Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ving Tsun w GDAŃSKU ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
252 odpowiedzi w tym temacie

budo_musq
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Ving Tsun w GDAŃSKU ???
Witam mam pytanko czy ktoś z tego forum trenuje VT w Gdańsku a moze poprostu słyszał coś na ten temat, to prosze o opinię i ewentualna informacje na temat szkół podobno są dwie, podaje linki niestety sa tylko tam telefony i żadnych konkretów(niema adresu,ani w jakich dniach i godzinach odbyywaja się trening) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i drugi link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , jeśli ktos coś wie to niech się wypowie to bardzo nagłe puki mam motywacje:) z góry dziekuje
  • 0

budo_vt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
To jest szkoła Wing Tsun niejakiego Tinga a nie Ving Tsun. Szkoły Ving Tsun w Polsce są tylko dwie w Warszawie i w Toruniu.
  • 0

budo_czarny rafał
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
Cześć
Masz racje VT, jeśli chodzi o odmianę Wonga, ale chciałem coś uzupełnić. Był jeszcze swego czasu szkoła Ving Tsun w Elblągu grupa Mariusza. Wiem, że jeden chłopak, który ćwiczył najpierw u Mariusza chyba przeprowadził się potem do Gdańska i już na własną rękę jezdził po nauki do Barego Lee. Jak znasz odmianę Wonga to wiesz kim jest Bary nie muszę Ci tłumaczyć. Ten chłopak zaglądał kiedyś na forum i miał duże pojęcie o Ving Tsun wg odmiany Wonga, ale nie wiem co się z nim teraz dzieje i czy jeszcze ćwiczy.
To takie małe uzupełnienie, ale tak jak pisałeś Ving Tsun według Wong Shun Leunga działa w zasadzie tylko w Warszawie i Toruniu jeśli chodzi o oficjalne sekcje....
Przy okazji pozdrawiam i pozdrowienia dla Pana Janusza Sz...
Pozdrawiam
  • 0

budo_vt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???

... Wiem, że jeden chłopak, który ćwiczył najpierw u Mariusza chyba przeprowadził się potem do Gdańska i już na własną rękę jezdził po nauki do Barego Lee.


Z tego co wiem to Mariusz Cydzik też jakiś czas do Barego jeżdził.

pzdr
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???

Witam mam pytanko czy ktoś z tego forum trenuje VT w Gdańsku a moze poprostu słyszał coś na ten temat, to prosze o opinię i ewentualna informacje na temat szkół podobno są dwie, podaje linki niestety sa tylko tam telefony i żadnych konkretów(niema adresu,ani w jakich dniach i godzinach odbyywaja się trening) [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] i drugi link [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , jeśli ktos coś wie to niech się wypowie to bardzo nagłe puki mam motywacje:) z góry dziekuje


od marca ruszamy ze szkołą Leung Ting Wing Tsun w Gdańsku, napisz do mnie na priva, podam osobę kontaktową
pozdrawiam
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
marek : dlaczego nie podasz szczegółowego namiaru na forum ? może i inni będą chcieli nawiązać kontakt
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
pewnie że mogę
kontakt do instruktora
tel 606853215
  • 0

budo_1505dawid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
Mariusz Cydzik wiele lat trenował z Barym ale należy również wspomieć że na jego osobiste zaproszenie w 1996 roku był w Elblągu sifu WONG LEUNG
Szkoła nadal istnieje. POLECAM GORĄCO
  • 0

budo_czarny rafał
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
Witam
Ooo. Ciekawa informacja, a kto teraz prowadzi zajęcia w Elblągu ?.
W dalszym ciągu Mariusz ??? Jak masz jakieś informacje to napisz parę słów jak teraz działa elbląska sekcja V.T. Nadal pod patronatem Barego Lee czy teraz jest to zupełnie inna bajka...Jest jakaś strona w internecie elbląskiej sekcji.
Pozdrawiam serdecznie
  • 0

budo_vt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???

Mariusz Cydzik wiele lat trenował z Barym ale należy również wspomieć że na jego osobiste zaproszenie w 1996 roku był w Elblągu sifu WONG LEUNG
Szkoła nadal istnieje. POLECAM GORĄCO



hehehe

Jakie wiele lat ??? Mariusz Cydzik miał krótki epizod z Barym Lee gdy przestał ćwiczyć u Sifu J.Szymankiewicza. Z tego co mi wiadomo obecnie nie ćwiczy a tym bardziej nie prowadzi żadnej szkoły. Sifu Wong Shun Leung przyjeżdżał do polski na zaproszenie Sifu J.Szymankiewicza, który był i jest jedynym jego uczniem w Polsce a nie M.Cydzika.
M. Cydzik był prze kilka lat uczniem Sifu J. Szymankiewicza a nie WSL.
  • 0

budo_1505dawid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
człowieku jeżeli coś tu piszę to zdaję sobie sprawę co....
Mariusz nadal ćwiczy- faktem jest ,że nie pod ving tsun bo go zmodyfikował ...
oczywiście na + bo to jest wspaniały styl ale nie doskonały
proponuję wyjaśnij mi ile lat trenujesz , jeżeli chcesz polemizować ze mną ja obecnie już 17 rok również u Filipa Bayera , Wonga jak i krótko u Barego
a wierz mi z Mariuszem bym się nie porównywał jeszcze mi daleko...
a TY widzę jesteś specem ... dziwne! ,ale Ciebie również szanuję ..
tylko po co to haha z Twojej strony
prawdziwy mistrz się tak ironicznie by sie nie zachował -nie osądzam CIĘ-ale zdaje mi się że jeszcze długa droga przed Tobę kolego POWODZENIA
  • 0

budo_vt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???

