Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!
Niezwykle rozbawila mnie dyskusja, oczywiscie po francusku, sorki, rozpoczeta przez syna prezydenta AAA we Francji:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sporo ciekawych wnioskow sie nasuwa...... :( :( :(
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!
MNie też rozbawiło... Tylko ja po francusku nie umiem :oops: O co chodzi, może ktoś bardziej uzdolniony lingwistycznie, tego, wiecie, zreferuje?

Apas (który po francusku to nigdy w życiu)
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!
a ja na koreanskiej www widzialem kilka niezlych dowcipow .. podac link?
nie podam bo to by byla reklama forum o MA :)
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

MNie też rozbawiło... Tylko ja po francusku nie umiem :oops: O co chodzi, może ktoś bardziej uzdolniony lingwistycznie, tego, wiecie, zreferuje?

Apas (który po francusku to nigdy w życiu)


Ogolnie to tak:
Tylko my , w AAA jestesmy najlepsi, a cala reszta swiata aikido to marnota i dyndas. To prawda, ze A. Cognard ma 8 dana, sam widzialem dyplom.I wcale nie jest oszolomem, ja wam to mowie, syn prezydenta AAA! Tylko my posiadamy prawdziwy przekaz O senseia --- no, niech ktos mi powie, czy wie co to jest meguri? Achaaaaaaaaaaaaa, mam was, nie wiecie!!!!!!!!

...niestety nie mam czasu dokladnie tlumaczyc :oops:
  • 0

budo_pio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

Ogolnie to tak:
Tylko my , w AAA jestesmy najlepsi, a cala reszta swiata aikido to marnota i dyndas. To prawda, ze A. Cognard ma 8 dana, sam widzialem dyplom.I wcale nie jest oszolomem, ja wam to mowie, syn prezydenta AAA! Tylko my posiadamy prawdziwy przekaz O senseia --- no, niech ktos mi powie, czy wie co to jest meguri? Achaaaaaaaaaaaaa, mam was, nie wiecie!!!!!!!!

...niestety nie mam czasu dokladnie tlumaczyc :oops:


No co ty...Szczepan...
1.Jakie ciekawe wnioski mozna wyciągnąć z takich pierdół
2.Rozumiem, że jak ktoś napisze na jakims forum że jest synem prezydenta AAA lub np.USA to Ty mu wierzysz...bezgranicznie...
3.Ojjj...
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

MNie też rozbawiło... Tylko ja po francusku nie umiem :oops: O co chodzi, może ktoś bardziej uzdolniony lingwistycznie, tego, wiecie, zreferuje?

Apas (który po francusku to nigdy w życiu)


Ogolnie to tak:
Tylko my , w AAA jestesmy najlepsi, a cala reszta swiata aikido to marnota i dyndas. To prawda, ze A. Cognard ma 8 dana, sam widzialem dyplom.I wcale nie jest oszolomem, ja wam to mowie, syn prezydenta AAA! Tylko my posiadamy prawdziwy przekaz O senseia --- no, niech ktos mi powie, czy wie co to jest meguri? Achaaaaaaaaaaaaa, mam was, nie wiecie!!!!!!!!


...niestety nie mam czasu dokladnie tlumaczyc [:oops:


To sie nie nazywa czasem opętanie plus maniawielkosci..... ?
Hitler swiata Aikido nam rosnie....zaraz bedzie pucz pod Dojo Tissera a potem Rasa NadAikidokow ..... Aikiryjczyków.... FAJNIE !
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

[Ogolnie to tak:
Tylko my , w AAA jestesmy najlepsi, a cala reszta swiata aikido to marnota i dyndas. To prawda, ze A. Cognard ma 8 dana, sam widzialem dyplom.I wcale nie jest oszolomem, ja wam to mowie, syn prezydenta AAA! Tylko my posiadamy prawdziwy przekaz O senseia --- no, niech ktos mi powie, czy wie co to jest meguri? Achaaaaaaaaaaaaa, mam was, nie wiecie!!!!!!!!

