Skocz do zawartości


Zdjęcie

ćwiczenia na odchudzenie ud


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_m@x
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

ćwiczenia na odchudzenie ud
Jakie polecacie ćwiczenia na odchudzenie troche ud ?
Oczywiście oprócz biegania.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
tluszczu nie da spalic sie z konkretnych patrtii miesni. Do odchudzenia "ogolnego" najlepszy jest rower, basen i wspomniane przez Ciebie bieganie.

Do tego odpowiednia dietka i kg leca :)
  • 0

budo_m@x
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
no właśnie problem w tym że mam same uda nie współmierne do reszty ciała :)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
taka budowa, jedni zbieraja na udach, inni maja oponke na brzuchu. Cwiczenia aerobowe (z umiarkowana intensywnoscia) i niewielkie restrykcje zywieniowe powinny pomoc.
  • 0

budo_ksiq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
zapisz sie na jakies sw i cwicz na maxa.. kg spadaja az milo :wink:
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud

tluszczu nie da spalic sie z konkretnych patrtii miesni. Do odchudzenia "ogolnego" najlepszy jest rower, basen i wspomniane przez Ciebie bieganie.

Do tego odpowiednia dietka i kg leca :)


Niestety mylisz się Vince, oczywiście że da się spalić. Idź na dowolną siłownię, gdzie zobaczysz gości z pięknie wyrzeźbionymi ramionami i brzuchem jak dorodny arbuz.
Jesli chodzi o zrzucanie z ud, to dla przyspieszenia efektów można się wesprzeć wyszczuplaczami antycellulitowymi dla kobiet. Wiem że to mało męskie, ale przynosi efekty. U probantek obserwuje się spadek od 2 do 5 cm na obwodzie uda w ciągu miesiąca, bez zmiany trybu życia.
Pozdrawiam
Art3ule
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
na szczeście wcale sie nie myli, ten twój przykład niczego nie dowodzi, a jeśli już to potwierdza "teorię vince'a" , to że masz widoczne mięśnie na ramionach (bo nie wyrzeźbione, w to akurat nie wierzę - chodzę na siłownię, wiem) świadczy po prostu o tym że jak powiedział vince tłuszcz "chetniej" odkłada się gdzie indziej. i dlatego choćby te koksy zapierdalały jak dziki to brzucha nie zgubą samego (kurwa przecież by to zrobili, co nie?) , bo boją sie tracić masy wszędzie.
co zresztą jest oczywiście śmieszne, mierzyć wyniki kulturystyczne w kilogramach :|
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud

Niestety mylisz się Vince, oczywiście że da się spalić. Idź na dowolną siłownię, gdzie zobaczysz gości z pięknie wyrzeźbionymi ramionami i brzuchem jak dorodny arbuz.


Grubasy, ze sie tak dosadnie wyraze. dziela sie generalnie na dwa typy. Tacyy, ktorzy tyjac nabieraja tluszcz na calym ciele i tacy, ktorym tlusz czbiera sie glownie na brzuchu (tzw. budowa gruszki i jablka). Osoby o ktorych mowisz naleza jak sadze do 2 wymienionego przeze mnie typu...
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
Niezupełnie
Jak wiesz jest to kwestią trenowania, bądź zapuszczenia pewnych partii mięśni.
Pozdrawiam
Art3ule
  • 0

budo_mameha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 546 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
Z odchudzeniem samych ud są problemy. Ćwiczenia "na schudnięcie" dotyczą raczej całego ciała i bardziej prawodpodobne, że stracisz parę kilogramów ogólnie na wadze, niż to, że nadprogramowa ilość tłuszczyku zniknie tylko z ud.

Z poradników dla kobiet, które kiedyś namiętnie czytałam, wynika wręcz, że dla osób, którym zależy na szczupłych udach wszelkie biegi, jazda na rowerze itp. są NIE ZALECANE. :(

Natomiast można spróbować ćwiczeń, w których nogi są ułożone powyżej poziomu głowy z trywialnie prostym rowerkiem na czele. Można do tego dorzucić wymachy nóg (do przodu, do tyłu) oczywiście w pozycji klęczącej.

Jeżeli zaś komuś zależy nie tyle na faktycznym odchudzeniu ud, ile na ich powiedzmy szczuplejszym wyglądzie trzeba udać się do dobrego salonu kosmetycznego. Z "optycznych odchudzaczy" polecany jest GUAM lub zabiegi urządzeniem zwanym SORISA. Niestety, trzeba wziąć całą serię, co nie jest najtańsze.

Ostatnim sposobem na gube uda jest - w myśl zasady kwadransowych grubasów - polubić je! :)

Pozdrówka!
M
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
Ja mam grube uda, bo kiedyś namiętnie je na siłowni ćwiczyłem.
I fakt, rower nie daje za dużo, wręcz przeciwnie.
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
Ehhh
Oczywiście ze da sie odchudzic uda :/
Niestety trzeba sie troche nameczyć i jednocześnie odchudza sie troche inne części ciała.
No cóż jesli nie chcesz biegać to masz problem :) - bieganko i to wlasnie dlugodystansowe jest najlepszym sposobem. Nawet gdy grubość ud nie wynika tyle z otluszczenia ile z umiesnienia wlasnie bieganko w tym wypadku jest bardzo pomocne.

