Skocz do zawartości


Zdjęcie

Steven Seagal na Karowej


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
553 odpowiedzi w tym temacie

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Steven Seagal na Karowej
A mówiłeś drogi Szczepciu, że nasz Stefek już nie ćwiczy Aikido, a tym czasem w dniu dzisiejszym, elegancko poprowadził godzinny trening. Było miło, zjechała się cała Aikidocka warszawka i nie tylko :-) . Co ty na to mój drogi Szczepciu :) :) :)
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
ech, jezu trzeba bylo sie załozyc o gruba forse pozniej dopiero kawe na lawe i zdjeciem w niego :lol:
  • 0

budo_pz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Widzę, Jeżyk, że nie wytrzymałeś napięcia :-) , ale trening był naprawdę fajny. I taki skład, jaki się pojawił na Karowej... 8O :-)

Kaczor
  • 0

budo_redakcja budojo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 857 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szczepan ,chłopaki sobie z ciebie chyba jaja robią,
a tak w ogóle to o co chodzi?
Czy w USA Stefan organizuje jakieś staże, słyszałeś może coś?
:twisted: :evil: :) :) :roll: :)
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Widocznie nic mu jeż nie pozostało, jak pokazanie młodzieży że nadal mastah jest, weźmnie uke 2 razy mniejszego od siebie, porzuca, okrzyki porobi, da utografów parę i dzieciaki będą w raju.
Tak trudno zrozumieć budojo? :wink: nie mogę się do tego nick przyzwyczaić, aczkolwiek gratuluję wybrania dobrej reklamy, nikt nie zapomni pisma.
budojo, budojo, budojo, budojo
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Jezu , a ty swoje autografy nie rozdawales???? 8O co za jakies ogromne przeoczenie!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:


...., a swistak siedzi i nawija... :) Alescie to sobie ladnie obmyslili....ale ja mam swoje prywatne kontakty i bym wiedzial w momencie jakby sie ta mysl Stefkowi pojawila w glowie :P

Szanowna redakcjo, Stefek jest teraz wcieleniem jednego pastora z kalsztoru buddyjskiego z knieji himalajskiego Tybetu, prawie na rowni z bogami, przeciez sie nie bedzie znizal do nas, smiertelnych :roll:
  • 0

budo_jusi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Tarchomin

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Chcecie ,żeby ludzie na zawał umarli ;P
Nie gadać głupot^^
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Mowilem ze trzeba bylo sie zalozyc. Jerzyk, czekamy jeszcze kilkadziesiat postow a potem walimy zdjecie.
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Szczepan a co do twoich kontaktow ...... to je zmien bo cie robia w konia hihihi...... :P :)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
To jak to jest Szczepanku, on się juz wogóle Aikido nie dotyka? :) :) :) Nie ma szansy na staż, nigdzie? :) :) :)
  • 0

budo_pmasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2101 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
a ja , ze tak powiem pociągnę wątek fikcyjny - chociaż po obejrzeniu "Cudzoziemca" bym sie nie zdziwił jakby sie chłópisko tu przeprowadził i codziennie rano na krajowy browar i kajzerke wyskakiwał. no to mam pytanka:
- czy uke byli produkcji krajowej?
- czy sie da zadać to nieśmiertelne pytanko co miliony nurtuje od połowy lat 80-tych - "czy to picuś, ty to działa?"
- czy miszczu był w kimonie i jak sie nazywa taki rozmiar?
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

a ja , ze tak powiem pociągnę wątek fikcyjny - chociaż po obejrzeniu "Cudzoziemca" bym sie nie zdziwił jakby sie chłópisko tu przeprowadził i codziennie rano na krajowy browar i kajzerke wyskakiwał. no to mam pytanka:
- czy uke byli produkcji krajowej?
- czy sie da zadać to nieśmiertelne pytanko co miliony nurtuje od połowy lat 80-tych - "czy to picuś, ty to działa?"
- czy miszczu był w kimonie i jak sie nazywa taki rozmiar?

Drodzy forumowicze,
a jednak to prawda. Stef był wczoraj na Karowej I ja tam byłem i sie ze Stefem biłem :) a potem z czeredka pifko w Siedem grzechów piłem
Tak szczepan jesli wszystkie twoje radykalne twierdzenia i sądy oraz sprawdzone kontakty z dobrze poinformowanych kręgów sa tak prawdziwe jak ten o zarzuceniu praktyki przez SS to własnie strzeliłeś sobie w stopę i to z Magnum 45 :) :lol: :) 8)
Stefan był prowadził chyba blisko 1,5 trening i było gites. 8) :peace: Jak bedziecie grzeczni to moze ja albo ktoś z grupy wtajemniczonych napisze wam szczegółowa relację a i zdjątka się pojawią pewnie niezadługo 8)
To Pmasz:
odpowiadam:
1. uke byli jak najbardziej krajowi w skaładzie Wiking. Tomek sowiński i Adaś psycholog
2.nawet nie trzeba było o to pytac bo Seagal sam wyprzedził te kwestie :box: i sporo o niej opowiadał także w sesji pytań i odpowiedzi po treningu
3. Taki rozmiar kimonka to chyba na 2 metry wzrostu - o szczegóły pytaj redakcję budojo ( chwała jej za ten wieczór) poklon poklon poklon bo to ona dokonywała rzeczonego zakupu dla Seagalka :P 8)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

a ja , ze tak powiem pociągnę wątek fikcyjny - chociaż po obejrzeniu "Cudzoziemca" bym sie nie zdziwił jakby sie chłópisko tu przeprowadził i codziennie rano na krajowy browar i kajzerke wyskakiwał. no to mam pytanka:
- czy uke byli produkcji krajowej?
- czy sie da zadać to nieśmiertelne pytanko co miliony nurtuje od połowy lat 80-tych - "czy to picuś, ty to działa?"
- czy miszczu był w kimonie i jak sie nazywa taki rozmiar?