...niestety nie mam czasu dokladnie tlumaczyc :oops:



Szczepan, to poważne forum jest :lol: , a nie hydepark, co Ty takimi bzdurami głowę nam zawracasz :rofl:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!
Szczepanie i bez tego wiemy że Koniardowi się poprzestawiało pod czupryną. Przynajmniej ja tak odbieram przerost kosmicznych energii nad treningiem, miszczów czasu i takie tam kwiatki.
Bardzo mi sie podobało jak Cogneard stał, jeden z jego uczniów złapał go za rękę, poczym grubcio zaczął drżeć, a uczeń sie przewrócił. Do tej pory nie rozumiem dlaczego :D :rofl: :rofl: Ubijałem kiedyś podłoże pod chodnik i ta maszyna drżała dużo mocniej, a ja sie nie przewróciłem :twisted: Chyba powinienem sobie nadać 9 dana, skoro potrafie wytrzymac tak mordercze techniki z poziomu 8 :?: :?:
  • 0

budo_orchis
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 314 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław N51°04'26" E16°58'14"

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

Chyba powinienem sobie nadać 9 dana, skoro potrafie wytrzymac tak mordercze techniki z poziomu 8 :?: :?:


Jak zapewne drogi Przedmówco wiesz, do uzyskania stopnia nie wystarczy posiąść wszelkie wymagane zdolności jako uke, ale także jako tori... czy umiesz aby wytworzyć takie drgania jak rzeczony wyżej młot ??? A nawet większe - tak, byś sam przed niemi nie był w stanie się uchylić ?!? :)

No i czas... oczywiście czas... chyba, że stopień nadany honoris causa (czy jak to się pisze) - ten to w zasadzie można od ręki... :roll:

W.
  • 0

budo_apas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sorrell, Ballyhea an Rath

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

czy umiesz aby wytworzyć takie drgania jak rzeczony wyżej młot ??? A nawet większe - tak, byś sam przed niemi nie był w stanie się uchylić ?!? :)


Kurde, ja nie umiem, ale mój sąsiad spod jedynki, Michał niejaki, jak jest w ciągu alkoholowym a na wino nie ma to tak się częsie, że się przewraca - normalnie sam :) Mało tego, on tak potrafi się cząść z kilkoma kolesiami i wszyscy wcześniej czy później padają na pyski... :) My w kamienicy myśleliśmy, że to melina jest, po policję dzwoniliśmy a mundurowi mówili, że tam nie warto wchodzić... Bo oni wiedzieli, że to nie melina tylko dojo tajamne jest i same dziesiąte dany tam ćwiczą, więc po co się narażać? :) :) :) :)
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

Niezwykle rozbawila mnie dyskusja, oczywiscie po francusku, sorki, rozpoczeta przez syna prezydenta AAA we Francji:




Mówisz syna prezydenta, a kto wg Ciebie Szczepciu jest prezydentem AAA, to tak żeby ustalić źródło tych przechwałek ?
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

. Do tej pory nie rozumiem dlaczego ,Ubijałem kiedyś podłoże pod chodnik i ta maszyna drżała dużo mocniej, a ja sie nie przewróciłem :twisted: Chyba powinienem sobie nadać 9 dana, skoro potrafie wytrzymac tak mordercze techniki z poziomu 8 :?: :?:


Nadaj sobie randal od razu 15 dana, ale nie łudż się że coś zrozumiesz, forumowa ignorancja nie zna granic
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

sporo ciekawych wnioskow sie nasuwa......


a i owszem, nasuwa się wnisek o podobieństwie różnych forum, niezależnie od kraju takimi niepoważnymi dyskusjami zajmują się ... synkowie, czyli zwyczajnie dzieci
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!
cze Marilyn M, fajnie ze znowu piszesz. Moze cos konkretnego zamiast zwyklej ngatywnej negacji ? :wink:
ale prawda, zapomnialem, ze to Sekret! i nie mozecie szerzyc kaganka oswiaty wsrod ciemnogrodu...... :(
  • 0

budo_marilyn m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

Moze cos konkretnego zamiast zwyklej ngatywnej negacji ?

zdaje się że to ja spytałem Cię konkretnie,
napisałeś o synie prezydenta aaa czego reakcją były gówniarskie epitety wobec AC

Szczepanie i bez tego wiemy że Koniardowi się poprzestawiało pod czupryną.

a ten bogu ducha winien ku może twojemu zdziwieniu nie piastuje takiego stanowiska.Więc może raczej nalezałoby konkretnie na to zareagować, a nie lać wode na młyn, ale widocznie cieszą cię takie reakcje skoro to przemilczałeś.

zatem ten tekst

ale prawda, zapomnialem, ze to Sekret! i nie mozecie szerzyc kaganka oswiaty wsrod ciemnogrodu......

uważam za zupełnie chybiony,znowu jakieś zakompleksiałe insynuacje? zwyczajnie próbujesz manipulować ludźmi, Czyżby to kolejna krucjata UWAGA UCZNIOWIE C !!!!!!!!!!!! co chcesz powiedzieć przytaczając wypowiedz jakiegoś pana NIKT, nota bene wyrwaną z kontekstu?

