Skocz do zawartości


Zdjęcie

Chyba odchodze z tego działu?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
19 odpowiedzi w tym temacie

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Chyba odchodze z tego działu?
Bo raczej od chodze od kick-boxingu i idę na Shidokan, więc raczej w tym dziale będę miał mało dopowiedzenia, mi tam zależy aby dobrze się bić, od małego się bije już w przedszkolu się nawalem hehe jak to dzieci się biją. W sumie KB ma za dużo ograniczeń a ja raczej mam styl uliczny i miałem problemy z regułami KB , muszę się przyznać że na sparingu gościowi zrobiłem dżwignie , co wszycy byli oburzeni ale ostatnio opanowałem reguły hehehe. W sumie po głębokim przemyśleniu Shidokan raczej będzie najlepszy bo ma mniej regół, w sumie nie lubie ograniczeń, ale mogę się do nich przywyknąć. Pozdrawiam was, miło było , w RT trenuje do końca tego miesiąca i jeszcze jest jedna opcja że przejdę tam na Ursynów ale chyba raczej nie, ja tylko pisze chyba bo jeszcze do klońca nie wiem ale raczej Shidokan.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
tylko mam dylemat low-kick:(
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
khem.... no nie chcialbym byc niemily i wogole, ale tak po staropolsku- a kogo to:P
Fajnie ze znalazles sobie cos "kompletniejszego" w postaci shidokanu, ale chyba mija sie z celem obwieszczanie o tym zakladajac kolejny topic o niewiadomo czym, byle by zwrocic uwage czytelnikow forum na siebie.
Wiec, jeszcze raz- gratuluje wyboru i zalecam wiecej rozsadku i myslenia przy pisaniu postow i zakladaniu kolejnych bezsensownych tematow.
Pozdrawiam
Bal.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
a kto mówi ze masz odchodzić z tego dzialu? cwicz co chcesz i pisz gdzie chcesz sam chce przejsc na TDK i to wcale nie znaczy ze mam nie nic nic do powiedzenia w dziale bokserskim :)
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?

khem.... no nie chcialbym byc niemily i wogole, ale tak po staropolsku- a kogo to:P
Fajnie ze znalazles sobie cos "kompletniejszego" w postaci shidokanu, ale chyba mija sie z celem obwieszczanie o tym zakladajac kolejny topic o niewiadomo czym, byle by zwrocic uwage czytelnikow forum na siebie.
Wiec, jeszcze raz- gratuluje wyboru i zalecam wiecej rozsadku i myslenia przy pisaniu postow i zakladaniu kolejnych bezsensownych tematow.
Pozdrawiam
Bal.


sorry złamałem regulamin nie wiem czemu to zrobiłem może dlatego że nie dawno była gąrąca dyskusja, proszę admina o skasowanie tego wątku.
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
:rofl: :rofl: :rofl:
tt48 teraz to mnie ubawiłeś.
To tyle gadałeś o kick-boxingu (motto: trenuję kick-boxing i to mi wystarcza...) a teraz będziesz wiercił dziury w MIXED-MA albo forum Karate że shidokan jest debeściarski...
Wcześniej jeżyłeś się że na tym forum jest za dużo muay thai i tak broniłeś kicka - co nawet mi trochę imponowało i z pobłażaniem patrzyłem na Twoje czasem delikatnie mówiąc sensowne wypowiedzi.
A Twója ukochana sekcja Red Tiger jak to zniesie, pewnie i swoje logo już zmieniłeś.
Gratulacje talentu żeby po jednym treningu shido zakaładać kolesiom dźwignie, a szczególne gratulacje że udaję Ci się to w rękawicach bokserskich, gratulacje też "umiejętności" skracania dystansu na tyle żeby tą dźwignię założyć (nawiasem mówiąc tylko chyba fachowcy od kicka z Red Tigera pozwolą sobie dojść do siebie na tyle blisko żeby im zakładać dzwignie)..
:) :) :) :)
O chyba się skończę - czy Ty myślisz że na tym forum są takie półgłówki żeby nie wiedzieli jak się zakłada dzwignie..po co komu takie ściemy??????
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
:rofl: :rofl: :rofl:
Wchodzę zaraz na forum MIXED-MA i Karate żeby zobaczyć czy już nie zgrywasz tam specjalisty od Shidokan
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?

:rofl: :rofl: :rofl:
tt48 teraz to mnie ubawiłeś.
To tyle gadałeś o kick-boxingu (motto: trenuję kick-boxing i to mi wystarcza...) a teraz będziesz wiercił dziury w MIXED-MA albo forum Karate że shidokan jest debeściarski...
Wcześniej jeżyłeś się że na tym forum jest za dużo muay thai i tak broniłeś kicka - co nawet mi trochę imponowało i z pobłażaniem patrzyłem na Twoje czasem delikatnie mówiąc sensowne wypowiedzi.
A Twója ukochana sekcja Red Tiger jak to zniesie, pewnie i swoje logo już zmieniłeś.
Gratulacje talentu żeby po jednym treningu shido zakaładać kolesiom dźwignie, a szczególne gratulacje że udaję Ci się to w rękawicach bokserskich, gratulacje też "umiejętności" skracania dystansu na tyle żeby tą dźwignię założyć (nawiasem mówiąc tylko chyba fachowcy od kicka z Red Tigera pozwolą sobie dojść do siebie na tyle blisko żeby im zakładać dzwignie)..
:) :) :) :)
O chyba się skończę - czy Ty myślisz że na tym forum są takie półgłówki żeby nie wiedzieli jak się zakłada dzwignie..po co komu takie ściemy??????


