Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
92 odpowiedzi w tym temacie

budo_bielan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
mam nadzieje ze to dobry dzial na to pytanie (jezeli nie to prosze o przeniesienie w odp. miejsce. )
Nie wiem czy ktos o tym juz pisal, probowalem w wyszukiwarce ale nic nie znalazlo. 27 w marriocie ma byc tzw."konfrontacja sztuk walki" o godzinie 20, wlasnie w barze Champions(warszawa). Ma sie odbyc 7 walk. Moze wiecie cos o tym, gdzie mozna znalezc jakies dodatkowe info?
dzieki z gory za odpowiedz
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
Słyszałem o tym ale też bez żadnych konkretów. Ktoś mógłby napisać coś więcej
  • 0

budo_hoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
Ma startować ośmiu zawodników, system play-off, coś w stylu pierwszego ufc, przepisy to złagodzone vale tudo, każdy zawodnik startuje w przepisowym stroju dla swojej sztuki walki. Miejsca stojące - 30 pln, siedzące - 100 pln, ilość miejsc ograniczona, ze względu na ustawę o organizacji imprez masowych, do 300. Jescze w piątek nie było wiadomo do końca, kto ma startować, trwały negocjacje z zawodnikami.
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
Znalazłem to na ulotce otrzymanej w Multikinie:

Dołączona grafika

Wiadomo już może, kto wystartuje?

Pozdr.,
M.
  • 0

budo_bielan
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
ja dostalem podobna ulotke w Cinema City i stad wiedzialem o calej zabawie. Nie moge znalezc strony Chamions baru - chyba takowej nawet nie posiadaja :?
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Pozdrawiam
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
Nie ma nic wspólnego z walkami w klatkach echh... kurde ale ten film napsuł krwi :(
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty

http://sport.onet.pl/875312,wiadomosci.html

Pozdrawiam


Wielka bijatyka w hotelu Marriott

Kto okazałby się lepszy: karateka czy zapaśnik? Kick bokser czy judoka? A co zdziałałby mistrz taekwondo w starciu ze specjalistą od sambo?

W piątek poznamy odpowiedzi na te pytania. W warszawskim hotelu Marriott odbędzie się pierwsza w naszym kraju konfrontacja sztuk walki.
- Nasza impreza nie ma nic wspólnego z walkami w klatkach - zapewnia organizator, Maciej Kawulski - Chcemy pokazać najpopularniejsze style walki na świecie i ich zasady.
W warszawskiej imprezie wystąpi ośmiu zawodników - specjalistów od różnych stylów walk. Wśród zaproszonych znaleźli się między innymi wicemistrz świata w sambo, Ukrainiec Roman "Szaman" Szaszkow oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski w taekwondo, Łukasz Jurkowski.
Zawodnicy będą walczyć według ściśle określonych reguł i w tradycyjnych strojach swoich sztuk walki.
- 10-minutowe pojedynki będą prowadzone na ringu bokserskim ustawionym w środku... restauracji Champions - mówi drugi z organizatorów, Martin Lewandowski - Sędziować będą między innymi czempion karate Robert Łysiak i były mistrz Europy w boksie Przemysław Saleta.
Więcej szczegółów w "Super Expressie"


a oto te szczeguły

Wielka bijatyka pod Pałacem Kultury

Kto okazałby się lepszy: karateka czy zapaśnik? Kick bokser czy judoka? A co zdziałałby mistrz taekwondo w starciu ze specjalistą od sambo?
W piątek poznamy odpowiedzi na te pytania. W warszawskim hotelu Marriott (znajduje się w pobliżu Pałacu Kultury i Nauki) odbędzie się pierwsza w naszym kraju konfrontacja sztuk walki.- Nasza impreza nie ma nic wspólnego z walkami w klatkach - zapewnia organizator, Maciej Kawulski (25 l.). - Chcemy pokazać najpopularniejsze style walki na świecie i ich zasady.
W warszawskiej imprezie wystąpi ośmiu zawodników - specjalistów od różnych stylów walk. Wśród zaproszonych znaleźli się między innymi wicemistrz świata w sambo, Ukrainiec Roman "Szaman" Szaszkow (26 l.) oraz wielokrotny medalista mistrzostw Polski w taekwondo, Łukasz Jurkowski (22 l.).
Zawodnicy będą walczyć według ściśle określonych reguł i w tradycyjnych strojach swoich sztuk walki.
- 10-minutowe pojedynki będą prowadzone na ringu bokserskim ustawionym w środku... restauracji Champions - mówi drugi z organizatorów, Martin Lewandowski (29 l.). - Sędziować będą między innymi czempion karate Robert Łysiak i były mistrz Europy w boksie Przemysław Saleta.
Bilety na imprezę można kupić w restauracji Champions. Najtańsze kosztują 30, a najdroższe 150 złotych.


