Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kobieca konfrontacja MMA w Polsce


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
Co myslicie? Ma ktos jakies pomysly na kandydatki? Nie mowie tu o czyms w rodzaju Smack Girl, ale o jednej czy dwu walkach podczas ktorejs gali MMA.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce

Co myslicie? Ma ktos jakies pomysly na kandydatki? Nie mowie tu o czyms w rodzaju Smack Girl, ale o jednej czy dwu walkach podczas ktorejs gali MMA.

... co doprowadzi nieuchronnie do Smack Girl.
Komentarz - bez komentarza.
Chyba się takie idiotki nie znajdą. :?
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
>... co doprowadzi nieuchronnie do Smack Girl.

a co jest zlego w Smackgirl? Kazdy sport ma konkurencje dla mezczyzn i dla kobiet, a jesli dotad nie ma to predzej czy pozniej miec bedzie.
MMA jest sportem wiec ta zasada tez te dyscypline obejmuje.

Poza tym nie rozumiem czemu na przyklad Shannon Logan jest wedlug ciebie idiotka. Co jej masz do zarzucenia?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
czy mozecie mnie oswiecic: na czym polega formula smack girl?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce

Kazdy sport ma konkurencje dla mezczyzn i dla kobiet, a jesli dotad nie ma to predzej czy pozniej miec bedzie.
MMA jest sportem wiec ta zasada tez te dyscypline obejmuje.

No właśnie... Ciężary (Agata Wróbel - sam przyznasz - nawet wyładniała od tego :twisted: ), walki kobiet w formule vale tudo ...
Proponuję jeszcze sumo. To coś dla miłośników puszystych. :!:


Poza tym nie rozumiem czemu na przyklad Shannon Logan jest wedlug ciebie idiotka. Co jej masz do zarzucenia?

No rzeczywiście. Kwintesecja kobiecości.
Mistrzyni ringu! To facetom imponuje! :lol:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce

Chyba się takie idiotki nie znajdą.


Wezzzz czlowieku bo mi slabo jak to czytam, jakim prawem nazywasz je idiotkami, obrazasz wiele kobiet
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
Dają sobie wmówić, że bić się to wcale nie obciach dla kobiety.
Oszpecają się (na ogół).
Zatracają część kobiecości.
Narażają się za małe pieniądze.
Dają sobą manipulować (na ogół).
Rezygnują z lepszych możliwości rozwoju (w większości).
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

shannon logan - kwintensencja kobiecosci? :twisted:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
Napisałem to z przekąsem - chodzi mi o image.
A na tych zdjęciach - faktycznie wygląda OK.
W sumie nic jej nie brakuje.
No i po co walczy? Wtedy naprawdę wygląda nieciekawie.
Kwintesencja kobiecości. :nie:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce

bić się


WALCZYC

A pozatym gadasz beznadziejne bzdury
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
muchol - a gdyby owa Shannon trenowala tae kwon do lub karate (dla przykladu) mowilbys to samo?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
Walczyć, bić się - zwał jak zwał.

A pozatym gadasz beznadziejne bzdury

Bardzo rzeczowa ocena! :lol:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce

muchol - a gdyby owa Shannon trenowala tae kwon do lub karate (dla przykladu) mowilbys to samo?

Mówiłbym to "ciszej".
Gdyby trenowała kung-fu nic bym nie mówił.
A gdyby trenowała taniec - pochwaliłbym. :wink:
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
no wiec wszystko jasne :roll:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce

Walczyć, bić się - zwał jak zwał.



BIC to mozna żula na ulicy, a pozatym to naprawde pierdoly gadasz i nie chce mi sie z toba przekomarzac


  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
Czyli mowiac krotko - kobieta powinna byc piekna a mezczyzna wyplacalny :-) Nie spytam czy powinna tez byc dziewica do slubu bo czuje, ze odpowiedz moglaby mnie znokautowac.

Ale inna rzecz mnie zastanawia. Czysta ciekawosc. Co mucholu z tymi ktorym z jakichs powodow to nie odpowiada? Na przyklad facet nie moze byc wyplacalny bo nade wszystko pasjonuje go historia wojny peloponeskiej i blogoslawienstwo pracy w agencji reklamowej go nie ciagnie. Poza tym ma okulary -6 i 155 cm wzrostu i szczuplutki takie chucherko. Czy gdyby mimo tych potwornosci uparcie odmawial zapisania sie na silke mialby jakies szanse na twoj szacunek?

Albo brzydkie dziewczyny. Takie, ktore w zaden sposob nie stana sie podobne z wygladu do Shannon Logan zeby nie wiem co robily. No jest przeciez cala masa dziewczyn srednio ladnych albo wrecz koszmarnie brzydkich. Czy one maja sie powiesic czy przewidujesz jednak dla nich jakies miejsce w swoim swiecie? No juz nie wspomne o dziewczynach powiedzmy...w moim wieku. Czyli tez juz nie do porownania z Shannon. Jest jeszcze jakis powod zeby z nimi gadac czy juz moga sie sprzedac na narzady?