Nie przypominam sobie by AC sensei kiedykolwiek czy publicznie czy prywatnie, negował prace innych mistrzów, czy tez prezentował podobną postawę w stylu przytoczonej wypowiedzi, zatem niezrozumiałe jest że od razu oberwało mu się od jakichś oszołomów. Wiec raczej ty wyjaw swój sekret.
  • 0

budo_nana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!
wygląda na to, że w Kanadzie rozpoczął się sezon ogórkowy i Szanowny Szczepan wyciąga takie "rewelacje". 8O
zwykłe "żenua", szkoda czasu :?

pozdro
nana
  • 0

budo_silvio
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 829 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Anglia

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

Niezwykle rozbawila mnie dyskusja, oczywiscie po francusku, sorki, rozpoczeta przez syna prezydenta AAA we Francji:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sporo ciekawych wnioskow sie nasuwa...... :( :( :(


poza swiatem Aikido wszyscy wiedza, ze Aikidocy maja bardzo rozwiniete ego. Tutaj nie ma zawodow, w ktorych wygrywa ten ktory ma lepsza technike czy siłę. W swiecie Aikido ten jest lepszy, który więcej opowiada o swoich dokonaniach, który przyciągnie więcej uczniów czy ma ładniejszą stronę internetową. Dlatego wcale mnie nie dziwi co wygaduje ten człowiek. On po prostu się licytuje z innymi.
Silvio
  • 0

budo_jon snow
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z połączenia chromosomów

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

Niezwykle rozbawila mnie dyskusja, oczywiscie po francusku, sorki, rozpoczeta przez syna prezydenta AAA we Francji:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

sporo ciekawych wnioskow sie nasuwa...... (

Zawsze mnie zastanawiało jak to Szczepan z uporem godnym Inkwizytora wyszukuje wszelkie 'brzydki rzeczy' związane z AC, a jak się nie da z nim, to z kimkolwiek, w jakiś sposób związanym z AC :?: :(
Dobrym podsumowaniem całej dyskusji niech będzie wypowiedź kolegi Sylvio:

poza swiatem Aikido wszyscy wiedza, ze Aikidocy maja bardzo rozwiniete ego. Tutaj nie ma zawodow, w ktorych wygrywa ten ktory ma lepsza technike czy siłę. W swiecie Aikido ten jest lepszy, który więcej opowiada o swoich dokonaniach, który przyciągnie więcej uczniów czy ma ładniejszą stronę internetową. Dlatego wcale mnie nie dziwi co wygaduje ten człowiek. On po prostu się licytuje z innymi.

W mojej organizacji, do której należę przez przynalezność swojego dojo jest sporo normalnych ludzi, trochę z przerośniętym ego i trochę, których po prostu nie lubię. A jak jest w Waszych :?:
Swoją drogą uważam, że dobrze by było, gdyby Ci aikidocy z przerośniętym ego od czasu do czasu sobie posparowali, nic tak dobrze nie robi na 'spuszczenie pary' jak przegrany sparing :lol: Co nie znaczy, że ci którzy ćwiczą 'sparujące' SW sa lepsi, oni nie raz podkładają sobie różne 'świnie', a często gęsto ze sobą walczą...ćwiczenie SW nie czyni charakteru i duszy krystalicznym :(

Szczepanie i bez tego wiemy że Koniardowi się poprzestawiało pod czupryną. Przynajmniej ja tak odbieram przerost kosmicznych energii nad treningiem, miszczów czasu i takie tam kwiatki.
Bardzo mi sie podobało jak Cogneard stał, jeden z jego uczniów złapał go za rękę, poczym grubcio zaczął drżeć, a uczeń sie przewrócił...

A tu mamy typową wypowiedź człowieka-trolla? (przynajmniej w tym temacie), który nie dość, że AC nie miał okazji dobrze poznać, to jeszcze powtarza zasłyszne ploteczki :cry: ...(nie mówię tu o pisywanej przez Randalla technice, ale o przestawianiu pod...)
A tak z ciekawości, czy bycie synem prezydenta 3A powoduje, że ktoś ma monopol na prawdę czy też jedynie słuszną drogę:?: :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_ronin10
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 185 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!
Szczepan a na co mają uważać uczniowie Cognarda :?:
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uwaga uczniowie Cognard sensei!!!!!!

Szczepan a na co mają uważać uczniowie Cognarda :?:

Ba! Jakby tu delikatnie powiedziec........z dyskusji wynika, ze ludzie spoza jego federacji nie traktuja nauczania senseia Cognarda powaznie.
Nawet francuzi, czytajac jego ksiazke nic z niej nie rozumieja. Jego wyprawy na pustynie, czy inne maloortodoksyjne posuniecia, jakos nie wzbudzaja zaufania ludzi, ktorzy maja juz jakies dluzsze doswiadczenie w aikido czy w SW......
Powstaje pytanie, jakie sa tego przyczyny?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024