Skocz do zawartości


Zdjęcie

film "Klatka"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
190 odpowiedzi w tym temacie

budo_trochim
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 355 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

film "Klatka"
Właśnie włączyłem Vive i natknąłem się na hip hopową piosenkę pt. "Klatka". Wykonawcą był bodajże "PC Park" (za ewentualne przekręcenie nazwy zespołu przepraszam 8) ). W filmie użyto fragmentów Eliminacji Vale Tudo. Z tego co skojarzyłem zawodników to większość walk była z pierwszych zawodów. Będę wdzięczny na więcej informacji.
  • 0

budo_ender
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zabrze

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
właśnie o to samo chciałem spytać... bo zestawienie zawodników walczących w klatce i kiboli legii, urywek z jakiś ustawek jakoś niespecjalnie mi pasuje- a jak ktoś zobaczy teledysk, do daremnej zresztą piosenki, doda sobie 2 +2 i znów środowisko MA w Polsce będzie kojarzone z bandytyzmem :?
poza tym ta "piosenka" pochodzi z O.S.T "Klatka"- ktoś nakręcił jakiś film dokumentalny???- może ktoś z Warszawy lepiej się orientuje w temacie

pozdr.
  • 0

budo_tryiu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
wydaje mi sie iz ma to cos wspolnego z nowym powstajacym filmem Latkowskiego o kibicach Legii gdzie podobno maja byc sceny z klatek , z tego co wiem beda pokazawyac ludzi walczacych na tkz"ustawkach" i jak sie bedzie okazywac sa to ludzie mocno zwiazani z roznego rodzajami sztukami walki . itd itd :)
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
a no ma dużo wpulnego z filmem 'klatka' Latkowskiego bo jest to teledysk promyujący ten film który lada dzień ma sie pojawić w kinach. Latkowski był na eliminacjach VT w kwietniu (teraz go nie było) i mówił że zrobi film w którym nie zjedzie VT ale z tego co słyszałem jest inaczej (zestawienie Vale Tudo z ustawkami) podobno na PILOT TV puswzczają czasem zajawke tego filmu
  • 0

budo_tryiu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
ano dokładnie premiera 22 listopada w Łodzi .szczerze mówiąc czekam na ten film .
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
K***A MAĆ!!!!!! To tyle przekonywaliśmy społeczeństwo że "walki w klatkach" to nie bijatyka hooliganów tylko sport, żeby ktoś teraz przedstawił to w właśnie taki sposób!!!!!! Człowiek który nie wie o co chodzi pójdzie na taki film i bedzie kojarzył vale tudo nieodłącznie z bijatykami hooliganów!!! Bo przecież "w filmie o hooliganach były walki w klatkach".... Proponuje temu przygłupowi co nakręcił ten film KUPE MIESIACA jak nie roku!!!
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Ja tego jeszcze nie widziałem ale już teraz mi to śmierdzi, jak tak dalej pójdzie to wszyscy pójdziemy do kryminału. Najpierw TVN ze swoją antypropagandą a teraz nasza publiczna......skandal.... :evil:
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
...a może jaką superkupe (albo extra) na tę okazję, w końcu poszukiwaczom sensacji coś się od życia należy...... :twisted:
  • 0

budo_dilsvern
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

...podobno na PILOT TV puswzczają czasem zajawke tego filmu

Wlasnie ogladalem teraz. Wyglada na to ze niezle pojada po vale tudo.
Oczywiscie padaja wypowiedzi typu "po walce jednego zawodnika wynosza w worku". Paranoja.
Wniosek? Nie zapraszac mediow na finaly. :evil:
  • 0

budo_qpa13
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełdezet

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Wydaje mi się, że aby uniknąć takich wypowiedzi należy robić Vale Tudo w ringu a nie w klatce, ponieważ ring to ring a klatka zaraz kojarzy się z czyms nie legalnym. Co wy na to?(a właściwie mr. Okiński)?
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
JEBAĆ ICH WYPOWIEDZI!!! Vale Tudo to Vale Tudo, nie ważne czy w klatce czy na ringu! Nie zmieniajmy tego tylko dlatego ze jakies przygłupy nie znają się na rzeczy! Nie należy patrzeć na opinie innych. Ludzie zawsze beda gadac i szukać sensacji...dlaczego finał miał by się odbyć na ringu??? Skoro odbywa sie w klatce to niech tak bedzie... Nie dajmy się poddawac presji ludzi którzy GÓWNO o tym wiedza, to oni błądza. A na ringu mógłby sie odbyc jakis inny turniej Vale Tudo...
  • 0

budo_faolinar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
a ja mam pytanko z innej beczki : czy te typy , co o tym rymują to jacyś kolesie ze środowiska - ktoś ich zna (?) , trenują w jakimś klubie (?)- czy jacyś domorośli artyści , którym Latkowski kazał napisać texścior o tym jak to się walczy w klatkach?
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Wydaje mi się, że aby uniknąć takich wypowiedzi należy robić Vale Tudo w ringu a nie w klatce, ponieważ ring to ring a klatka zaraz kojarzy się z czyms nie legalnym. Co wy na to?(a właściwie mr. Okiński)?


z tego co wiem istnieją jakieś plamy co do ringu, szczeguły nie są mi bliżej znane i w sumie nic nie jest pewne ale Mirek napewno wie co robi jeżeli chce wprowadzić ring to raczej ze względów bezpieczeństwa a nie "pod publiczke"
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Ah,ten "Sylwas".Wiedzialem,ze jest przydupasem wszystkich polskich MC,ale zeby teraz wkrecal jakis chuliganow,ze ich zycia go interesuja.Naprawde,ten koles to zwykly karierowicz i wydaje mu sie,ze jak bedzie z jakimis penerkami na Ty,to juz jest na fali i jego dilmy sa autentyczne.Szkoda gadac.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Wkórwia mnie to. Półgłówkom huliganom podoba się vale tudo, podobają im sie fighterskie ciuchy i niestety ludziom kojarzyć sie to będzie z łobuzerką. Nie chce mi sie nic pisać na ten temat. Niech sobie wstawiają urywki z jakichś ustawek
  • 0

budo_grayfox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
własnie sciągnołem ten kawałek z kaazy pierwsze wrażenie jest takie że tekst to jakaś porażka "raz za polske a raz w klatce" ????? kto dzisiaj walczy za polske??? skini????
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Niestety saku duża część chuliganów trenuje w klubach, wprawdzie nie długo zagrzewają miejsca ale trenują wiele skutecznych styli.

Pozdrawiam
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
Znam kolesia, ktory trenowal albo trenuje MuayThai i jezdzil na ustawki.
  • 0

budo_qpa13
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ełdezet

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"
"Raz w NABOJCE, a raz w klatce". W nabojce a nie "za polskę"
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: film "Klatka"

Znam kolesia, ktory trenowal albo trenuje MuayThai i jezdzil na ustawki.


a co to sa te ustawki?:P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024