Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajne MP semi contact w PZKB


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Tajne MP semi contact w PZKB
parę dni temu przyszedł do mnie mail od trenera specjalizującego sie w semi contact:

Czy to prawda że 7.11 odbyły się MP Polski w semi ????????

Jeśli tak to skandal że nie było o tej imprezie informacji na stronie PZKB

A tak że żadnego maila nie dostałem

Bo chciałem z zawodnikami pojechać na tą imprezę , ale widocznie MP są tylko dla Piaseczna i Tarczyna.

Więc proponuje zmienić nazwę na Mistrzostwa Mazowsza i Imprezę powtórzyć.

Sprawdzałem w kalendarzu imprez kilka razy 5,6,7.11 i prędzej i nic nie było

Wpis do news 4.11.2009 to porażka jak można w ten sposób informować kluby!

GRATULUJE NOWYM MISTRZOM MAZOWSZA



BIURO PZKB PROSZĘ O ODPOWIEDŹ DLACZEGO W TAKI SPOSÓB SIĘ INFORMUJE KLUBY ?
Poniżej skopiowałem kalendarz imprez ze strony PZKB w dniu 7.11.2009 I NIC TAM NIE MA O MP


Mistrzostwa Świata Low Kick, K-1 Rules, Light Contact
Data: 19.10.2009 00:00 do 26.10.2009 00:00
Opis: Villach, Klagenfurt, Austria
więcej >>
Ogólnopolski Turniej V Memoriał im. Sławomira Kaczorka
Data: 14.11.2009
Opis: Gdańsk
więcej >>
Mistrzostwa Świata Semi, Full Contact, Musical Forms, Aero
Data: 24.11.2009 00:00 do 30.11.2009 00:00
Opis: Nicea, Francja
więcej >>
Międzynarodowy Puchar Polski Full Contact Seniorów
Data: 1.12.2009
Opis: dokładna data i miejsce nieznane!
więcej >>
Mazovia Open International i Mistrzostwa Polski Kadetów Semi, Light Contact
Data: 12.12.2009 00:00 do 13.12.2009 00:00
Opis: Tarczyn
więcej >>


a no faktycznie nie ma, trener najwyraźniej nie wiedział ze wstep jest na specjalne zaproszenia rozsyłane tajną poczta tylko dla wybranych :)


Nie pierwszy raz taki numer. zeszłym roku na wszelki wypadek na dzień przez terminem zawodów odwołali strefę w Małopolsce.
pomijając już wały odchodzące na sędziowaniu lighta czy semi dochodzace do granic absurdu

No ale jak organizować zawody to przecież dla swoich po co komu konkurencja jak za medale sa pieniążki.
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
PZMT na stronie ogłosił 3 listopada informacje o PP a ty jakoś trafiłaś do nich na zawody i to pomimo, ze jesteś niezrzeszona. Czemu nie walniesz wielką informację Tajny Puchar PZMT w muaythai. Osoby, kluby, które były zainteresowane wiedziały o terminie imprezy w semi.


W tym roku nie wystartowałaś w żadnej naszej imprezie w PZKb rangi MP K1,low czy MT PZKb. Domyślam się, ze Walkiewicz wybyla Ci to z głowy w Starachowicach start na MP MT. Dobrze wiedzialaś, że jedzie ona na MP MT, i że w cale nie jest najlepsza w PZKb (w tym roku najlepszy jej wynik w pełnokontaktowych z MP 2 miesce low). w MT miala 3. A przypominam ta zawodiczka wygrała z Tobą w K1. W Starachowicach twoi zawodnicy przegrali wszystkie walki. Za to wybrałaś imprezę PZMT bo wiedziałaś, ze poziom bedzie mierny i masz dużą szanse. Cały rok opluwalaś PZMT ale jak przyszła szansa łatwego medalu to skorzystałaś. 68 zawodników w jedynym turnieju od pół roku uważam dla PZMT to porażka. Tyle wystartowało w Starchowicach na MP Południowej w K1. Przypominam, iż kilkukrotnie bylo juz ponad sto w PZMT. Na MP w MT w PZKb bylo ponad 100 w twojej kat były 3 dziewczyny.

