Skocz do zawartości


Zdjęcie

suple + uzywki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

suple + uzywki
Czy jezeli chodzi sie raz w tygodniu na impreze zakrapiana alkoholem to suple mozna sobie darowac? np. bialko, bcaa, glute? lub inaczej, czy lepiej jest brac suple przy takim trybie zycia nie?
czekam na wypowiedzi rzeczowe a nie gdybanie i filozofowanie.
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki
W zaleznosci od tego jakie odzywki chcesz stosowac. Mianowicie chodzi mi o to ze Glutamina, Bialko, Aminokwasy, Gainery sa to suplementy diety ktorymi wzbogacasz swoje posilki. Jesli chodzisz raz w tygodniu na imprezy to jeszcze nie tak duzo;) Odzywki zawsze warto brac. Natomiast gdybys bral rozne anabolizery, badz kreatyny to alkohol bardzo przeszkadza w suplementacji. Kreatyna nawadnia Twoje komorki a alkohol usuwa wode. Przez co efekty takiej suplementacji moga byc dosc kiepskie. Kolejnym przykladem sa odzywki ktore wplywaja na Twoja gospodarke hormonalna. Wszelakie dopalacze testosteronu. Po wypiciu alkoholu czlowiek robi sie agresywny i to dosc znaczaco. Wiem to na swoim przykladzie. Jesli chcesz byc duzym facetem to powinienes zrezygnowac z picia (przynajmniej podczas kuracji). Ja nie pije w ogole. Albo pije z glowa. Czyli jeden drink i juz. Nie pije aby sie nawalic. Bo pozniej na silowni czuje spadek sily. A jesli chodzi o braki snu spowodowane "nocnym zyciem" to zawalenie jednej nocy nie robi jeszcze duzych brakow. W tym dniu w ktorym idziesz na impreze nie powinienes cwiczyc poniewaz Twoj organizm bedzie mial problem z regeneracja. Gdyz regenerujemy sie podczas snu. Ale jak widac po "bramkarzach" w nocnych klubach;) i bez snu da sie urosnac;)

Pozdrawiam
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki
dzieki Byku o to mi chodzilo.

nie biore kreatyny ani zadnych pobudzajacych testosteron tylko bialka i aminokwasy.

jednak na impre chodze zawsze po sobotnim treningu wieczorem hehe...

dzieki za rzeczowa odpowiedz.

Pozdrawiam
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki
ja trenuję od poniedziałku do piątku codziennie, czasem 2 razy dziennie.
wcinam hmb i thermo fat burner z olimpa.
masę mięśniową mam zrobioną, lecz teraz chcę zrzucić kilka kilo tłuszczu.
imprezuję w piątki lub soboty.

co kto w takim przypadku może mi doradzić/odradzić?

p.s. a co z innymi niż alkochol używkami podczas suplementacji?
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki
"Partyzant" cwiczysz naprawde duzo. Wiec powinienes jesli glutamine oraz aminokwasy aby zachowac miesnie w dobrym stanie i aby katabolizm Cie nie zjadl. Poza tym jesli chcesz zredukowac tkanke tluszczowa bez utraty tkanki miesniowej powinienes biegac 2 razy w tygodniu po 30 minut. To powinno wystarczyc aby zrzucic te pare zbednych kilogramow. Poza tym dorzuc do swojej diety troche wiecej bialka. Nie wiem jak sie odzywiasz i jaka masz diete wiec nie wiem dokladnie co poradzic. Alkohol napewno przeszkadza w budowaniu masy a co do innych uzywek typu narkotyki to nie mam pojecia:/ Wiec sorry

Pozdrawiam
  • 0

budo_partyzant
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1872 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska Zachodnia

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki

powinienes biegac 2 razy w tygodniu po 30 minut.


zamiast tego codziennie 10 minut skakania interwałowo na skanance
tarcze bokserskie 5 x 2 minuty
sparing (boks)3 x 3

Poza tym dorzuc do swojej diety troche wiecej bialka. Nie wiem jak sie odzywiasz i jaka masz diete wiec nie wiem dokladnie co poradzic.


Jem sporo nabiału, ale dietę mam niestety czasem lekko "studencką" i ciężko będzie to zmienić z przyczyn obiektywnych.

Dzięki za rady Byku.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki

powinienes biegac 2 razy w tygodniu po 30 minut.


zamiast tego codziennie 10 minut skakania interwałowo na skanance
tarcze bokserskie 5 x 2 minuty
sparing (boks)3 x 3

Wiesz w pazdziernikowym SDW pisali ze jak trenujesz interwalowo to nie gubisz tluszczu. Wtedy organizm czerpie energie z weglowodanow i bialek i z tego co pamietam spala miesnie. Tluszcz najlepiej sie spala w ciagu 40 - 60 minutowego lekkiego truchtu ale spokojne skakanie na skakance tez powinno byc dobre by ochronic miesnie i zgubic tluszc. Nie wiem ile w tym prawdy bo nie potrafie biegac wolno :wink: Dlatego jak robie wage to wole na trening pod gi ubrac polar i jazda :twisted: stary sprawdzony sposób tylko fucktycznie masa miesniowa mi spadla mimo ze wytrzymalosc silowa i rzeźba sie rozwinely :? .
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki
powinienes napisac to w temacie "chudniemy" pod moim postem gloszacym, ze interwaly sa obecnie uwazane za najlepszy sposob spalania tluszczu :wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki

powinienes napisac to w temacie "chudniemy" pod moim postem gloszacym, ze interwaly sa obecnie uwazane za najlepszy sposob spalania tluszczu :wink:

Wiesz to takie pierdolenie najlepiej wszystko samemu przetestowac - nie dziala trucht to sprobuj interwałów. Tematu "chudniemy" nigdy nie czytalem bo jestem ekspertem w zbijanu wagi :wink: - w 2002 24 kg w 6 miesiecy + centymetrowy przyrost w bichu :paker:
  • 0

budo_roboy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 716 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki
zeby nie bylo ot to powiedz jakie uzywki stosowales podczas zrzucania 24 kg przez 6 miesiecy...
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki
Palilem wtedy jeszcze szlugi ale tylko po wieczornym treningu, browarow pilem bardzo malo wodki chyba wcale nie pilem, trawy chyba wtedy nie palilem a dwa razy wzialem sobie amfe dla zabawy. Supli nie stosowalem wtedy zadnych. Natomiast jabole odstawilem wtedy definitywnie i trwam w tym postawnowieniu do dzisiaj.
  • 0

budo_byku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 106 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: suple + uzywki
Tluszcz zaczyna sie palic gdy w miesniu nie ma juz glikogenu. Wtedy energia zostaje pobrana z tluszczy. Srednio uwaza sie ze glikogen zostaje spalony po 20 minutowych areobach i kazda nastepna minuta zaczyna palic tluszcz. Dobrym sposobem na spalenie tluszczu jest takze wskoczenie na rowerek lub na bierznie po cwiczeniach silowych. Gdyz glikogen zostaje juz w pewnym stopniu zuzyty. I czas spedzony na rowerku lub bierzni pozwala nam na pozbycie sie zbednego tluszczyku:) Ale prawda jest taka ze mamy zime i tluszcz powoli zaczyna sie odkladac:) Jest to naturalne. Chyba wszyscy wraz z przyjsciem zimy zaczynaja lekko tyc. Ale na lato tluszczyk zaczyna sie palic;) Oczywiscie jesli sie postaramy.

Pozdrawiam
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024