Skocz do zawartości


Zdjęcie

giga mięśnie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

giga mięśnie
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

No to kiedy POWER ZONE zaczyna sprzedaż odpowiednich mutagennych specyfików?? :)
  • 0

budo_tyszk0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 194 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żory

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
tia pewnie mamusia brala jakis tajny-niemiecki-koksik hehe i teraz dziecko odpokutuje :/ :?
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie

tia pewnie mamusia brala jakis tajny-niemiecki-koksik hehe i teraz dziecko odpokutuje :/ :?


jaki tam tajny :)
wszyscy wiedzieli że Niemki z NRD koksowały sie na potęge... a teraz dzieciak to nowy Superman :) Czekam aż ktoś sie urodzi Spidermanem :)
pzdr
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
"Dziś ma cztery lata i potrafi, trzymając ramiona rozpostarte, dzierżyć w każdej dłoni trzykilogramowy odważnik."
Na miejscu kolegow w przedszkolu nie zabieralbym mu klockow Dołączona grafika :wink:
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
ja tu widze potencjalnego kaleke... a co z rozrostem kosci i sciegien ? cwiczenia silowe w wieku 4 lat ? 8O biedne dziecko....
  • 0

budo_ziomek-tomek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
ćwiczenia fizyczne tak go napakuja ze wybuchnie :] 8)
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
Jasne to wdzystko jedna wielka ściema. Nie dali zdjęć nie ma dowodów. 8) Jak wam w TV Mango mówią o super małym odkurzaczu o giga mocy to mimo dowodów i tak nie wierzycie. Chcieli sprzedać gazete to pakują bzdury.
  • 0

budo_sakul
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszcz Gdański

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie

wdzystk


Miało być wszystko.
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
Witam

Hm ciekawa sprawa, czytalem juz pare takich doniesien, nawet takich wynalazkow, ktore za kilkadziesiat lat pozwola nam siedziec w fotelu obzerac sie i miec wyglad jak sredniej klasy kulturysta. Niestety bardzo bym niechcial zeby w takim kierunku to wszystko poszlo, ucieknie wtedy duch sportu itp. wiecie o czym mowie.

Dementuje plotki poki co POWER-ZONE nie ma zamiaru sprzedawac takich wynalazkow hehe :D

A slyszelisci moze o Richardzie Sandrak'u?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
ja slyszalem, a raczej czytalem na innym polskim sportowym forum. Jednym slowem mutant pokrzywdzony przez pierdolnietych rodzicow.
Swoja droga wiesz co sie z nim teraz dzieje ? W jakim jest wieku i czy ma jakies klopoty z kosciami itp. Wreszcie sadzisz ze on byl na kuracji hormonalnej ? Bo nie chce mi sie wierzyc, ze taka rzezbe i mase zdobyl na mleku z cycka :)

(dla tych, co nie wiedza, RS to taki maly chlopczyk ktory cwiczy od malenkosci silownie, dzwiga na klatke ponad 100 kilo i ma rzezbe oraz mase, jakiej pozazdrosciloby mu niejeden 18 latek)
  • 0

budo_dżujon
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 84 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
z innego tematu:

wczoraj ogladalem taki program super hero science i tam bylo o hulk'u pokazywali tkiego fajnego wirusa co przemyca odpowiednie geny do miesni zeby sie rozrastaly dali go myszom i jak zwykla mysz wazy okolo 25g to tamte mialy po 40g i byly tak napakowane ze nawet przez futro bylo widac podobno zachowuja ta podwyzszona sprawnosc do puznej strosci powiedizeli tez ze jakby ktos bardzo chcial to da sie wygladac jak hulk czyli 250cm i 450kg miesni

ps. zauwazylem ze mam beznadziejna skladnie :)
  • 0

budo_ziomek-tomek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
to było jedno potężnie rozbudpowane zdanie :? 8)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
Wieksze info o Sandraku:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie

Jeśli chodzi o walki wschodu, to Richard ma już ponoć kilka czarnych pasów, bije też inne rekordy - zaledwie w 15 sekund wykonuje 30 kopnięć i 110 uderzeń.


buehehehe :)

"Jest pod opieką lekarza. Żadnego koksu, żadnego pakowania - tylko 100-procentowo naturalne odżywianie i ćwiczenia"


jeszcze wiekszy lol ...