Jedno mogę Ci przyznać dominacja klubów związanych z KS Piaseczno w semi jest niepokojąca i PZKb musi coś z tym zrobić. Na 22 kluby i ponad 100 zawodników startujących w MP 3/4 medali to kluby związane z Piotrkiem Siegoczyńskim. Jeśli semi ma istnieć i rozwijać sie to trzeba zacząć szkolić trenerów. Ale nikt nie zaprzeczy, że są najlepsi.


Wybrałaś w ten weekend PZMT z wiadomych celów a opluwasz PZKb bo (...) ale to myslę, że temat na inny post. Wiadomo, że nie pojechałabyś, ale dla zasady szukasz taniego rozgłosu i powodu do narzekania.
  • 0

budo_kick100
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
Chciałem oświadczyć , że informacje wysłane przez pana Piotra Kohnke w w/w mailu sa calkowicie nieprawdziwe. Od przeszło miesiąca informacja o Mistrzostwach Polski w semi wraz z harmonogramem imprezy była na 1 stronie PZK-b. Wszystkie kluby specjalizujace się w semi odwiedzaja strone kickboxing-news , gdzie regularnie od miesiąca pojawiały się nowe informacje o mistrzostwach. Ze strefy pana Kohnke przyjechali zawodnicy z Gdańska, Wejherowa, Kurzetnika , Elblaga i. inn. jakoś oni nie mieli kłopotów z dowiedzeniem sie o imprezie.
Wreszcie najwazniejsza sprawa - klub pana Kohnke od lat kompletnie nie liczy sie w rywalizacji semi PZK-b i nikt z naszych zawodników nie obawia sie konkurencji z ich strony. w zawodach uczestniczyło 105 zawodników, co pokazuje że przeciwnie impreza choc robiona w zastepstwie Szczecina, który wycofał się z jej organizacji była wlaściwie rozreklamowana.
Dziwie sie Piotowi Kohnke , że pisze takie bzdury - rozumiem ,że jest to sposób na sprawienie wrażenia że ktos obawia sie jego Teamu - to po prostu żałosne.
Natomiast komentarze i podchwycenie tematu przez pania Kubiankę to typowe zachowanie frustratów , którzy nie mogac wiele osiagnąc w rywalizacji sportowej widzą wszedzie spiski.
Pani Kubianka jest osoba bez zadnego autorytetu w naszym srodowisku - jest słabo wyszkolona zawodniczką, zdobywa medale w PZK-b tylko ze wzgledu na słabsza liczebnie obsade ringowych formuł kickboxingu wsród kobiet.
Nigdy w życiu nie widziałem klasowego zawodnika z klubu tej pani. Nigdy nie widziałem jej na zadnym turnieju miedzynarodowym. Nie słyszałem też aby udzielała sie z sukcesami w innych sprawach np. organizacyjnych.
Ludzie tego typu zawsze maja wiele pretensji i pomysłów , jednak ich realizacja doprowadziłaby do upadku dyscypliny - co na szczeście instynktownie wyczuwaja wyborcy na zjazdach.
Jest jeszcze pewien element humorystyczny w wypowiedzi tej pani - to pierwsze zdanie "pare dni temu przyszedł do mnie..." - podejrzewam że pani Kubianka myslała, że Piotr kohnke wysłał maila tylko do niej jako do znanej i waznej osoby z prosba o pomoc i komentarz.
Musze pania rozczarowac , Piotr kohnke wysłał maile po wszyskich klubach.
pozdrawiam państwa i życze powodzenia w pracy szkoleniowej , w rywalizacji krajowej i międzynarodowej- ale zaznaczam nie jest ona łatwa....
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
o wałach które robią związki będę pisać niezaleznie ktory to zwiazek robi.
Z powodu przekrętów w laicie wycofaliśmy sie z tej formuły, dlatego informacje o nowych kantach organizatorów zawodów w tych formułach chętnie zamieszcze

A wogole jesteś śmieszny ze swoimi bredniami żałosny łepku, masz takie pojęcie o walce jak o kura astronomii
Mnie nie interesuje semi contact tylko MT ewentualnie K1 (co ty wogole pierdolisz o mojej remisowej finałowej walce na K1 wybić z głowy to ja ci mogę podskakiwanie i pyskowanie w tematach o których nie masz pojęcia jesteś zwykła cipa i każdy o tym wie)

znowu podwójny nick gladiatorzy i kick100, a coż to znowu jest?
  • 0

budo_kick100
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
Przepraszam zapomniałem sie podpisać
Piotr Siegoczyński
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
brat bliźniak :)
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
I jeszcze małe dodatkowe sprostowanie

