Skocz do zawartości


Zdjęcie

Znowu nożem...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Znowu nożem...
Nożownik z liceum
16.12.2004 10:17 (aktualizacja 11:35)
17-letni uczeń krakowskiego liceum został zaatakowany przed szkołą przez rówieśnika i ugodzony nożem w brzuch. Chłopak trafił do szpitala. Na szczęście, jego życiu nic nie grozi. Policja szuka napastnika.

Do zdarzenia doszło w centrum miasta, w renomowanym II LO przy ulicy Sobieskiego, przed godz. 8. Sprzeczka między chłopakami wybuchła w szkole, tam doszło do szarpaniny, która następnie przeniosła się przed budynek - powiedziała komisarz Sylwia Bober-Jasnoch z zespołu prasowego małopolskiej policji.

W pewnym momencie jeden z chłopców wyciągnął nóż i uderzył w brzuch 17-latka. Nie wiadomo, jakie były powody ataku. Napastnik poszukiwany jest przez policję; poszukiwani są też świadkowie zdarzenia.

(RMF/PAP)
  • 0

budo_travis
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...
O tym samym z Gazety wyborczej:

"(...) Według nieoficjalnych informacji, ugodzony nożem chłopiec był zamieszany w handel narkotykami. Wiadomo, że sprawiał problemy wychowawcze nauczycielom i rodzicom. Kłótnia z napastnikiem, być może zewnętrznym dostawcą nielegalnych substancji mogła wyniknąć na tle rozliczeń finansowych. (...)"

Jeśli tak, to jakoś mi go nie żal.
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...
To nie o żal tu chodzi, tylko o to, że takie pieprzone incydenty są rozdmuchiwane i w końcu zabronią nosić noży.
  • 0

budo_travis
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...
No ja wiem o co chodzi. A w to, że zabronią to jakoś wątpie. A nawet jak zabronią to nic to nie zmieni. I tak Ci co noszą przy sobie nóż bedą go nosili nadal.
  • 0

budo_maximus89
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:LUBLIN

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...
Powinni zabronić nosić szczylom noży ... takie moje zdanie
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

Powinni zabronić nosić szczylom noży ... takie moje zdanie


Po co? Zeby ich jeszcze bardziej kusil zakazany owoc? Staaary, robic cos wbrew prawu to jest szpan i lans...
  • 0

budo_patrol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 524 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

A w to, że zabronią to jakoś wątpie.


Ja tego nie rozumiem. Zabronili nunchaku, a noże są dozwolone. Ktoś wie dlaczego?
  • 0

budo_haqqax
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 854 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

Zabronili nunchaku, a noże są dozwolone. Ktoś wie dlaczego?


Pewnie dlatego, ze nunchaku sluzy do bicia ludzi - tak jak palka. A noz to narzedzie, tak jak łopata i siekiera. :-)

Ja wlasnie sie dowiedzialem, ze moj kolega zostal uderzony nozem przez nieznanego sobie narkomana, w bialy dzien w centrum miasta. Narkoman sie podobno powiesil, a moj kolega stracil śledzionę.
  • 0

budo_lothian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1047 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:schoinki :)

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

No ja wiem o co chodzi. A w to, że zabronią to jakoś wątpie. A nawet jak zabronią to nic to nie zmieni. I tak Ci co noszą przy sobie nóż bedą go nosili nadal.


Ano będą nosili, tylko Ci co nie byli przestępcami, to się nimi staną... A ja nie wątpiłbym tak bardzo w to, że zabronią. Są kraje, gdzie zabronili... Wkurza mnie, żę więcej ludzi ginie rocznie od zabicia łomem, czy uduszenia sznurem, a nikt nie zabrania tych rzeczy. To absurdy!
  • 0

budo_wiko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

A w to, że zabronią to jakoś wątpie.


Ja tego nie rozumiem. Zabronili nunchaku, a noże są dozwolone. Ktoś wie dlaczego?


Nunczakiem potraktował policjanta pewien gangster w motelu George [głośna sprawa sprzed wielu lat].

Jako przedmiot egzotyczny służący tylko do walki zostało z rozpędu zakazane i tyle.

Statystycznie bez porównania więcej ludzi uszkodzono w Polsce sztachetą, butelką, czy właśnie nożem, ale są to przedmioty na tyle powszechnie spotykane, że NA RAZIE jeszcze posłom nie wpadło do głowy zakazywanie ich noszenia.

Zresztą - zabronią noży to będą cyrki z broniami IMPROWIZOWANYMI. To nie Okinawa, więc nikt nie będzie latał z tonfami, czy kijami, ale znowu się zaczną śrubokręty, itd. Karane nie powinno być posiadanie noża, ale użycie w celach przestępczych i to wszystko.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...
W tym jest wlasnie problem, ze kolesiowi gowno zrobia w imie tolerancji i praw czlowieka. Poco jest panstwo ? Poto zeby nam sie lepiej zylo, zeby bylo latwiej, poto zeby bylo bezpieczniej miedzy swoimi. Taki koles nie jest odemnie. Nie ma dla niego miejsca. To nie jest zaden pieprzony wybryk tylko maly skurwysyn. W tym kraju nie ma miejsca dla smiecia, a tym bardziej chronienia go. Niech wypierdala, albo liczy sie z tym, ze nikt go tu nie chce. Ktos, kto lamie zasady daje do zrozumieniam, ze mu sie te zasady nie podobaja. Do kurwy nedzy nie uszczesliwiajmy nikogo na sile!


ps. niestety to tylko moje marzenie o czystej [i nie pierdolcie mi o rasizmie, bo nie o to chodzi] Polsce.
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...
z tego co wiem nie wolno przy sobie nosic noza ktorego ostrze przekracza dlugosc 5cm("odleglosc" serca od pow ciala) ale moze sie myle...
  • 0

budo_macieq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 330 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

ale moze sie myle...


Mylisz się .... :)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

ale moze sie myle...


Mylisz się .... :)

nawet bardzo
  • 0

budo_deejay
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Londyn

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

ale moze sie myle...


Mylisz się .... :)

nawet bardzo

ok, dzieki. przyjalem do wiadomosci. nie musi mi tego pisac kazdy user na forum :wink:
  • 0

budo_drexio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:MMz

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...
Ja zawsze myślałem ,ze noże są zabronione 8O
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Znowu nożem...

ok, dzieki. przyjalem do wiadomosci. nie musi mi tego pisac kazdy user na forum :wink:

No to jeszcze tylko ja ;)

Luk et zis:

http://www.forum-kul...showtopic=56345
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024