskie, pomaranczowe i zielone paski?


Żółte, pomarańczowe i zielone nie występują u nas gdyż z tego co mi wiadomo dzieciaczki nie trenują jeszcze u nas, choć moge sie mylić.

W Polsce każdy ma biały, tylko pare osób ma niebieskie i purpurowe.
  • 0

budo_colter
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie BJJ i LL

Wszystko ładnie pięknie tylko jakie sa wymagania na niebieskie, pomaranczowe i zielone paski?


nie ma paska zielonego i pomaranczowego. Chyba ze w kategori dzieciecej.
Jak sesja mi sie skonczy to opracowanie wymagan na poszczegolne paski zamieszcze na Vortalu. Jednakze kwestia wymagan na stopien to indywidualna sprawa kazdego z czarnych pasow.


Hast,trenuję luta livre.W mojej sekcji wszyscy mają od 18 lat w górę,a ja jako jedyny mam 14.Przed wakacjami będziemy mieli egzamin na pierwszy stopień,a więc na jaki kolor będe zdawał?
I czy po sesji mugłbyś napisać wymagania na poszczególne stopnie w luta livre? 8)
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Stopnie BJJ i LL

Hast,trenuję luta livre.W mojej sekcji wszyscy mają od 18 lat w górę,a ja jako jedyny mam 14.Przed wakacjami będziemy mieli egzamin na pierwszy stopień,a więc na jaki kolor będe zdawał?
I czy po sesji mugłbyś napisać wymagania na poszczególne stopnie w luta livre? 8)


A nie prościej spytać swojego instruktora?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024