człowieku jeżeli coś tu piszę to zdaję sobie sprawę co....
Mariusz nadal ćwiczy- faktem jest ,że nie pod ving tsun bo go zmodyfikował ...
oczywiście na + bo to jest wspaniały styl ale nie doskonały
proponuję wyjaśnij mi ile lat trenujesz , jeżeli chcesz polemizować ze mną ja obecnie już 17 rok również u Filipa Bayera , Wonga jak i krótko u Barego
a wierz mi z Mariuszem bym się nie porównywał jeszcze mi daleko...
a TY widzę jesteś specem ... dziwne! ,ale Ciebie również szanuję ..
tylko po co to haha z Twojej strony
prawdziwy mistrz się tak ironicznie by sie nie zachował -nie osądzam CIĘ-ale zdaje mi się że jeszcze długa droga przed Tobę kolego POWODZENIA


Nie polemizuję tu o umiejętnościach Twoich czy Mariusza. Sprostowałem tylko fakty historyczne.
1. Mariusz był uczniem Sifu J.Szymankiewicza a nie Sifu Wonga Shun Leunga
2. Mariusz jeździł do Barrego tylko przej jakiś czas a nie przez wile lat.
3. Sifu Wong Shun Leung był w Polsce na zaproszenie tylko i wyłącznie Sifu J.Szymankiewicza. Kto twierdzi inaczej nie znam faktów lub jest kłamcą.

To są fakty i to ile lat kto ćwiczy nie ma tu nic do rzeczy.

Pozdrawiam
  • 0

budo_xax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???

3. Sifu Wong Shun Leung był w Polsce na zaproszenie tylko i wyłącznie Sifu J.Szymankiewicza. Kto twierdzi inaczej nie znam faktów lub jest kłamcą.

Wez stary nie pier.... Jestes aniolem strozem - onegdaj zyjacego - Pana Wonga czy moze aniolem strozem Pana M. C. ?

Piszesz tak jakbys mial monopol na prawde? Twoj pkt. 3 - to jak go sformulowales - zalatuje najnormalniej w swiecie jakims sekciarstwem
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
Widzisz, tak to już jest że nauczyciele przyjeżdżają na zaproszenie swoich uczniów... a w tym przypadku tylko J Szymankiewicz nim był. Takie są fakty... nie ma tu sekciarstwa.
  • 0

budo_vt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???

Wez stary nie pier.... Jestes aniolem strozem - onegdaj zyjacego - Pana Wonga czy moze aniolem strozem Pana M. C. ?

Piszesz tak jakbys mial monopol na prawde? Twoj pkt. 3 - to jak go sformulowales - zalatuje najnormalniej w swiecie jakims sekciarstwem


W którym miejscu się mylę ? Czy propagowanie faktów a nie mitów/kłamstw to sekciarstwo ?
Dorośnij "mistrzu" :)
  • 0

budo_xax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???

Widzisz, tak to już jest że nauczyciele przyjeżdżają na zaproszenie swoich uczniów... a w tym przypadku tylko J Szymankiewicz nim był. Takie są fakty... nie ma tu sekciarstwa.

No pewnie, ze przyjezdzaja. A to wyklucza, ze nie moga przyjechac na zaproszenie kogos innego? Bo co? Podpisal jakas umowe na wylacznosc? A nie mogl przyjechac na jego osobiste zaproszenie?

A skad wiecie jakie byly relacje miedzy tymi 2 panami?

Po co na tego DAWIDa VT nasiada piszac "kto twierdzi inaczej ten klamca". Moze by zapytac go o szczegoly wizyty itp. - a nie od razu - nie bo nie, bo ten byl uczniem w Polsce (J. Sz.) i tylko on mial wylacznosc na Pana Wonga. No ale z wypowiedzi VT wynika, ze on wszystko wie o Wongu.

PS.
VT - napisales gdzies biografie pana WSL? Chetnie poczytam :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
Więc napisz kiedy mistrz Wong przjechał do Polski na wasze zaproszenie
  • 0

budo_vt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
Wong Shun Leung jak i Janusz Szymankiewicz prowadzą(prowadzili) szkołę w sposób bardzo tradycyjny (chiński). W szkole tej relacje uczeń-nauczyciel są ściśle określone. J.Szymankiewicz jako bezpośredni uczeń WSL zaprasza go na seminarium. Jeżeli jakikolwiek uczeń J.Sz. chciałby zaprosić/zorganizować seminarium z WSL na pewno musiałby to zrobić za pośrednictwem i za zgodą J.Szymankiewicza. WSL po to (m.in.) ustalił Sifu J.Szymankiewicza "swoim człowiekiem" na teren Polski aby takie sytuacje były jasno sprecyzowane.
Doskonale te zasady obowiązujące w naszej szkole opisał Sifu Szymankiewicz w jednym z artykułów w magazynie KUNG FU. O ile pamiętam tytuł brzmiał mniej więcej "Relacje uczeń- mistrz w szkołach kungfu".
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
Ale o tym wiedzą tylko Ci z tradycyjnych szkół...
  • 0

budo_1505dawid
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ving Tsun w GDAŃSKU ???
pozdrawiam wszystkich i życzę spokojnych świąt ..... oraz szałowego sylwestra ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024