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
http://www.budo.net....=3506&start=105

"kobieta powinna być piękna, a jako broń powinna mieć nie zabójcze ciosy, ale faceta który załatwi za nią wszelkie fizyczne porachunki. Dlatego dziewczyny OPANUJCIE SIĘ TROCHĘ! Jeżeli już trenujecie to nie róbcie z siebie babochłopów! Trenujcie... ale rekreacyjnie" (by biceps).

a co maja zrobic "brzydkie" dziewczyny (nieatrakcyjne dla plci przeciwnje powiedzmy...) i beznadziejni faceci?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce

Czyli mowiac krotko - kobieta powinna byc piekna a mezczyzna wyplacalny :-)

Nie powiedziałem tak!

Nie spytam czy powinna tez byc dziewica do slubu bo czuje, ze odpowiedz moglaby mnie znokautowac.

Moim zdaniem nie! Moim ...

Ale inna rzecz mnie zastanawia. Czysta ciekawosc. Co mucholu z tymi ktorym z jakichs powodow to nie odpowiada? Na przyklad facet nie moze byc wyplacalny bo nade wszystko pasjonuje go historia wojny peloponeskiej i blogoslawienstwo pracy w agencji reklamowej go nie ciagnie. Poza tym ma okulary -6 i 155 cm wzrostu i szczuplutki takie chucherko. Czy gdyby mimo tych potwornosci uparcie odmawial zapisania sie na silke mialby jakies szanse na twoj szacunek?

Znowu coś wciskasz! Ten przykładowy facet powyżej OK (praca w agencji reklamowej - mi też to nie odpowiada)! Ale chociaż wypłacalny to być powinien!

Albo brzydkie dziewczyny. Takie, ktore w zaden sposob nie stana sie podobne z wygladu do Shannon Logan zeby nie wiem co robily. No jest przeciez cala masa dziewczyn srednio ladnych albo wrecz koszmarnie brzydkich. Czy one maja sie powiesic czy przewidujesz jednak dla nich jakies miejsce w swoim swiecie? No juz nie wspomne o dziewczynach powiedzmy...w moim wieku. Czyli tez juz nie do porownania z Shannon. Jest jeszcze jakis powod zeby z nimi gadac czy juz moga sie sprzedac na narzady?

Są dziewczyny atrakcyjne i nie - fakt. Szkoda, że nie wszystkie są atrakcyjne - szkoda głównie dla tych dziewczyn. Na ogół jednak : atrakcyjne to te szczupłe, zadbane. I w tym pomóc może gimnastyka, taniec, ewentualnie siłownia. Raczej nie nawalanka.
Myślisz, że sporty walki dowartościują dziewczyny niedowartościowane?

No juz nie wspomne o dziewczynach powiedzmy...w moim wieku.

No w jakim? :wink:
  • 0

budo_malta
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 898 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
jesli dziewczyna zaczyna trening SW po to by schudnac to dlatego, ze naczytala sie cosmoidiotycznych pisemek i po miesiacu przepisze sie na aerobic.
atrakcyjna kobieta to taka, ktora kocha i szanuje siebie i swoje cialo. i niekoniecznie szczupla. to juz kolejny wymysl kolorowych pism i telewizji.
i sadze, ze SW dowartosciowuja wszystkich bez wzgledu na plec.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Kobieca konfrontacja MMA w Polsce
> Myślisz, że sporty walki dowartościują dziewczyny niedowartościowane?

mysle, ze istnieje wiecej niz jeden sposob w zyciu, zeby sie dowartosciowac. Mysle tez, ze to co dowartosciowuje w jednych oczach w innych moze osmieszac.

Jakies sto lat temu to bylo tak, ze dziewczyna miala w zyciu jeden cel - znalezc meza. I cala jej aktywnosc zyciowa tak naprawde do tego jednego sie sprowadzala. Jak dla mnie bylo to dosyc obrzydliwe.
Troszke tak jakby jakas kobieta postanowila nagle traktowac mnie jako chodzace zrodlo szmalcu. Nie jest wazne czym sie interesuje, co mysle itd. Wazne, zebym przyniosl do domu co miesiac te iles tam tysiecy zlotych a wszystko co w tym przeszkadza jest po prostu zbyteczna fanaberia. Chcialbys byc tak potraktowany? Ja nie. Lubie miec czym oddychac.

I dokladnie na tej samej zasadzie nie podoba mi sie traktowanie dziewczyny jako wylacznie zabawki ktora ma ladnie wygladac. Nie kryje, ze lubie miec te pare zloty (kurde kiedy to bylo) i lubie ladne dziewczyny, ale nie mozna sprowadzac kogos tylko do takich rzeczy. Jesli dziewczyna chce sie podobac ok. Ale jesli interesuje ja no nie wiem...bycie fajterka, robienie biznesu, nauka, alpinizm, zeglarstwo, aktorstwo, polityka...no mnostwo jest mozliwosci to uwazam, ze powinna miec prawo sie tym zajac.

I napominanie jej w tym momencie, ze jak sie tym zajmuje za mocno to nie dopelnia OBOWIAZKU bycia idealna ozdoba wydaje mi sie takim troche kopem w jaja. Na pewno mozna kazda kobiete w ten sposob usadzic tylko nie wiem po co.

Troche tak jakbys na przyklad pojechal na zawody, zrobil wynik i wrocil z medalem a panna popatrzylaby na ten medal i powiedziala "no i co z tego konkretnie bedziesz mial?" Tez cie usadzi. I tez nie wiem po co.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024