Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
186 odpowiedzi w tym temacie

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Często na forum padają pytania: "Gdzie wy to ogladacie?" bądz: "Skąd to ściągnąć?" K1 mamy czasem na Eurosporcie, Pride ma być tam transmitowany w lecie. U nas w Polsce nie doświadczymy przyjemności oglądania gal Pride FC czy UFC na żywo w tv.
1.Program DC umozliwia ściaganie całych turniejów czasem juz nawet tego samego dnia po ich odbyciu się.
Hub --- 10mbit-1.myftp.org --- to bogate źródło materiałów traktujących o sportach i sztukach walki(instruktażówki, pdfy i oczywiście zawody MMA)

Poniżej opis instalacji tego programiku.

Najpierw należy go ściągnąć np. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
(zapisz el doc jako..)

Konfiguracja:

Klikamy w settings i

Nick - wpisujemy nick a przed nim nasz kraj np. [POL]rafcio czy [GER]michcio
E-Mail - adres email
Description - opis (niekoniecznie)
Connection Type - wybieramy rodzaj połączenia
Zaznaczamy Active, wpisujemy swój adres IP, pole port zostawiamy puste.

Dołączona grafika

Następnie w settings klikamy w downloads i w pole default wpisujemy katalog do którego będziemy ściągać pliki

Dołączona grafika

Znowu w settings klikamy na Sharing i udostępniamy innym swoje foldery (filmy, muzyka i oczywiście MMA, nie udostępniać żadnych głupot oraz niepełnych plików) W przypadku 10mbit-1.myftp.org musimy udostępnić więcej niż 10GB i uploadujemy nie mniej niż 3 sloty

Dołączona grafika

Teraz juz tylko klikamy w Public Hubs i w manual connections wklejamy: 10mbit-1.myftp.org i łączymy sie z hubem

Dołączona grafika

Życze wysokich transferów. Jeśli ktoś ma jakieś pytania to śmiało, mamy tutaj wielu życzliwych ludzi

2. Torrent

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Saku - ja bym zrobił ten temat jako przyklejony. Inaczej za kilka dni zginie w czeluściach archiwum i pytania pojawią się znowu (userów przybywa).

Pozdrawiam.
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)

Saku - ja bym zrobił ten temat jako przyklejony. Inaczej za kilka dni zginie w czeluściach archiwum i pytania pojawią się znowu (userów przybywa).

Pozdrawiam.


Jasne jasne, takie było moje założenie tylko jakem cwany gapa - zapomniałem ><'

:wink:

pozdro
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Oczywiście jestem debilem maksymalnym. W dodatku ślepym jak kret. Wlazłem w ten topic po kliknięciu 'Zobacz najnowsze posty' i (durny) nie zauważyłem, że temat już jest przyklejony.

:oops: :oops:

Przepraszam i nie każcie mnie srogo. :)
  • 0

budo_saku
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5219 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)

Oczywiście jestem debilem maksymalnym. W dodatku ślepym jak kret. Wlazłem w ten topic po kliknięciu 'Zobacz najnowsze posty' i (durny) nie zauważyłem, że temat już jest przyklejony.

:oops: :oops:

Przepraszam i nie każcie mnie srogo. :)


Nie, wysłałem go jeszcze jako normalny, później zmieniłem troche i przyklejiłem :-)
Ale dość już o tym :wink:
  • 0

budo_karate kid
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 246 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
poklon
  • 0

budo_robur85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
mam male pytanie......dzis piewszy raz :D wlazlem sobie na tego huba o ktorym piszecie wyzej...kierujac sie oczywiscie podpowiedziami "saku"......wszystko bylo by ok ale nie moge polaczyc sie z zadnym udostepniajacym tam swoje zasoby uzytkownikiem.... :( .....prosze o pomoc!
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
*** Connecting to 10mbit-1.myftp.org...
*** Connected
<[BOT]Command€r> YHub version: Beta 0.387 [t10] written by Yoshi.
<[BOT]Command€r> Current uptime: 04:13:53:50
<[BOT]Command€r> You've got too few slots open, current slotsminimum is: 2
*** Disconnected


O co komon ower bajbi?
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
A jak jest brak wolnych slotów to znaczy że ja mam za mało udostępnionych czy ta osoba od której chce ściągać - u mnie było 6/6. :(
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Zorro:
Ta ospoba od której chcesz ściągać.
Tea Tad:
Albo miałeś tylko jeden slot udostępniony to w ustawieniach shering na dole. Albo jesteś na więcej niż jednym hubie i wtedy nie pamiętam jakie są zasady jeśli o to chodzi w tym mma hubie ale wyjdź z innych i spróbuj dostać się tam ponownie.
  • 0

budo_robur85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnów

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
wyskakuje mi cos takiego:/...............<[BOT]Command€r> Invalid IP in ConnectToMe, this might be because of in passive mode
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Robur85: Najprawdopodobniej jesteś za jakimś fire wallem i w związku z tym powinieneś zrobić zamiast tego "Zaznaczamy Active, wpisujemy swój adres IP, pole port zostawiamy puste." zaznaczamy passive nie wiem jak z wpisywaniem ip zresztą może się tak składać że jesteś w chello albo netostradzie i masz ip przyznawane przy każdym połączeniu ewentualnie zmieniane na jakiś czas tego się już muszisz sam dowiedzieć.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Ściągnąłem walkę rewanżową Royce vs Yoshida i jak otwierałem w windows media player to tytuł był wypisany w playliście na czerwono a na ekranie wyskoczyło "klasa niezarejestrowana" o co chodzi !!!

