Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co się tutaj dzieje???


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_ligeia
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Co się tutaj dzieje???
Ja najmocniej przepraszam, że ośmielam się zaśmiecać tym tematem dział, ale nurtują mnie takie oto pytania (natury nie osobistej, a dotyczące tego właśnie działu):

1. Dlaczego posty, które nie podobają się moderatorowi są przez niego usuwane? (nie pierwszy raz to się dzieje, jeden oftopik się zostawia, inny usuwa)

2. Dlaczego użytkownicy na forum nie są równo traktowani - na bluzgi jednego użytkownika moderator pozostaje głuchy, podczas, gdy innego upomina?

3. Czy moderator potrafi być bezstronny?


Zaznaczam, że nie jest to żadna wycieczka osobista, którą należałoby załatwić na priv. Sprawa dotyczy chyba nas wszystkich.
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się tutaj dzieje???
1. Takie prawo moderatora.
2. Bo użytkownicy forum są różni, niektórzy nowi, inni to znajomi.
3. Nikt nie jest bezstronny.

NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI, JESTEM TYLKO JA, jak mawia Śmierć.
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się tutaj dzieje???

Ja najmocniej przepraszam, że ośmielam się zaśmiecać tym tematem dział, ale nurtują mnie takie oto pytania (natury nie osobistej, a dotyczące tego właśnie działu):
(ciach)

Ach te słynne, kobiece wyczucie. Nie dalej jak wczoraj, razem z irimim, wymienialiśmy poglądy na ten temat. I wnioski były jak wyżej. Równi i równiejsi.:evil:

P.S. I oczywiście, koniecznie: :wink:
P.S. :P :P :P :P
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się tutaj dzieje???
Ligeia:
Ad 1. Dlatego, że moderator nie rozumie pojęcia „moderować” a najmniejszy głos krytyki traktuje jako atak osobisty,
Ad 2. Dlatego, że moderator sam uprawia trollerkę pod nickiem nagababa na wielu forach internetowych poświęconych Aikido,
Ad 3. Moderator nie musi być bezstronny, ale kasowaniem postów, na które nie posiada kontrargumentów udowadnia tylko, że nie dorósł do prowadzenia rzeczowej dyskusji, nie mówiąc już o moderowaniu forum.
Niestety, tym razem bez ;-)
Pozdrawiam, h-k
  • 0

budo_szczepan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 8153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:dzika,śmiercionośna Północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Co się tutaj dzieje???

Ja najmocniej przepraszam, że ośmielam się zaśmiecać tym tematem dział, ale nurtują mnie takie oto pytania (natury nie osobistej, a dotyczące tego właśnie działu):

1. Dlaczego posty, które nie podobają się moderatorowi są przez niego usuwane? (nie pierwszy raz to się dzieje, jeden oftopik się zostawia, inny usuwa)

2. Dlaczego użytkownicy na forum nie są równo traktowani - na bluzgi jednego użytkownika moderator pozostaje głuchy, podczas, gdy innego upomina?

3. Czy moderator potrafi być bezstronny?


Zaznaczam, że nie jest to żadna wycieczka osobista, którą należałoby załatwić na priv. Sprawa dotyczy chyba nas wszystkich.

Wlasnie na tym polega moderowanie, ze niektore posty sie kasuje i decyduje o tym wylacznie moderator a nie sejmik szlachecki. Czesto poruszamy sprawy delikatne i nie latwo jest zachowac rownowage.
Uzytkownicy maja przywilej pisania na tym forum -- to forum prywatne Fiodora. Ten przywilej nie daje uzytkownikom zadnych praw co do decydowania jak forum ma byc moderowane.

Jak na razie jest to najpotezniesze forum aikido w Polsce i mysle ze jest w tym jakas moje mala zasluga jako moderatora, dziekuje za wyrazy uznania. Jest tylko jedno swiatowe forum aikido ktoremu ustepujemy pod wzgledem jakosci dyskusji.
O skutecznosci na ulicy dyskusje juz byly i wiecej nie bedzie, mimo ze nowe, nieswiadome generacje uzytkownikow beda systematycznie probowac poruszac ten temat -- temat ten jest niekonstruktywny. To by bylo na tyle gwoli wyjasnienia.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024