Skocz do zawartości


Zdjęcie

Worek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_bartas_84
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z miasta:)

Napisano Ponad rok temu

Worek
Pytanie: mam zamiar sprawic sobie na chate worek treningowy i w zwiazku z tym pare pytań. Z jakiego materialu jest najlepszy, chodzi głownie o wytrzymalość? Czy jest róznica i kupuje sie inne np. do cwiczenia gołymi rękoma a rekawicami? Czym powininiem byc wypelniony? Chce kupic wiekszy zeby zarówno mozna było cwiczyc rece jak i nogi a skoro juz mam wydac flote to nie chce kupic gówna nie wiedzac za duzo na ten temat :) wiec prosze o opinie tych cop niejeden worek juz załatwili hehe :) dzieki pozdrawiam
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
Ja wlasnie skonczylem oklejac swoj bo niestety kupilem ze skyu i bardzo zaluje. No i jeszcze musialem szmat dopchac do niego. Generalnie jestem teraz zadowolony 8)
  • 0

budo_maddrajwer
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 75 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
Do worka to generalnie bez rekawic nie podchodze - szkoda krwi. NIe wiem jak chcesz cwiczyc i jak dlugo juz trenujesz. Ale jak masz juz wyrobiona technike to polecam worki wypelnione trocinami. sa ciezsze i twardsze niz szmaty, ale nie az tak twarde ja wypelnione piachem. Poza tym nie ma na nich miejsc twardszych i miekszych(jak przy szmatach) co moze spowodowac skrecenie nadgarstka (zdazylo mi sie ze 3 razy ).

Pozdro i duzo "uciechy" z wora :) )
  • 0

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek

Pytanie: mam zamiar sprawic sobie na chate worek treningowy i w zwiazku z tym pare pytań. Z jakiego materialu jest najlepszy, chodzi głownie o wytrzymalość? [...]


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_kolumbus
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
Nie wiecie jak sprawdzają się w praktyce worki wykonane z czegoś podobnego do plandeki ??

( jest to chyba jakieś płótno pokryte jakimś nylonem czy czymś podobnym)

np taki [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_krzesław
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
jeśli planujesz w to uderzać gołymi rękami to zbytnio nie polecam. strasznie się naskórek ściera. jeśli rękawice to jak najbardziej.pozdrawiam
  • 0

budo_kolumbus
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
A jak jest z wytrzymałością :?: :?:
  • 0

budo_bakus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
Ja mam skajowy wór z reala. Taka 15 kg chała za 100 blach. Na początku troche ocierał ręce jak źle trafiłem, ale teraz mi sie ręce zachartowały i jest luzik. Problem jedynie w tym że jest wypchany do połowy piaskiem i sie na dole odkłada. Musiałem go wysoko powiesić. ALe ogólnie jestem zadowolony.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek

jeśli planujesz w to uderzać gołymi rękami to zbytnio nie polecam. strasznie się naskórek ściera. jeśli rękawice to jak najbardziej.pozdrawiam


to fakt, ale po jakimś czasie można się przywyczaić i czlowiek przestaje na to zwracać uwagę. nigdy nie uderzam w worek z bandażach czy rekawicach.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
marcin, nie zwracasz uwagi na co :?: Na pozdzierany naskórek i skórę, krew na dłoniach i na ból/szczypanie które temu towarzyszy? 8O
Ja bez czegoś na dłoniach ( rękawice, jakieś piąstkówki) nie wyobrażam sobie dobrego treningu na worku.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
Najlepszy skorzany, wypelniony cienko pokrojonymi szmatami. Mozan bic i golymi rekoma, tylko to troche niehogieniczne, a juz zupelnie niebezpieczne jak worka uzywa kilka osob.
K_P
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek

marcin, nie zwracasz uwagi na co :?: Na pozdzierany naskórek i skórę, krew na dłoniach i na ból/szczypanie które temu towarzyszy? 8O
Ja bez czegoś na dłoniach ( rękawice, jakieś piąstkówki) nie wyobrażam sobie dobrego treningu na worku.


teraz juz mniej, ale coż jak sie czegoś chce to trzeba krzynke pocierpieć. Po za tym przeciwnicy na ulicy będę miec twarde geby a ja rekawic nakladał nie bede z braku czasu. :-)
  • 0

budo_bakus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
jak dobrze uderzasz to sie nie ściera skóra. Chyba że walisz cepy jakieś koślawe to może sie zdażyć.
  • 0

budo_skiper
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1052 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
Co to znaczy "jak dobrze uderzasz"? Nie da się cały czas idealnie uderzać tak, aby nie było żadnego tarcia między skórą na rękach a workiem. Nawet przy prostych uderzeniach...
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
Przy prostych bardzo rzadko sie sciera skora na rekach. Natomiast przy sierpach to i owszem. A jak trafisz w szew to zdarza sie, ze jest wokol pelno krwi. Dlatego madzry ludzie wymyslili tasmy, czy przyrzadowki.
K_P
  • 0

budo_bakus
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LBN

Napisano Ponad rok temu

Re: Worek
Kiedy walisz sierpa musisz głębiej wejść i udeżyć mniej więcej na środku tak żeby ci ręka nie zjechała to sie nie zetrze. Mi w każdym razie przy sierpach i prostych sie nie ściera.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024