Drodzy forumowicze,
a jednak to prawda. Stef był wczoraj na Karowej I ja tam byłem i sie ze Stefem biłem :) a potem z czeredka pifko w Siedem grzechów piłem
Tak szczepan jesli wszystkie twoje radykalne twierdzenia i sądy oraz sprawdzone kontakty z dobrze poinformowanych kręgów sa tak prawdziwe jak ten o zarzuceniu praktyki przez SS to własnie strzeliłeś sobie w stopę i to z Magnum 45 :) :lol: :) 8)
Stefan był prowadził chyba blisko 1,5 trening i było gites. 8) :peace: Jak bedziecie grzeczni to moze ja albo ktoś z grupy wtajemniczonych napisze wam szczegółowa relację a i zdjątka się pojawią pewnie niezadługo 8)
To Pmasz:
odpowiadam:
1. uke byli jak najbardziej krajowi w skaładzie Wiking. Tomek sowiński i Adaś psycholog
2.nawet nie trzeba było o to pytac bo Seagal sam wyprzedził te kwestie :box: i sporo o niej opowiadał także w sesji pytań i odpowiedzi po treningu
3. Taki rozmiar kimonka to chyba na 2 metry wzrostu - o szczegóły pytaj redakcję budojo ( chwała jej za ten wieczór) poklon poklon poklon bo to ona dokonywała rzeczonego zakupu dla Seagalka :P 8)
  • 0

budo_combol
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 169 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

... ( chwała jej za ten wieczór) poklon poklon poklon ...


chwała poklon chwała poklon chwała poklon chwała poklon chwała poklon chwała poklon chwała poklon chwała poklon chwała poklon
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Dobra Łabędź, nie wkręcaj ludzi, bo uwierzą, że to prawda.

Cholera, a może on naprawdę prowadził trening na Karowej?

:lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Dobra Łabędź, nie wkręcaj ludzi, bo uwierzą, że to prawda.

Cholera, a może on naprawdę prowadził trening na Karowej?

:lol: :lol: :lol:

Jezyk, wiem że najpierw piłes a potem się nazarłeś grzybów uzbieranych w lesie , ale to musisz chyba pamiętać :wink: :wink: :wink: :?: :idea:
  • 0

budo_adrych
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdansk

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Co do staży prowadzonych przez szanownego pana SS to może ja troszkę napisze- nadal organizuje i prowadzi. Tyle tylko, że odbywają się raczej wyłącznie w jego dojo. No i uczestnicy są dobierani, a nie z "przypadku'. Tylko niektórzy ludkowie są zapraszani na takie staże, ze stanów to Tenshin coś tam różne dojo's. Wszystkie staże organizowane są nie pod nazwiskiem Seagal czy Segal, ale Take Shigemichi sensei.
Źródło- Aikido Today Magazine.
Relacja z jednego ze staży m. innymi w #83
Jest nawet zdjęcie- dla ciekawych Take sensei jeśli nazwać jego wdzianko keikogi, to model chyba ninja :)
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Co do staży prowadzonych przez szanownego pana SS to może ja troszkę napisze- nadal organizuje i prowadzi. Tyle tylko, że odbywają się raczej wyłącznie w jego dojo. No i uczestnicy są dobierani, a nie z "przypadku'. Tylko niektórzy ludkowie są zapraszani na takie staże, ze stanów to Tenshin coś tam różne dojo's. Wszystkie staże organizowane są nie pod nazwiskiem Seagal czy Segal, ale Take Shigemichi sensei.
Źródło- Aikido Today Magazine.
Relacja z jednego ze staży m. innymi w #83
Jest nawet zdjęcie- dla ciekawych Take sensei jeśli nazwać jego wdzianko keikogi, to model chyba ninja :)


Łabędź, sam widzisz, że nasz spisek wychodzi na jaw, nie wkręcaj ludzi :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej

Łabędź, sam widzisz, że nasz spisek wychodzi na jaw, nie wkręcaj ludzi :lol: :lol: :lol:

:oops: :oops: :oops: a tak się staraliśmy. Głeboko się wstydzę :wink:
  • 0

budo_lucyper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z piekła rodem

Napisano Ponad rok temu

Re: Steven Seagal na Karowej
Coby nie pomyśleć o aikido Stefka , to i tak szacuneczek za filmy , w których grał główne role. Aktor z niego też nie jakiś rewelacyjny, ale zawsze coś - w prawdzie zasób mimiczny twarzy u Stefka ubogi nadzwyczaj ale przynajmniej spopularyzował aikido na świecie.

Co o nim sądzicie ?

Lucek.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024