Jak chciałem go otworzyć w all player to mi wyskoczyło że brakuje jakiegoś kodeka - niemożliwe!!!!!! mam chyba większośc i Direct Show Packa i ffdshow więc o co chodzi!!!

a potem mi się sam komp zrestartował - ale to chyba charakterystyczne dla windows milenium.

więc co robić z tym plikiem, i jeszcze jedno po tym zrestartowaniu inne pliki które w tym czasie ściągałem zaczęły po powtórnym wejściu na huba ściągać się od nowa a nie od miejsca w którym się zerwało połączenie, czy jest na to jakiś sposób?!?!? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
  • 0

budo_marti
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
zorro a moze [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ? mi na tym wszystkie filmy chulaja...u mnie po wylaczeniu sciaga sie od momentu w ktorym skonczylem...
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Witam !
Przy zaznaczaniu passive automatycznie zamyka sie okienko w ktorym powino sie wpisac ip ( a wiec nie ma nawet mozliwosci wpisania ).
Jezeli ktos np. jest w sieci osiedlowej to powinien ustawic passive i do swojego nicka np. [POL]Naruto[PSV] dopisac na koncu w nawiasie kwadratowym psv [ 2 osoby psv nie moga od siebie sciagac ]
Najczesciej kazdu hub wymaga od wchodzacej osoby wolnych 3 slotow [ czasami 2 ] i jezeli ktos podlacza sie do kilku hub'ow musi udostepnic wiecej slotow.
Jezeli ktos chce sciagac filmy, muze, walki itp to powninien zaznaczac w okienku "Search" taki maly kwadracik "Only ussers with free slots" to wlasnie pomoze w tym ze nie bedziecie mieli problemow ze sciaganiem a mianiowicie oznacza to ze dc bedzie szukalo osob tylko z wolnymi slotami :D a wiec odrazu przystapi do sciagania.
Nastepna zecz o ktorej nikt wczesniej nie wspomnial to szukanie alternatyw. A wiec jezeli ktos zaczal powiecmy sciagac 1 cd z ufc 44 i koles od ktorego sciagal wylaczyl kompa albo ma juz zajete sloty a jakas czesc juz jest sciagnieta i nie chcecie tracic czasu i sciagac jej od poczatku to powiniscie wejsc w "Download Queue" pozniej wejsc w folder do ktorego sciagacie [ lista bedzie po lewej stronie ] i kliknac lewym przyciskiem myszki na to co chcecie sciagac i kliknac na "Search of alternates" po kliknieciu wyskoczy wam ramka pozniej zaznaczcie "Only ussers with free slots" i "Search" i jak bedziecie miec farta to jeszcze ktos bedzie mial wolne sloty i to co was interesuje :D .
  • 0

budo_jarząbek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 270 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Sącz

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Uszkodziło mi ostatnie sektory pliku z powodu braku prądu.Czy da sie to jakoś naprawić?Jden plik miałem 98% a drugi 90% ściagnięte.Jakiś znajomy coś mówił że chyba jest taki program ale nic wiecej nie wiedział.Czy byłby ktoś w stanie mi odpowiedzieć?
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
wyskoczyło mi coś takiego

[BOT]Command€r> You're banned from this hub by [OP]DSB because: you need to have a username with a country code at the start to be here in [ ] brackets - eg [USA]fred - to get unbanned email [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] telling me your IP address - visit [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] to find it , and the reason you were banned. get your country code from [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
*** Rozłączony

wpisałem w nawias pl-[PL] i dalej wyskakuje mi to samo, co mam zrobić?
  • 0

budo_naruto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 77 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Jarząbek >>> z tego co zrozumialem to nie mozesz sciagac pliku bo komp ci sie wylaczyl, nigdy nie mialem takiego problemu [ juz mi sie resetowal komp, wylanczali mi prad i wszystko bylo dobze jak wlaczylem dc ]
Ale sprubuj zrobic tak jak opisywalem wyszukiwanie alternatyw w poprzednim moim poscie i sciagaj poprostu ten plik od innego typa.

zorro >>> hehe mam tak samo :) wedlug mnie to chodzi im o to zebyc mial ksywe np. [pol]zorro i wyslal meila administratorowi huba z potwierdzeniem ze juz tak zrobiles to on powinien ci odblowowac bana [ mi jakos sie nie chce ostatnio bo zaczynam sciagac walki bokserskie z tottenta :P , ale jak ci sie uda to powiedz na forum to ja tak samo zrobie :P hehe ]
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Naruto wysłałem maila z
-moim numerem IP
-moim nickiem z[POL] w nawiasie przed nim
-z opisem problemu
a oni przysłali mi: that IP is not ban list - tak jakby to nie był mój IP !!!!!!!!!!!!!!!!! skandal!!!!!

myślę więc że na 10mbit-1.myftp.org nie wejdę - a nie wiesz czy taki ban to na zawsze czy na jakiś czas ? :(
  • 0

budo_suhy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 146 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gdzie to oglądać??? (faQ DC++)
Ja wysłałem i było ok. Nie wysyłajcie im tego ip które pokazuje wam na stronie whatismyip.com.Wpiszcie w menu/uruchom winipcfg i pokaze wam wasze ip.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024