Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kimono firmy Serwach - zanim kupisz


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_mikei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Być może ten post przyda się osoba które w przyszłości mają zamiar zamówić kimono firmy SERWACH. Po przeczytaniu większości postów na forach sportowych o kimonach / GI złożyłem zamówienie w firmie Serwach z Łodzi. Ponieważ dysponowałem ograniczoną kwotą pieniędzy nie zamawiałem Gi z USA tylko postanowiłem wesprzeć rodzimy przemysł. Przekonały mnie opinie użytkowników – relacja jakość / cena. Po złożeniu zamówienia miałem oczekiwać 2 tygodnie. Niby długo bo tyle to ponoć ze stanów idzie. Czekałem cierpliwie i ….. nic. Po moim telefonie pracownica firmy poinformowała mnie że niestety jeszcze nie mają i muszę czekać – nie dłużej niż 2 tyg. Po tym czasie znów dzwonię i słyszę że niestety nie mają i tak naprawdę nie wiedzą kiedy zrealizują zamówienie ale nie dłużej niż tydzień.. Żeby nie przeciągać tej opowieści po tygodniu – „że za tydzień to na 100% wysyłają a dziś, po kolejnej interwencji usłyszałem że mają jakąś przeprowadzkę i jeszcze ze 2 – 3 tyg mam czekać. „Ładnie pani podziękowałem” za załatwienie sprawy i zrezygnowałem z owocnej współpracy. Przy okazji dowiedziałem się że firma nie jest producentem jak się reklamuje tylko pośrednikiem – kimona idą z Pakistanu. Ludzie jak to jest że w dobie kapitalizmu firma może sobie pozwolić na tak jawne olewanie klienta. Wiem że nie jestem odosobnionym przypadkiem ( okazało się że kolega z sekcji miał podobne doświadczenia ). Myślę że jest „nas” więcej. Kończąc zostaje mi pogratulować doskonałej polityki i organizacji firmy Serwach i życzyć dużej cierpliwości ich przyszłym / niedoszłym klientom. :( :bad-words:
  • 0

budo_grundop
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Tak apropo kimona to wie może ktos gdzie mozna kupic , dobre kimono do bjj. w granicach 400zł?:>
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz

Tak apropo kimona to wie może ktos gdzie mozna kupic , dobre kimono do bjj. w granicach 400zł?:>


w internecie
  • 0

budo_raul constantin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
W granicach 400zł po obecnym kursie $ to masz b.dobre kimono Atamy

Na przykład Gold Weave Atama
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_szymecky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:raciborz
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Atamke zamowilem tydzien temu w poniedzialek, a dzisiaj juz przyszla 8O :) czyli szla rowno tydzien :lol:
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz

Atamke zamowilem tydzien temu w poniedzialek, a dzisiaj juz przyszla 8O :) czyli szla rowno tydzien :lol:


dowalili jakis podatek?
jakie byly koszty wysylki

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_raul constantin
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Z tego co się orientuje, to podatek jest od kwoty towaru powyżej 100$ (ale mogę się mylić). nie słyszałem jednak o choć jednym przypadku oclenia takiej przesyłki.
  • 0

budo_szymecky
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:raciborz
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz

dowalili jakis podatek?
jakie byly koszty wysylki

wplacilem im kwote jaka podali na stronce wiec podatku raczej zadnego, a shipping 33$
  • 0

budo_złooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
a ja tam sie przeszedlem i kupilem kimono od reki
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz

dowalili jakis podatek?
jakie byly koszty wysylki

wplacilem im kwote jaka podali na stronce wiec podatku raczej zadnego, a shipping 33$


dzieki
widze ze bardzo Atama podrozala - pare m-cy temu gold mozna bylo kupic za ok 80-90$. teraz jest to cena podobna do Gameness, Keiko czy HCK - przy czym Keiko mozna sobie chyba sciagnac z Wloch

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_soohy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 119 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Breslau

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Tez mialem fatalne doświadzcenia z ta firmą, po prostu szkoda słów, gdybym sie o swoje nie upomniał pewnie do dziś bym czekał, powiedzieć tragedia to mało...ja w kazdym bądź razie serwacha odpusciłem i na znak prostestu w serwachu trenowac nie bede:D....chyba kiespka ta polska przedsiębiorczośc...
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Z tym Keiko, to nie do konca z włoch, bo niby zamawiasz z keikoitalia i płacisz w euro, ale gi, i tak idzie z brazylii.
  • 0

budo_lionheart
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piekary Sl.