- na stronie było od 3 tygodni, a datę która jest u góry wpisuje się późniejszą specjalnie z 2,3 tygodnie w przód by informacja była zawsze na pierwszej stronie.
- Tarczyn wziął imprezę gdyż wcześniej zrezygnowało dwóch organizatorów (szczecin i węgrów) więc uratowali MP. Więc powinno sie im podziekować a nie obrażać.
- Piotrek Kohnke poprostu przegapil maila i informacje na stronie.
- jego oburzenie akurat rozumiem (nawet jeśli nie ma racji) bo to zaangazowany trener, ale ty robisz to tylko by mieszać a to nazywa się warcholstwo.

A co do ostatniego wpisu bez komentarza. Mogę sie tylko domyslać skąd tak dobrze znasz sie na kurach.

To, ze w każdym wpisie widzisz moja osobę to juz mozna odpowiednio zdjagnozować - natręctwo.
Metoda leczenia:
Nie obrażaj ludzi takimi tematami jak nie masz pojęcia o czym piszesz a nie będą Ciebie obrażać.

Prawie pół roku nie pisałem, ale takim jak Ty nie można odpuszczć.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
ale jesteście bliźniaczo podobni sam przyznaj :wink:

ta sama ciężka logika..

"wszyscy moi zawodnicy przegrali na K1" :)
walczył tylko jeden i faktycznie przegrał 1 walkę ..ze zwycięzca turnieju, drugi natomiast zajął zaszczytne 1 msc otrzymując złoto , tylu było zawodników :)

natomiast przypadkiem by to ten sam zawodnik które sędziowie wyjebali w warszawie na mistrzostwach polski light gdzie walkę ewidentnie wygrał, ale reke podniesiono przeciwnika.
czego własnie organizatorom formul light nie daruje

kolejny wałek to odwołanie drugiej trefy light na dwa dni przed terminem zawodów do której moim zawodnicy sie równiez przygotowali

jakim cudem zawodnicy mogą mieć znaczące wyniki skoro odchodzą tam takie wały ?

trzeba z tym skończyc jak najszybciej
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
O jakie ty remisowej walce mówisz. Przegrałaś ja. Sędziowie wskazali twoją przeciwnikczke. Laska nie umiesz przyznac sie.

Zresztą walka jest na necie.

Wmawiasz zawodniką jakieś wałki a sama nie możesz przyjąć że jesteś kiepskim trenerem. Nigdy nie tłumaczyłem przegranej walki zawodnika wałki. Pomimo, ze delikatnie mówiąc z kilkoma sędziami sie nie lubie nigdy nie mogłem im zarzucić że kiedys mnie oszukali. Popełniają czasami błędy, ale nie robia wałki. To jest twoja warcholska argumentacja swojej niedojżalości trenerskiej.

Obrażasz trenera, któremu nie dorastasz do pięt, tylko dlatego że powiedzial Ci prawdę.

Wymień jeden element w którym kłamał?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
ośle mówie o wałku na moim zawodniku, a nie o mojej finałowej do której werdyktu nie mam zastrzeżeń
o ta walkę mi chodzi:

  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
chłopak ćwiczył wtedy pół roku ale nie ulega wątpliwości ze wygrał a takie właśnie buce zniechęcają ludzi do startów i trenowania.
  • 0

budo_kwiat
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 979 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
„Pani Kubianka jest osoba bez zadnego autorytetu w naszym srodowisku - jest słabo wyszkolona zawodniczką, zdobywa medale w PZK-b tylko ze wzgledu na słabsza liczebnie obsade ringowych formuł kickboxingu wsród kobiet.”

