Skocz do zawartości


Zdjęcie

Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

budo_combat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3360 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
Policja poszukuje sprawcy napadu na sklep mięsny w Szprotawie, który dzięki podstawie pracujących w nim kobiet, rabunku nie dokonał, mało tego, uciekł ze sklepu w popłochu - poinformował Grzegorz Pogodziński z zespołu prasowego KWP w Gorzowie Wlkp.

Do przestępstwa doszło w czwartek popołudniu. Do sklepu mięsnego wszedł mężczyzna i, grożąc nożem, zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy z kasy. Przyłożył jej nawet nóż do gardła. Jej koleżanka, widząc całe zajście, zaszła mężczyznę od tyłu uzbrojona w dużo większy nóż. Taki przebieg sytuacji całkowicie zaskoczył bandytę

"Kiedy zobaczył ogromny nóż do cięcia mięsa, wybiegł ze sklepu. Pracujące tam panie ze spokojem zatelefonowały na policję i opowiedziały o zdarzeniu. Teraz trwają poszukiwania mężczyzny. Za usiłowanie rozboju z niebezpiecznym narzędziem grozi mu od 2 do 12 lat więzienia" - powiedział Pogodziński.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

:rofl: :rofl:
  • 0

budo_kselos
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1657 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
Gdyby wszyscy nosili noże....


Piękne, po prostu piękne!!!
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
gdzyby wszyscy nosili noże?ty masz chyba schizofrenie,kolejny bardzo ciekawy post, pewnie bedzie z 20 stron,combat a taki fajny post trzasneleś o przygotowaniu do walki szkoda ze to nie twój ale fajny,i o nim mozna by było pogadac ale nie o tym!!!!
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)

gdzyby wszyscy nosili noże?ty masz chyba schizofrenie,kolejny bardzo ciekawy post, pewnie bedzie z 20 stron,combat a taki fajny post trzasneleś o przygotowaniu do walki szkoda ze to nie twój ale fajny,i o nim mozna by było pogadac ale nie o tym!!!!

To panu juz podziekujemy. :roll: . A swoja draga to juz widzialem wczoaraj cos podobnego tylko o dyr. banku co przegonil bandyte... piesciami :wink:
  • 0

budo_spid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 713 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
Rezolutna kobitka... :D . Jak niewiele trzeba żeby przegonić bandytę- amatora.

PS.Biały, ty zrobisz karierę na budo.
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
ty ale za co ty mi dziekujesz?powiedziałem że sram na to co ty powiesz moje zdanie moj problem,dla mnie to jest bez sensu temat jak na onecie w wiadomosciach a chyba nie o to tu chodzi
  • 0

budo_volt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)

ty ale za co ty mi dziekujesz?powiedziałem że sram na to co ty powiesz moje zdanie moj problem,dla mnie to jest bez sensu temat jak na onecie w wiadomosciach a chyba nie o to tu chodzi

hehe . Koles sra na moje zdanie ogolnie ma mnie w dupie. On rozmawia na pisci ... OK. To kurwa na ch** odpisujesz na moje posty idz sie lepiej pobaw z qmplami na meczu :roll: . A jak temat bez sensu to go nie czytaj tu jest wiele innych dzialow...
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
ty przyjacielu pierwszy odpowiedziałes na moj post obrazajac mnie,zwykła riposta jak ktos mnie nie szanuje ja go tym bardziej,na mecze nie chodze cos ci sie pomyliło,a twoje zdanie jest po prostu nic nie warte dla mnie
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
pizgac na posty to sie mozecie na privie :roll:
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
Chwilę wcześniej przeczytałem post Green Lady "ja i dres" teraz czytam ten i wrażenie mam takie samo, większość dokonywanych napadów, bazuje na strachu, w obu wypadkach wystarczyła niewielka skuteczna samoobrona żeby wystraszyć bandytę. Tak swoją drogą w takm punkcie mają pewnie nie tylko wielkie rzeźnickie noże, jakby głębiej poszukać znalazłoby się jeszcze coś innego.
  • 0

budo_delta
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 379 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
Sa tez siekierki do miesa, przypuszczam ze jakby cos takiego ta pani wyciagnela to koles ucieklby nawet przez szybe, z drugiej strony milo wiedziec ze z pozoru wrazliwe czy tez bojazliwe osoby potrafia dzialac w takich sytuacjach.






Pozdrawiam
  • 0

budo_vigo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)

Sa tez siekierki do miesa, przypuszczam ze jakby cos takiego ta pani wyciagnela to koles ucieklby nawet przez szybe, z drugiej strony milo wiedziec ze z pozoru wrazliwe czy tez bojazliwe osoby potrafia dzialac w takich sytuacjach.






Pozdrawiam

Panie z mięsnego, wrażliwe i bojaźliwe :rofl: :rofl: :rofl:
One zazwyczaj same straszą... wąsami :wink:

Green Lady też jakąś specjalnie wrażliwa nie jest chyba, ale o wąsy jej nie podejrzewam :wink:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)
Zawsze sie znajdzie ktos kto ma wiekszy noz ;) :) Bandyto nigdy nie czuj sie bezpieczny podczas napadu :twisted: :evil:
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: Afera w mięsnym... (nóż vs nóż)

Chwilę wcześniej przeczytałem post Green Lady "ja i dres" teraz czytam ten i wrażenie mam takie samo, większość dokonywanych napadów, bazuje na strachu, w obu wypadkach wystarczyła niewielka skuteczna samoobrona żeby wystraszyć bandytę. Tak swoją drogą w takm punkcie mają pewnie nie tylko wielkie rzeźnickie noże, jakby głębiej poszukać znalazłoby się jeszcze coś innego.

Jakoś dziwnie mi sie krokodyl "dandys" przypomina :) Tam też było tak, koleś wystartował z małym nożem, zobaczył większy i odpuścił.
Tak już bardziej poważnie moim zdaniem masz duzo racji Gambit :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024