Zostają ci przysiady - dziesiatki- setki przysiadoów w jednej serii :]

Pozdrawiam

PS. A te poradniki mozna miedzy bajki wlozyc
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
Powoli
Może autor topicu powie czy chce zmniejszyć obwód ud, czy odtłuśćić je, bo to dwie zupełnie inne sprawy. W przypadku dobrze umięśnionych ud jest mały problem z mniejszeniem ich obwodu. I bez odchudzenia całości raczej nic z tym nie zrobisz.
Pozdrawiam
Art3ule
  • 0

budo_ziomek-tomek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
piszecie tyle żeby ćwiczyć i ćwiczyć. ale to chyba bardziej rozbuduje mięśnie a nie pomniejszy ich.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
to zależy od typu aktywności. jesli ćwiczysz na ciężarach należy oczekiwać zwiększenia rozmiarów mięśnia. przy ćwiczeniach typowo aerobowych oczywiście wykształcisz sylwetkę, ale nie napompujesz się.
pozdr
art3ule
  • 0

budo_m@x
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
V0y - nigdzie nie napisałem że nie chce bigać :) przeciwnie chce, tylko pytam czy sa jeszcze jakieś inne sposoby.

trzyule - nie chodzi o odtłuszczenie, właśnie mam je bardzo dobrze umięśnione, aż za bardzo w porównaniu do reszty ciała nei jest za dobrze... (ciężk jest mi dobrać spodnie do reszty ubioru)
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
No to masz spory problem. Mam podobną budowę. I z doświadczeń własnych mogę Ci powiedzieć, że kiedyś schudłem ponad 10 kg, a uda spadły mi na obwodzie około 2 cm, co przy prawie 70 było niezauważalne.
Jedyną szansą dla Ciebie jest rzeczywiście bieganie, unikanie przysiadów, jumpingu i wszystkiego co "pompuje" uda. Jeśli biegi to bardzo, bardzo długie dystanse.
Nota bene, po co Ci odchudzić uda? Kobiety, które znam twierdż, że napakowane uda są bardziej sexi niż przepakowane bary...
Pozdrawiam
Art3ule
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
Niom
Tak jak myslalem, dlatego polecalem ci bieganie.
Z tymi dystansami nie przesadzajmy wystarczy bieganie 45-1h :]
np 3 X tydzien.
A przysiadów wcale nie musisz unikac :] Wystarczy ze serie beda odpowiednio dlugie pow 100 :] i ile dała fabryka - rowniez bardzo ladnie odchudzaja

Gdy przygotowywałem sie do maratonu uda bardzo ładnie sie odchudziły, wiec polecam ten sposob.

Pozdrawiam
  • 0

budo_m@x
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
trzule - tutaj masz całkowitą racje :) mojej kobiecie bardzo podobają sie uda od barów...
ale widzisz cały problem w tym że to troche przeszkadza... ostatnio kupowałem sobie dres i musiałem wziac o wiele wiele większy bo na normalny rozmiarze spodnie były tak obcisłe i cholernie niewygodne..
podobnie z jeansami, też musze kupować cholernie szerokie a co za tym idzie i za długie :( potem skracać je.
No i najgorsza sprawa to częste obcieranie sobie pachwin... może i na to macie jakies lekarstwo ?
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: ćwiczenia na odchudzenie ud
Hehe!
Mam tak samo. Brak włosów na wewnętrznej stronie ud - powycierali się :)
Jeśli się zacierasz to po pierwsze talk, a po drugie, nie obraź się, ale może się zdarzyć, że ciągle przepocone i pozacierane okolice krocza będą miały tendencje do potówek, grzybicy i tym podobnych rzeczy. W takich przypadkach zwykła higiena nie wystarczy i być może warto byś pokazał to dermatologowi. Jeśli jakieś złośliwe bakterie upodobały sobie to miejsce, to możesz o tym nawet nie wiedzieć. Mydłem ich nie zwalczysz, a kuracja zaproponowana przez dermatologa może rozwiązać Twoje problemy na wiele lat. Pamiętaj, że wszelkie uszkodzenia naskórka osłabiają naturalną barierę ochronną jaką jest skóra i stanowią wręcz zaproszenie dla grzybów, drożdży i pasożytów wszelkiego rodzaju. I nie trzeba po nie do burdelu chodzić, czasem wystarczy basen, czy natrysk w hotelu marki "liszaj". Pocieszę Cię; kiedyś tak dopakowałem uda, że od permamentnego obcierania skóra z jaj mi zaczęła schodzić :(
Problemu ze spodniami raczej nie ma, bo krojów jeansów jest od groma, niestety szeroką gamę rozmiarówek oferują przede wszystkim drogie firmy, co ma swoje spore minusy...
Prawdziwy problem zaczyna się przy kupowaniu garnituru i tu już chyba musisz się pogodzić, że garniaka pod siebie nie kupisz, a w tych szytych na tzw. modeli wzorcowych, czyli 185 cm, udo 55 :) będziesz wyglądał śmiesznie...
Pozdrawiam serdecznie
Art3ule
A tak na boku to ile w tym udzie masz i przy jakim wzroście i pasie, że to taki problem?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024