  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty

Znalazłem to na ulotce otrzymanej w Multikinie

ja dostalem podobna ulotke w Cinema City

Faktycznie, ulotka była z Cinema City, a nie z Multikina. Nieważne...

a oto te szczeguły (...)

No co, przynajmniej wiemy dodatkowo, ile mają lat dwaj zawodnicy i dwaj organizatorzy ;-)


Ale fakt, że to dziwne: byłem dziś w Marriocie i próbowałem na miejscu podpytać się o nazwiska zawodników. Podobno lista jeszcze nie jest ustalona! A może jest trzymana w tajemnicy do ostatniej chwili...

Tak czy owak, ja mam już swój bilecik :-) .

Pozdr.,
M.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
Zmieniłem temat z "Champions sports bar" na " Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty"

Dwa dni do gali a nie ogłoszono jeszcze karty. Jeśli to poważna impreza to powinno być to zrobione już dawno. Czekamy na wiecej info
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
konfrontacja SZTUK walki?
z calym szacunkiem dla sambo i kicka ale to NIE sa SZTUKI WALKI...
sporty wali owszem!
onet-sronet
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
Z całym szacunkiem sambo by się z tobą mogło nie zgodzić.
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
Tak i ta niezgoda mogła by się niezdrowo na zdrowiu odbić :)
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
wroc!
mialem na mysli zapasy nie sambo!
izwienicie tawariszcze nie chaciol Was (tu powinno byc "obrazic" ale akurat zerwalem sie z tej lekcji kiedy mowiono o tym...)


brac rycerska lypie okiem!
graal sie wszedzie moze pojawic!
czuwaj!
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty

Tak i ta niezgoda mog?a by sie˛ niezdrowo na zdrowiu odbic´


uuu powialo chlodem!
a mialo juz nie byc zimy w tym roku!

myslicie ze powiedzenie "strach na lachy" nawiazuje do naszej historii - mam na mysli nazywanie nas LACHY przez wschodnich braci?
  • 0

budo_mursi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty

konfrontacja SZTUK walki? (...)


No cóż... Ograniczona treść i hasłowy komunikat skierowany do złożonego odbiorcy...
Takie są już prawidła reklamy, która niemal zawsze upraszcza zawartość informacyjną, a w sferze merytorycznej pozostawia wiele do życzenia ("A świstak zawija to w te sreberka" :wink: ).


Ale można się też zastanawiać, czy to w ogóle będzie KONFRONTACJA SZTUK. Jeśli jacyś zawodnicy od dawna ćwiczą mixa, to ciężko mówić, aby byli reprezentantami określonych, pojedynczych sztuk.

Ale tymczasem kompletu nazwisk zawodników nadal nie znamy... Zaciekawiony zadzwoniłem dzisiaj po południu na nr telefonu Champions Sports Bar (630-51-19). Uprzejmy żeński głos, po okazaniu totalnego zaskoczenia takim pytaniem, wyjaśnił po chwili, że na ten moment nie posiadają jeszcze informacji o uczestnikach :!: . O zasady rozgrywania walk czy punktacji nawet nie warto tych biednych kobitek wypytywać...

Ten chaos, to chyba w związku z tym, że to pierwsza taka impreza w Champions.

Mam nadzieję, że informacja o udziale Romana Szaszkova jest potwierdzona. Jeśli tak, to tego wieczoru może to być jego niezły popis, na co liczę.


BTW: czy organizator Maciej Kawulski - to nie jest Maciej Kawulski wykluczony przez Mirka z Valetudo Polska? Jest o tym info na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników].

Komunikat Vale Tudo Polska

Informujemy, że Maciej Kawulski został wykluczony z Vale Tudo Polska i skreślony z listy zawodników Vale Tudo Warszawa.


Jeśli tak, to pewnie nikt od Mirka tam nie wystąpi, zwłaszcza, że następnego dnia są eliminacje...


Pozdr., M.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
ale sam zamysl fajny.takie troche "unormalnienie" starc miedzystylowych,zeby matki nie baly sie wypuszczac mezow/dzieci itd. :wink: na treningi :)
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
z tego co wiem to ten Łukasz Jurokowski niexle wymiata i jest na forum pod nickiem JURAS.
  • 0

budo_szczena
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1203 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
albo był pod tym nickiem, nie wiem teraz wyszukiwarka go nie znajduje, ale wiem tez ze w tej niemieckiej grze o MA wystepuje.
  • 0

budo_hoj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki (Marriott) - 27 luty
Wy mi lepiej powiedzcie, gdzie tanio i bezpiecznie zaparkować auto w pobliżu mariotta.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024