Chciałbym zwrócić uwagę na ten fragment wypowiedzi. Dla mnie to ewidentna próba zdyskredytowania Sally. Nie wiem jak można napisać, że zawodnik zdobywający medale na zawodach jest słabo wyszkolony.
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
Pzkb ma tajne zawody a Pzmt ma tajne kluby... :)

cytat ze strony pzmt:

"...W ruchu rzeszonych jest 40 klubów sportowych... "

nie dość że napisane z błędem to na dodatek bzdura...wchodzę na zakładkę Zrzeszenie - członkowie i liczę: 1,2,3,4,5,6,7...klubów !!! Wow! Zaje...ta organizacja! :)

Mam propozycję nie do odrzucenia:
zróbmy jak kibole z PZPN: olejmy te wszystkie związki i zrzeszenia, może w końcu coś się zmieni w tym chorym kraju?... :wink:

Póki co jadę na zawody MMA :)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
Komunikat MP semi ukazał się na stronie PZKB 15 października - wiem, bo dokładnie wtedy go zlinkowałem w poście na naszym forum klubowym. O ile sam nieraz mam zastrzeżenia do różnych działań PZKB, o tyle tutaj kto chciał, bez problemu o imprezie się dowiedział.

Dominacja KS Piaseczno i współpracujących z nimi klubów bierze się stąd, że tak naprawdę mało kto w Polsce oprócz nich na poważnie prowadzi semi, dla wielu zawodników i trenerów jest to któraś tam formuła walki, a niektórzy traktują ja podobnie jak light, tyle że przerywany, choć taktyka i technika tu zupełnie inna. Tymczasem semi może się podobać albo nie, ale na świecie jest ogromnie popularne jako bezpieczny system rywalizacji sportowej dla różnych grup wiekowych. U nas coś się dopiero rusza w tym kierunku, duża zasługa w tym ludzi choćby takich jak Piotrek Bąkowski, który stara się propagować tę formułę w Polsce. Mimo to świat nam tu ucieka i to co, pokazują na matach chociażby Węgrzy, to u nas jeszcze melodia dalekiej przyszłości.
  • 0

budo_kikeros
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
hehhehehhe jaka zwala wojna o zawody w semi ktore nie maja zadnej przyszlosci nie ma z tego kasy i nic sie nie rozwija bo najmniej medali za granica hheheheh dlatego w polsce nigdy w kicku nie zarobisz jezeli sie nie rozwija mt i k1 tylko gadki o jakims semi mam zwale z tego co robicie z calym szacunkiem do waszej persony
  • 0

budo_masato
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
kikeros popieram Cię całkowicie ja też mam zwałę z tego tematu... :)
gizmo z jakiej epoki jesteś ??? gdzie na świecie semi czy light się liczy? nie wyskakuj mi z ilością zawodników bo o tym wiem ale jak się liczy? czy ten sport ma jakąś przyszłość ??? bez żartów. nie będzie nigdy w tym zawodowstwa więc nigdy nie będzie w TV i nigdy nie będzie popularne!
zapytaj kogoś na ulicy co to jest light contact lub semi contact pomyśli że to jakaś nowa dieta :)

kikeros ma rację, jedyne dyscypliny jakie będą się liczyć w przyszłości to Muay Thai, K1 i dodałbym jeszcze MMA. Boks pomimo że trochę traci ostatnio też będzie na topie jak zawsze
  • 0

budo_gladiatorzyring
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 736 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
Panowie bez przesady. Na świecie więcej walczy w semi czy light (kickboxing, karate, teakwondo itp) niż low czy K1. Poza tym to jak szczypiorniści krytykowali siatkówke bo tchórze chowają sie za siatką. Semi i light to inne formy walki i tyle.

Z prostego wzgledu. Na semi mozesz wystartować praktycznie bez przygotowania i krzywdy Ci nie zrobia. K1 czy formuły są bardziej wymagające i urazowe.

Natomiast popularność wśród kibicow jest jednokierunkowa. Na pewno K1 i LOW, MT . Zawody w semi czy light są całkowicie nie medialne. Sam oczywiście jestem obecnie zwolennikiem K1,low. W ostanim sezonie z 8 medali z MP tylko jeden jest z light i to z akademickich. Dziewczyna wystartowała dla stypendium:). Zresztą polecam Akademickie MP naprawdę niezłą kasę potem sie otrzymuje.

Co do MT. Dla mnie to już jest formuła stricti zawodowa. Amatorski MT w kondonach dla mnie to porażka. Za to dobra walka zawodowa w MT jest do obejrzenia.

