Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tani led z ciekawym systemem noszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Tani led z ciekawym systemem noszenia
Pomysł zrodził sie dlatego gdyż stwierdziłem ze małe źródło światła jest potrzebne . Będąc posiadaczem leda no name z media mark ( regulowany snop światła obudowa aluminium świeci bardzo dobrze zasilanie jedna małą bateria paluszek typ 3xa ) o wartości 20zł . Hmm tylko gdzie go nosić w kieszeniach często drobniaki i inne szpargały ryzyko wysuniecia się zgubienia ryzyko powstawania zarysowań (to moze sie przydać ludzią będącym właścicielami ledów z górnej pułki napewno nie miło patrzycie na rysy na waszym sprzęcie :) A wiec wymyśliłem kupiłem mały karabińczyk w turystycznym (przyda sie w przysłości do podwieszania zeczy wiecej wartych :) za pomocą kułka do kluczy złączyłem leda z karabińczykiem a nosze go wsuniętego do kieszeni i dodatkowo przypietego do szlufki . Czyli zero możliwości zgubienia i zadnych zarysowań ryzyka przypadkowego właczenia się też niema bo włancza sie po przekreceniu główki i nawet ciekawie wygląda taki tani gadżecik [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
a ja swojego ledzika noszę na szyi ...
mały jest i lekki, nie włączy się sam, nie porysuje ...
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
Systemik noszenia sprawdzi sie przy noszeniu Viktorinoxów gdyz niektóre nawet duże mają kułka do kluczy fabrycznie i bynajmiej mamy pewność że neizgubimy naszego ukochanego scyzoryka. Mam nadzieje że dałe prosty a ciekawy pomysł i neizaśmeiciłęm na daremno forum pozdrawiam .
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
U mie szyja jest już zajęta przez klucze jak i ten (specjalny) a jakze pomocny marki swiss tech :) pozdrawiam
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
U mnie na szyji obecnie niepodzielnie króoluje CMG Infinity Ultra :) i pomimo swojej wagi jest praktycznie nieodczuwalna
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
noo Logan ...
widzę, że mamy tego samego kompana :) ...
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
CMG rulez :)
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
Widze ze dobrego wyboru dokonalem,przede wszystkm tanie koszty swiecenia 4-5 zeta za dobrej jakosci baterie dostępna wszedzie.Tylko mam wrażenie ze klips jakis taki nie pewny jest,nosił ktos moze ją w kieszeni na nim?bo mam wrażenie że sie lekko odczepia.
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
ja używam akumulatorka tak że koszty spadły kompletnie :)
a klips rzeczywiście jest lekko lipny-dokleiłem go tasmą klejacą
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia
Ja mam nowsza wersje Ultry - w niej klips jest w pyte ale i tak wg mnie sluzy on raczej do przyczepienia zaswieconej latarki do czegos - jak komu wygodnie - a nie do noszenia.
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani led z ciekawym systemem noszenia

Ja mam nowsza wersje Ultry - w niej klips jest w pyte ale i tak wg mnie sluzy on raczej do przyczepienia zaswieconej latarki do czegos - jak komu wygodnie - a nie do noszenia.

A sprawdzałeś ją może przy czytaniu książki?? Ja stosowałem do tego takiego Led-Lenserka wielkości długopisu, ale córka wycyganiła go odemnie. Teraz sobie muszę kupić coś do czytania książki w sposób który nie denerwuje śpiącej obok starej oraz do szperania w komputerach. Przeglądając forum ciągle hamletyzuję w stylu "X1 czy Ultra oto jest pytanie".
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024