A co do samego kolesia to jak dla mnie kaleka ... No i pojebani rodzice chcacy sprzedac swojego synka bez wzgledu na jego zdrowie ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_benny hill
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 317 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
ja to dziecko jest krzywdzone przez zkomercjalizowanych starych i te wyniki co podaja to nawet jakby nie wiem ile koksów wp....alał to by ich w wieku 10lat nie miał cwicząc( kiedy on zaczoł cwiczyc tak woguile) pewnie umrze w wieku 12lat i tyle a starych będzie nocami straszył i tyle z tego koksowania synka będ mieli chociaz i tak go pewnie nie kochają tylko na sprzedasz se dziecko zrobili
heh ciekawe jak jego wątroba
:evil: :evil: :evil: :evil:
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
Heh... ale z tego co słyszałem Amerykanie już poprosili o opracowanie testów antydopingowych, które pozwoliły by stwierdzić używanie IGF przez zawodników.
Eksperymenty z IGF prowadzone na szczurach dawały niesamowite rezultaty. Nie wiem, czy specyfik wszedł w fazę badań klinicznych. Kichać sport - to by była świetna sprawa dla ludzi z rozległymi zanikami mięśniowymi (np. po urazach, długotrwałym unieruchomieniu) i starszych (więcej silnych mięsni- mniejsze ryzyko upadku - mniejsza szansa na uraz i hospitalizację).
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
A gdzie miejsce na szkole, dziecinstwo i takie tam inne pierdoly...
Ja jak bylem maly to latalem po drzewach, jezdzilem sobie rowerkiem i gralem w pilke. Ale czasy sie zmieniaja i wchodzi inna moda :)
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
:rofl: :rofl: :rofl: ucha haha ale sie uśmiałem a kiedy to on sie nauczył mówić. :D

"Nie zdążył jeszcze skończyć dwóch lat, gdy zostali jego osobistymi trenerami i zamienili życie dziecka w niekończący się trening. Pod okiem taty, mistrza walk wschodu, Richard uczył się koncentrować, utrzymywać równowagę i wykonywać szybkie, precyzyjne ruchy.

Nie mam jeszcze dziecka i przez najbliższe 10 lat go nie planuje, ale chyba 2 letnie dzieci to za bardzo chodzić nie umieją. :lol:

Richard nie miał czasu pójść do szkoły, zaległości w nauce nadrabia w domu, z mamą. Ale to nie wystarczyło rodzicom.


Nadrabia w domu, żebym ja miał taką starszą to też bym arabskiego chciał sie nauczyć :lol: :lol:

"Jest pod opieką lekarza. Żadnego koksu, żadnego pakowania - tylko 100-procentowo naturalne odżywianie i ćwiczenia"

A to całkiem mnie z butów wywaliło hahaha :-)
  • 0

budo_r0bak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kędzierzyn/Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
Jeśli chodzi o walki wschodu, to Richard ma już ponoć kilka czarnych pasów, bije też inne rekordy - zaledwie w 15 sekund wykonuje 30 kopnięć i 110 uderzeń.\

Songo (ten z dragonballa) robil wiecej kopniec i uderzen i sie tym nie chwalil wszystkim w okolo ;0
Tak na marginesie to ciekawe czy ten Richard bedzie bral udzial w Pridzie i innych galach?
Juz widze te naglowki gazet "Szesnastoletnia bestia wazaca niewiele ponad 70kg pokonala wieloletniego mistrza wagi sredniej, wazacego 90kg Vandareila Silve" :lol:
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: giga mięśnie
Dobre jest też to

Waży zaledwie 38 kilo, bo jego ciało ma tylko 1,5 procent tłuszczu


Jak dla mnie to on długo nie pożyje :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024