Ale fakt jest taki, ze laska dopieprza sie do wszystkiego pomimo, ze się całkowicie nie zna.
Chłopacy postarali się zrobili imprezę, a ona oczywiście musi dodać swoje trzy grosze. Ma jakieś fobie. Wszyscy ją oszukują. Robi szkode swoim zawodniką. Największą porażką jest wmawianie zawodniką, że wszystko jest oszustwem. Poprostu przestają widzieć sens w trenowaniu. Każdy z trenerów miał czasami obiekcję co do werdyktu, ale lepiej porozmawiać z sędziami zapytać sie dlaczego uznali tak, ale nie trąbic potem przez wiele lat jak zostałem oszukany. Czasami jako trenerzy nie patrzymy obiektywnie.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB

Dziewczyna wystartowała dla stypendium:). Zresztą polecam Akademickie MP naprawdę niezłą kasę potem sie otrzymuje.

... Każdy z trenerów miał czasami obiekcję co do werdyktu, ale lepiej porozmawiać z sędziami zapytać sie dlaczego uznali tak, ale nie trąbic potem przez wiele lat jak zostałem oszukany. Czasami jako trenerzy nie patrzymy obiektywnie.


co ty chrzanisz, mam rozmawiać z sędziami czemu oszukują? bo sa bucami i taka jest prawda.
zresztą było w tej sprawie pismo do związku i nic nie wiem o jakiejkolwiek reakcji
nie znasz to sie ty. jak jestes takim osłem ze z nagranej walki nie widzisz kto wygrał, idz sie zapytaj mamy, właśnie to jest dramat ze tacy ludzie sie wypowiadają w tematach.
naszczescie tylko wypowiadają bo ty niczego faktycznie nie robisz za to sie mądrzysz na całej lini, nie mając pojęcia o niczym, semi zawodniku w rajtuzach

a co do powodu tego oszustwa, sam napisałeś kasa, to były MP akademickie za które sa stypendia , korupcja oszustwo, nic więcej
za wszystkimi przekrętami zazwyczaj stoi kasa
związki to jeden komunistyczny wymysl zeby naciągac i oszukiwac , nie oferując w zamian absulutnie nic
PZPN,PZKB wszystko działą podobnie, wiecej szkodzi rywalizacji sportowej niż pomaga
potrzebne jets inne , nowoczesne rozwiązanie, związek to juz przeżytek, szkodliwy, nieprzydatny do niczego
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
jedyne rozsądne rozwiazanie to działanie wielu niezależnych organizacji, co daje kazdej osobie uprawiającej daną dyscypline możliwośc wyboru organizacji. nie podoba się, to odchodzi gdzie indziej, wolny wybór żadnych pretencji.
Absolutnie nie moze być tak że jedna organizacja ma monopol, i ktos komu się ta organizacja nie podoba to nie moze uprawiać danej dyscypliny.
To jest absurd. Zmiany w polsce ida powoli w dobrym kierunku w Muay thai mamy pare oraganizacji, chociaz zadna tak naprawdę nie jest do końca w nie zaangażowana, PZMT w założeniu miało się na tym koncentrować ale jakoś organizacji nie poszło, pozatym uparte trzymanie się wyznaczanych przez zewnętrzna federację reguł tez nei wychodzi na dobre, mam na myśli tu kubraczki IFMA, czy brak muzyki, waikro, łokci - ISKA. Natomiast właśnie ISKA to dobry przykład dobrej organizacji, do niczego nikogo nie zmusza, nie ubiega się na monopol na żadną dyscyplinę, działa efektywnie sprawnie co widać po ilości osób startujących w Kaliszu i poziomie walk.
W PZKB są osoby zaangażowane w MT, ale to nie jest to, łaczenie w jednej organizacji semi, lighta i MT, moze wyjśc na dobre ale chyba dla semi, nie dla MT.Jakimś nieporozumieniem jest takze monopol na kickboxing.zarowno PZKB jak i PZMT mają silne tendencje monopolistyczne, sadowe wojny o to kto ma prawo do MT to kompromitacja sportu, sport to idea wolności, niezależności, pokoju, ktoś kto używa tego do własnych celów i robi z tego wojny poprostu nie zna sie na tej dziedzinie, i owszem moze się nią zajmowac bo nikomu niczego nie wolno zabraniac, ale niech robi na to na swoim podwórku i nie miesza się w to co robią inni.
  • 0

budo_dealer
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1692 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jeszcze nie wiem
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Tajne MP semi contact w PZKB
Wojny sądowe nie są o KB tylko o kasę z dotacji Ministerstwa Sportu :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024