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
A ja po zamowieniu czekalem 2 dni i przyszlo mi kimonko ktore juz 3 lata mi sluzy i raczej nie widze zeby sie rozpadalo tragicznie :D
  • 0

budo_kone
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolica piekna, ale dziura zajebista...
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
sszczesciarz :)
  • 0

budo_langus
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1155 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sanok
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Hejo!

Ja zamawiałem od Serwacha 3 pasy już. Wszystkie z haftem "Judo" po japońsku. Najpierw na biały czekałem 1,5 miesiąca. Kiedy w końcu doszedł okazało się że paczka kosztuje prawie 70 pln - choć miała kosztować 33 pln.
. Nie odebrałem - zadzwoniłem - okazało siępo krótkim boksowaniu że się pomylili i policzyli jak za haft nazwiska. Uzgodniliśmy że odbiorę a oni my prześlą kasę z powrotem na konto. Oczywiście nie przesłali bo niby mieli jakieś problemu z numerem mojego konta choć wysyłałem im ten numer kilka razy. Wiec ostatecznie padło na to że mi za friko podeślą żółty pas bo w czasie tych naciągań nadszedł czas na egzamin na 5 KYU. Przysłali - o dziwo - po 2 tygodniach. Tyle że "darmowa" paczka kosztowała 17 pln. Już nie miałem siły i darowałem sobie - pieniądze to kilka piw - więcej bym na telefony stracił.
Teraz zamówiłem pomarańczowy pas - tak na próbę. Nie spieszy mi się z obnoszeniem koloru tego pasa - ważne że mam egzamin zaliczony na kolejne KYU. Ale kurna... Czekam już ponad 2 miesiące... Jak dzwoniłem - o co chodzi - to pani mówiła że to problem bo w hafciarni przetrzymują. Tyle że kumpel osobno zamówił zielony pas tydzień wcześniej bez haftu i też do tej pory go nie dostał. Oczywiście żadnych przedpłat nie robiliśmy.
Ciekawe jak ta firma funkcjonuje - dlaczego do licha ciężkiego umożliwiają zamówienia poprzez e-mail czy telefon skoro ich nie realizują w jakimś normalnym "handlowym" terminie?

Pozdrowionka
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Naprawdę dziwie się że zamówiłeś od nich coś jeszcze.
  • 0

budo_czewu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
no swieta prawda to wszystko, jak ja telefonicznie zamawialem judoge, to na poczatku mowili ze nie ma takiej co bym chcial i mnie zapisza i niedlug ozadzwonia, minely 2 miechy dalem se spokoj a telefon dostalem po polowie roku :)
Nie wiem jaki oni maja tam zasady ale troche za dlugo to trwa
  • 0

budo_prenrzyk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Ja puscilem emaila do nich dokladnie w wigilie. Do dzis nie otrzymalem odpwiedzi :)
  • 0

budo_lukasz_bjj
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz

Z tego co się orientuje, to podatek jest od kwoty towaru powyżej 100$ (ale mogę się mylić). nie słyszałem jednak o choć jednym przypadku oclenia takiej przesyłki.


Doliczaja jak wartosci przekroczy rownowartosci 180 Euro..przy czym nie moze byc wiecej rzeczy niz 10 sztuk..przynajmniej tak bylo, ale wystarczy ze napisza Ci na paczke ze to probka(ang.sample)albo ze to przesylka od rodziny i sie nie czepiaja w wiekosci przypadków...
  • 0

budo_hcrzeznik
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kimono firmy Serwach - zanim kupisz
Dobrze ze stamtąd nie zamawiałem. Mam MAturo i nie narzekam. Tam w kulki sobie nielecą niema wiec co narzekac na polska przedsiebiorczość :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024