Nie nic na na forum MIXED-MA (Chyba że zapytanie) nie będę pisać, raczej odsune się w cień, dzwignie to komuś założyłem ponad miesiąc temu, jak już to forum ulica będę się wypowiadał. pozdro. Nie ma sensu aby ktoś sie ze mnie wyśmiewał nara.
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?

:rofl: :rofl: :rofl:
Wchodzę zaraz na forum MIXED-MA i Karate żeby zobaczyć czy już nie zgrywasz tam specjalisty od Shidokan


Specjaliste ???? To są kurde żarty, jaja se kurna robisz czy co ???
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?

Nie ma sensu aby ktoś sie ze mnie wyśmiewał nara.


własnie kurwa ładnie to sie tak naśmiewac z bliźniego ? :?
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?

własnie kurwa ładnie to sie tak naśmiewac z bliźniego ? :?


Racja racja nieładnie...
Przepraszam tt48 - życze powodzenia na shidokan oraz znalezienia w końcu swojej drogi..a może w Red Tigerze zechcą otworzyć nową sekcję shidokan karate i Ty zostaniesz tam kiedyś trenerem - jak pisałeś w jednym z postów że szybko łapiesz i wyróżniasz się spośród całej grupy w sekcji kicka a trenujesz dopiero od grudnia 2004 to i na shido napewno fantastycznie pójdzie i może zrobisz tam karierę..
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?



własnie kurwa ładnie to sie tak naśmiewac z bliźniego ? :?


Racja racja nieładnie...
Przepraszam tt48 - życze powodzenia na shidokan oraz znalezienia w końcu swojej drogi..a może w Red Tigerze zechcą otworzyć nową sekcję shidokan karate i Ty zostaniesz tam kiedyś trenerem - jak pisałeś w jednym z postów że szybko łapiesz i wyróżniasz się spośród całej grupy w sekcji kicka a trenujesz dopiero od grudnia 2004 to i na shido napewno fantastycznie pójdzie i może zrobisz tam karierę..


Wiesz jak sie trenowało karate kyokushin , Tkd (WTF) Viet Vo dao, to ciężko abym się nie wyróżniał, na Shidokanie popracuje w parterze bo głównie w tym się czuje słabo.
  • 0

budo_adomin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
Powodzenia na nowej drodze zycia :D mysle ze dobrze robisz odchodzac z RT
  • 0

budo_luku
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
W ogóle Ty skromny chłopak jesteś : )
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
Jedna mnie żecz zastanawia na stronie KS Piaseczno napisane że nauka też samoobrony , na czym to ma polegać?
  • 0

budo_mar1an
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koshaolin/poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
czy to nie jest przypadkiem słomiany zapał :D :?: najwiekszy obronca kicka na VB odchodzi podajcie mi chusteczke :nie:
  • 0

budo_tt48
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 437 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?

czy to nie jest przypadkiem słomiany zapał :D :?: najwiekszy obronca kicka na VB odchodzi podajcie mi chusteczke :nie:


Nie wiem jeszcze czy odchodze od stylu KB, narazie zobacze tą sekcje na Ursynowie, tylko ciekawi mnie jakie elementy samoobrony?
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
tt48 pisze bloga na forum...
:) :) :)
  • 0

budo_pbek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?
sam trenuje w rt i mialem "przyjemność" zobaczyć w akcji tt48, sory ale tego kolesia trzeba zobaczyć....... to co prezentuje nie dokońca zgadza sie z jego "osobą" na tym forum(niezłego speca z siebie zrobuił, rzczywiście "wyróżnia się" na tle innych :D ", krótko mówiąc to co tu wypisuje to stek bzdur........

w rt na sparingach dostaje od 15-latków trenującyh po kilka miesiecy i takim zakłada dźwignie.........

a co do samego rt, hm, chyba niektórzy przesadzają, chociaż że jest cudownie nie twierdze...

aha tt48 "samokontrola"................. :twisted: :wink:
  • 0

budo_tae tad
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Chyba odchodze z tego działu?

to co prezentuje nie dokońca zgadza sie z jego "osobą" na tym forum


Tak jak z 80% ludzmi piszacymi na budo, malo ruchow duzo pier**lenia,

tt iles tam, jak Ci sie nie podoba to pal gumy, a nie topici zakladasz ze odchodzisz, mamy Ci pomachac?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024